fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Zdjęcia w USC
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
anonimis
fotografia cyfrowa
2010-05-17 16:41:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witam. Wydaje mi się że piszę w odpowiednim dziale... ;-) Mam pytanko do Obiektywnych którzy już robili zdjęcia w Urzędzie Stanu Cywilnego. Przechodzę do rzeczy... Mam zrobić zdjęcia dla znajomych ze ślubu w USC., i tu naszło mnie pytanie, czy trzeba mieć jakieś pozwolenie? Chciałbym także spytać jak wygląda taka ceremonia i w których momentach trzeba robić zdjęcia, tzn. zapewne przed wejście do USC, przy podpisywaniu "papierka" przez parę młodą i świadków, podczas picia szampana i... i właśnie jest jeszcze jakiś ważny moment? Na co trzeba zwrócić uwagę przy robieniu zdjęć na takiej ceremonii, no i wreszcie czy znacie jakąś dobrą galerię z fotografiami z wspomnianego już USC? Z góry dziękuję za pomoc i konkretne uwagi. Pozdrawiam.
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2010-05-17 17:10:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie musisz mieć żadnej zgody, prócz zgody pary młodych.
W moim pf, na mojej stronie masz kilka zdjęć z USC.
fotografia cyfrowa
anonimis
fotografia cyfrowa
2010-05-17 21:01:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Aha, dzięki, ktoś chciałby się jeszcze swoim warsztatem podzielić? ;-)
fotografia cyfrowa
wojciech7777
fotografia cyfrowa
2010-05-17 21:24:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Warto pamiętać o obrączkach i podpisach. Co do zgody to jak wyżej.
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2010-05-18 00:30:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Przy okazji dodam, że pomimo tego, iż w kościołach księża żądają zaświadczenia z kursu, to kurs taki nie ma uzasadnienia prawnego i jest niezgodny z Konstytucją. Wypada jednak powiadomić księdza, a należy to do młodych, że mają wynajętego fotografa i/lub kamerzystę. Ksiądz może, ale nie musi, przed uroczystością pouczyć fotografa o zachowaniu się w kościele. Jeśli przed samą uroczystością będzie próbował uniemożliwić wykonanie fotografowi pracy, nie należy się tym przejmować, gdyż wartość odszkodowania przewyższy znacznie kwotę, jaką mamy do uzyskania od młodych - szkoda tylko tych ludzi.
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2010-05-18 09:23:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jakoś tak na nos czuję, że ta niezgodność z konstytucją i brak uzasadnienia prawnego nie liczy się w tym przypadku.
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa