fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Jaki obiektyw do fotografii wnętrz?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
hardcandy
fotografia cyfrowa
2011-03-01 08:33:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witajcie,
znajomy poprosił mnie o zrobienie kilku zdjęć jego gabinetu lekarskiego na stronę internetową, czy moglibyście mi polecić szeroki kąt, który by się sprawdził do tego celu (body eos 50D)? Niestety mam ograniczony budżet i mogę na ten cel wydać jedynie ok. 1600zł.
Proszę o pomoc, co warto wybrać :)
Zastanawiałam się nad SAMYANG 14/2,8 IF ED UMC (1.160 zł na allegro), co myślicie?
fotografia cyfrowa
maxiumus
fotografia cyfrowa
2011-03-01 11:43:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hmm to zależy Candy jaką techniką chcesz wykonać zdjęcia. Możesz stworzyć panoramę z kilku ujęć i sklejać. Możesz też użyć fish'a.
Wszystko zależy od umiejętności oraz wkładu pracy.
fotografia cyfrowa
tegieer
fotografia cyfrowa
2011-03-01 11:51:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
fiszem tym bardziej zrobi panoramę
fotografia cyfrowa
maxiumus
fotografia cyfrowa
2011-03-01 11:52:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tylko czy poradzi sobie z łączeniem...
fotografia cyfrowa
hardcandy
fotografia cyfrowa
2011-03-01 14:10:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dzięki chłopaki.
Fish odpada. Poza tym fisha w takiej cenie raczej nie dostanę... Chodzi o zrobienie kilku prostych ujęć tego gabinetu, facet nie wymaga wiele, a patrząc na jego obecną stronę int. i tak powinien być zachwycony czymkolwiek, bo pomimo mojego braku warsztatu jego oczekiwaniom powinnam sprostać.
Nigdy nie robiłam panoram tak swoją drogą, ale mam grafika w firmie, wiec ostatecznie on może się tym zająć.
Interesuje mnie głównie fotografia podróżnicza albo portretowa, więc foto wnętrz to dla mnie totalna abstrakcja, a z drugiej strony w sumie okazja, żeby się nauczyć dlatego nie chcę rezygnować.
Przypuszczam, że ten gabinet lekarski to pomieszczenie max 5 mx 5m. Potrzebuję z niego raptem 2-3 zdjęcia na stronę i 1 portret doktorka :) Idę poczytać, jak się robi panoramy zatem, bo nawiązując do Twojej odpowiedzi Maxiumus umiejętności w tej materii mam żadne. Nastraszyliście mnie teraz- myślałam, że cyknę 50 fotek, wybiorę 2, podkoloruję i po robocie a Wy tu mi jakieś łączenia i panoramy ło jezuu :)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa