fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Ignory ;]
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2010-05-30 21:56:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tak sobie wymyśliłem. Może fajnie by było wprowadzić do ignora taką funkcjonalnść, w której osoba ignorująca inną nie widzi w ogóle prac ani komentarzy osób ignorowanych?
ileż mniej pękniętych żyłek by było ;-)
fotografia cyfrowa
Rollerskate
fotografia cyfrowa
2010-05-30 22:02:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
CBK - może inny pomysł, jawne ignory. Przy każdym podpisie lista osób, które user ignoruje :)
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2010-05-30 22:16:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A jak ktoś nie używa ignorów, to - jak mu się nic nie wyświetla - to będzie mógł sobie w tym pustym napisać "mam to w dupie"? :)))
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2010-05-30 22:24:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bardzo dobry pomysł, też mi to już po głowie chodziło. Dodałbym tylko do tego dwie modyfikacje:
- zamiast mieć w profilu listę osób, które mają mnie w ulubionych wolałbym listę tych, którzy mnie ignorują,
- ignor nie działa w odniesieniu do zdjęć anonimowych.

Zwłaszcza ten drugi punkt uważam za bardzo istotny.
fotografia cyfrowa
Rollerskate
fotografia cyfrowa
2010-05-30 22:38:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jpk - drugi bardzo OK :)
Mała modyfikacja pomysłu - jawnie podane kogo ignoruje i przez kogo jest ignorowany. Zacytuję CBK "ileż mniej pękniętych żyłek by było ;-)" - hihihihi po takiej implementacji mojego pomysłu obawiam się, że żyłki będą miały co robić.
fotografia cyfrowa
Rollerskate
fotografia cyfrowa
2010-05-30 22:39:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Żeby nie było, ja szara myszka z OB nikogo nie ignoruję, ale kilka razy trafiło mi się, że jestem ignorowany. WOW - chce wiedzieć :):):):):) (tutaj mógłbym napisać tak wiele uśmiechów...)
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2010-05-30 22:57:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A ja ignoruję i wcale się tego nie wstydzę.
Co prawda tylko jednego, ale za to jakiego... :-)

CBK w sprawie żyłek ma absolutną rację, ileż to razy trafiając na bezsensowną kłótnię zastanawiałem się, dlaczego dany autor kilkanaście razy zwraca się do adwersarza z żądaniem zaprzestania komentowania jego zdjęć, a jakoś nie wpadnie na to, że po to właśnie ignory zostały wymyślone.
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2010-05-31 04:31:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Prac, komentarzy, ale również dyskudji na forum. Niczego co dotyczy ignorowanego nie widzi :)
fotografia cyfrowa
emzet
fotografia cyfrowa
2010-05-31 09:57:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"Prac, komentarzy..." - czyli poszatkowane rozmowy przy szarych kwadratach?
"... ale również dyskudji na forum." - czyli możliwość bezkarnego pomawiania, uprawiania czarnego PR, rzucania błotem, bez szans na reakcję?
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2010-05-31 10:02:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ooo....emzet...słusznie spojrzałeś z drugiej strony lustra. No to co i jak?
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2010-05-31 10:09:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Udeptana ziemia... ;o)
fotografia cyfrowa
emzet
fotografia cyfrowa
2010-05-31 10:11:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
+ torty z bitą śmietaną
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2010-05-31 10:19:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Najlepiej byłoby zlikwidować ignory. Chcesz dawać na portal licz się z tym, że ktoś może napisać coś nieprzychylnego. W tej chwili w znaczącym procencie przypadków ignory są stosowane jako zabezpieczenie przed niskimi ocenami.
Natomiast jeżeli już ignory są to fajnie byłoby aby były widoczne dla każdego, tzn wchodząc w portfolio Andresa, żebyście widzieli kogo ów Andres ignoruje i przez kogo jest ignorowany. Dodatkowo należałoby pomyśleć nad zmianą, i brakiem ignorów pod pracami anonimowymi.
A WSZYSTKO TO DLATEGO ŻE: W@#$%&a mnie jak napiszę długi komentarz/krytykę, rozpiszę się o wszystkich niuansach chcę opublikować i pojawia mi się komunikat, że jest ignor a cała moja praca była zupełnie bezsensowna.
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2010-05-31 10:29:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a może efekt spalonej ziemi? ;D
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2010-05-31 11:12:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Andres -> też optowałbym za zniesieniem ignorów, gdyby... I tu mam listę warunków. Niedługą, ale konkretnych. Bo tu nie chodzi o niskie oceny. Każdy ma prawo wstawiać dowolne cyferki, którymi zresztą sam sobie wydaje świadectwo. Są jednak przypadki, w których po prostu nie chcesz, by ktoś konkretny opiniował Twoje prace. I nie musisz się tłumaczyć - "dlaczego". Ot, po prostu nie interesuje Cię jego zdanie. I regulamin to gwarantuje. Słusznie zresztą. A klepanie komentarzy "w kosmos" - cóż, faktycznie może wkurzyć, ale to niezła w prawka.... :o)
fotografia cyfrowa
kaja_
fotografia cyfrowa
2010-05-31 12:44:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
potrzebne czy nie, bardziej czy mniej, widoczne, ukryte, czy jakiekolwiek.. ale ja (po raz enty) serdecznie proszę o naprawienie funkcji ignorowanych w moim pf. ponieważ jest taka funkcja i zapewnia mi to regulamin, chciałabym mieć możliwość skorzystania z niej. Dziękuję.
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2010-05-31 12:56:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kaja -> i o to właśnie chodzi: niech administracja NAPRAWDĘ administruje portalem!!!
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2010-05-31 13:01:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a nie pełni obowiązki i nic ponadto ;)
fotografia cyfrowa
kaja_
fotografia cyfrowa
2010-05-31 13:28:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
eeee nie jest tak tragicznie chłopaki;) tylko po co zgłaszać do moderacji odwety jak można po prostu ich uniknąć ignorując prostackich odwetowców?
fotografia cyfrowa
czekoludek
fotografia cyfrowa
2010-05-31 14:18:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Andres, ja się nie zgadzam na zniesienie ignorów. Ignoruję tylko jedną osobę, ale doskonale zdajesz sobie sprawę kto to jest i dlaczego w tym przypadku chciałabym, żeby taki klik "ignoruj" istniał również odnośnie życia codziennego. Poza tym wowa dobrze prawi.
fotografia cyfrowa
Fant
fotografia cyfrowa
2010-05-31 17:54:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Macie problemy... Lepiej zobaczcie, ile czasu i energii poświęcacie na to, co chcecie zignorować...
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2010-05-31 17:59:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ROTFL
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2010-05-31 19:12:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dobry ignor nie jest zły ;)
fotografia cyfrowa
BETI
fotografia cyfrowa
2010-06-01 10:23:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jakiś straszak vel koło ratunkowe musi być;o)
Jak na razie nerwy trzymam na wodzy, a i pośmiać się czasem można z niektórych komentarzy czy krytyk:oD
fotografia cyfrowa
joanna_ga
fotografia cyfrowa
2010-06-01 11:32:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mnie się zdarza bardzo sporadycznie, że mam kogoś w ignorowanych przez krótki czas. Przez większość czasu - nie mam nikogo :-)
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa