fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Masakra!
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
talunia
fotografia cyfrowa
2010-12-08 12:01:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie rozumie faktu, że w zasadzie problem ogólny i powszechny, czyli nadmierna liczba gniotów na portalu jest rozpatrzony na przykładzie tej własnie jednej fotografii. Wybaczcie, ale są tu większe g.... których się nie moderuje. Myślę, że nie na miejscu jest umieszczanie jednego linka i jak już to należało umieścić kilka różnych.
A największym problemem nie są gnioty lecz złamanie założenia portalu "o fotografii RZECZOWO i z KULTURĄ"
fotografia cyfrowa
Rafi083
fotografia cyfrowa
2010-12-08 19:33:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dodam że Autor nie prosił się o oceny, czy też komentarze... a wątek do skasowania ;)

nie ma co się rozczulać... Widziałem na OB foto co miało z 200ptk i na prawdę na to nie zasługiwało....

jest takich wiele mz ;)

fotografia cyfrowa
el_coyotte
fotografia cyfrowa
2010-12-09 09:27:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
oczywiscie, zgadzam się z Wami, zamieszczona przez Svolkena w linku fotografia jest tylko przyczynkiem do tej dyskusji. Ja osobiście nie odnosiłem się do niej, mam na myśli raczej większy problem, związany z gniotami i brakiem obiektywnej dyskusji na ich temat (jak oczywiście też brakiem obiektywnej dyskusji na temat perełek, których tutaj również nie mało).
fotografia cyfrowa
kobra79
fotografia cyfrowa
2010-12-09 17:26:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tomi weź ty się człowieku za siebie i wylecz się z kompleksów....ja Twojej "radosnej twórczości " nie komentuję więc miej odrobinę klasy i daruj sobie docinki bo już się powtarzasz jak zdarta płyta. W "głębokim poważaniu" mam Twoje chamskie zaczepki oraz zdanie na temat moich zdjęć i sądze ,że większośc userów ma już dość Twoich rozżalonych jęków. Zajmij się foceniem i nie marnuj swej twórczej energii na takie przyziemne tematy.
Równiez pozdrawiam...;)
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa