fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Warsztaty w Złodziejewie - czy warto?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
LewGdanski
fotografia cyfrowa
2010-11-27 20:45:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witam. Od jakiegos czasu Andrzej Frankowski - bardziej znany jako Fetish - wspolorganizuje warsztaty plenerowe w Złodziejewie.

Czy ktos z Was w nich uczestniczyl i moglby sie podzielic jakas wlasna opnia na ich temat. W zasadzie pytanie sprowadza sie do tego "czy warto"?

Bede wdzieczny za szczere opinie
fotografia cyfrowa
lightman
fotografia cyfrowa
2010-11-27 22:22:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zajrzyj do profilu użytkownika Jasmin - myślę,ze ostatnie prace są wystarczającym dowodem na to,ze chyba warto.

http://www.obiektywni.pl/autorzy/autor-25465-0-0-0-0.php
fotografia cyfrowa
LewGdanski
fotografia cyfrowa
2010-11-28 01:27:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dzięki *lightman, ale znam zdjęcia Jasmin - jak również osób, które te zajęcia prowadza. Bardziej mi zależy na opinii osób, które tam były i tym czy uważają, że te warsztaty dużo wniosły do ich fotograficznego rzemiosła.
fotografia cyfrowa
lightman
fotografia cyfrowa
2010-11-28 14:30:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie wiedziałem,ze znasz zdjęcia tej Autorki,napisałem z perspektywy oglądacza.Zdjęcia Jasmin znam od dawna z innego miejsca a jej ostatnie prace,są dla mnie ewidentnym dowodem na to,ze te warsztaty są wartościowe,bo przynoszą widoczne efekty. :)

Jak na razie,nikt z uczestników warsztatów,nie zechciał podzielić się swoimi spostrzeżeniami,może zapytaj bezpośrednio przez PW,bo może nie każdy chce tu o tym publicznie rozmawiać.
fotografia cyfrowa
mavic
fotografia cyfrowa
2010-12-03 19:05:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zapytaj aletergo
http://www.obiektywni.pl/autorzy/autor-13087-0-0-0-0.php
fotografia cyfrowa
Jasmin
fotografia cyfrowa
2011-03-08 14:34:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie wiem LwieGdanski czemu mnie zdskwalifikowałeś jako stronę w tej dyskusji?... Jastem właśnie absolwentem, uczestnikiem tych warsztatów.

Na warsztatach prowadzący uczyli nas wykorzystywania swiatła zastanego. Nie byli zwolennikami blend, doświetleń itp. Chodziliśmy po udostepnionych pomieszczeniach i "szukaliśmy" światła. Stawialiśmy siebie w różnych miejscach i ocenialiśmy możliwości własne i swojego sprzętu. Bardzo spisały sie tam jasne obiektywy. Wiem też że Fetish uczył ustawiania światła sztucznego wg jego metod ale na innej edycji niż moja.

Całe miejsce warsztatów to miejsce magiczne, stara gorzelnia oraz opuszczone mieszkania byłych nadzorujących posiadłość. Pałacyk z pięknymi pomieszczeniami i wiele "graciarni" z fantastycznymi starymi sprzętami.

Jadąc na warsztaty spodziewałam się dużej ingerencji prowadzących w zamysł, kompozycję czy stylizację fotki. Okazało się, że po kilku wykładach oczekują od nas absolutniej samodzielności. Muszę przyznać , że z początku byłam tym rozczarowana. Przecież chciałam przywieżć "fajne" fotki. Z pomysłami nie było problemu ale połączyć to z miejscem, odpowiednim ujęciem, właściwymi nastawami- to wszystko sprawiało że czułam sie zagubiona... ale tylko pierwszego dnia. To tylko zmobilizowało nas do pracy.
W nocy podczas snu, ustawiałam modelki, kadrowałam, jeeeezu! byłam wykończona !!!
Dziś chyba wszyscy mamy satysfakcje, że w wiekszości fotki są nasze. Tylko kilka kadrów- tak jak ten z pyłem uwiecznialismy razem. Czasem niektóre stylizacje wykorzystaliśmy wspólnie. Zazwyczaj każdy miał swój czas aby zrealizować swoje pomysły z modelką. Była to burza mózgów!
Mieliśmy też okazję przyjrzeć się jak Fetish pracuje.


Naprawdę polecam te warsztaty gorąco!
Wiosną mam w planach wziąć w nich udział raz jeszcze.
fotografia cyfrowa
Jasmin
fotografia cyfrowa
2011-03-08 14:34:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dziękuję Lightman, że o mnie pomyślałeś , pozdrawiam :)
fotografia cyfrowa
auto_joker
fotografia cyfrowa
2011-03-08 15:33:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
warto, warto ... tylko trzeba pilnować sprzętu :-)
fotografia cyfrowa
strykowski
fotografia cyfrowa
2012-10-23 23:32:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Moja opinia: http://www.strykowski.net/warsztaty-fotografii-artystycznej-w-zlodziejewie-i-white-alice-opinia-porownanie/
fotografia cyfrowa
shamanta
fotografia cyfrowa
2012-10-24 15:54:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No cóż strykowski. Właścicielka zachowała się i tak pobłażliwie widząc jakiegoś pijaka szamoczącego się w jej domu z butelką. Tak cię to boli, że aż musiałeś się zarejestrować na OB i dać upust swojej żółci ?
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa