fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Administracja... prosze o reakcje
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
korpa1
fotografia cyfrowa
2011-04-11 22:11:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Chodzi o uzytkownika Ulala, ktora to po moim krytycznym komentarzu pod jej zdjeciem natychmiast zareagowala wystawianiem ocen -1 pod moimi... hurtowo.. jedno za drugim. nie jest to pierwszy raz i nie tylko mi sie to przytrafilo. Atmosfera na tym portalu i tak ulegla pogorszeniu ostatnio ale przez takich uzytkownikow portal schodzi na psy. Czlowiek boi sie odezwac. Uzytkownik ten nie ma dystansu do siebie i nie mozna nic pod jej zdjeciem napisac. W odwecie nawet pod zdjeciami przy ktorych wyrazala sie pozytywnie wczesniej, potrafi wstawic -1... Prosze o reakcje, bo nie podoba mi sie to strasznie. Napewno ktos sie przylaczy do mojego apelu, wiec oczekuje reakcji jak najszybciej... pozdrawiam...
fotografia cyfrowa
korpa1
fotografia cyfrowa
2011-04-11 22:17:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dziekuje za reakcje... ludzie o slabych nerwach powinni zajac sie szydelkowaniem ;-)
pozdrawiam administracje...
fotografia cyfrowa
Mod007
fotografia cyfrowa
2011-04-11 22:17:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Fakt. Odwetowe oceny usunąłem, a Użytkowniczka Ulala otrzymała 3-dniową blokadę.
fotografia cyfrowa
sulek
fotografia cyfrowa
2011-04-11 22:20:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Od siebie mogę dodać, że za napisanie krytyki pod zdjęciem tej użytkowniczki otrzymałam ignora :)
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2011-04-11 22:24:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ciekawe czy to pomoże :)
fotografia cyfrowa
korpa1
fotografia cyfrowa
2011-04-11 22:29:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mi sie wydaje, ze poprostu juz na poczatku za bardzo jej co niektorzy popuscili... i sie troszke rozbestwila nam uzytkowniczka. miejmy nadzieje, ze pomoze banik, a uzytkowniczka nabieze dystansu do siebie i swojej tworczosci... dziekuje jeszcze raz za reakcje i pozdrawiam serdecznie..
ps... teraz bede czlonkiem TWA... jeszcze rok temu nawet nie wiedzialem co ten skrot oznacza... potem zawsze chcialem byc w TWA... ;-)))
fotografia cyfrowa
alicjak
fotografia cyfrowa
2011-04-11 22:30:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mz 3 dni to za malo bo w kółko to samo będzie. Wcześniej reagowała spokojniej bo tylko głupoty pisała i blokowała tych których komentarze jej się nie podobały. Pisała u niektórych obrazliwe rzeczy. Aktualnie wymyśliła wystawianie ocen ujemnych. Mnie Ulala zablokowała po tym jak jej się mój komentarz nie spodobał. Później chyba w paranoje jakąś popadła i wypisywała, że nastawiam ludzi przeciwko niej. Co prawdą nie było.
fotografia cyfrowa
alicjak
fotografia cyfrowa
2011-04-11 22:31:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tak członkiem TWA które nie słodzi każdemu hehe
fotografia cyfrowa
ETC
fotografia cyfrowa
2011-06-04 10:40:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ADMINISTRACJO !! W dniu 30 maja 2011 wpłaciłem 49,50 zł. Tytuł wpłaty: OB.PREM.ETC. I do dna dzisiejszego cisza, brak uruchomienia. Czy wysokie temperatury spowodowały awarię w działaniu ?
fotografia cyfrowa
ETC
fotografia cyfrowa
2011-06-04 15:04:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Regulaminowe 48 godzin już dawno minęły !! Czy otrzymam wyjaśnienie tej sytuacji?
fotografia cyfrowa
ETC
fotografia cyfrowa
2011-06-05 19:19:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Przykro mi jest, że Administracja lekceważy mnie - w dalszym ciągu nie uruchomiła mojego ob.prem.ETC. Nie dziwię się teraz gdy czytam inne wpisy pretensji pod adresem Administracji. Uwaga: dokładnie jak poprzednie lata (konto,adres) wypełniłem dowód wpłaty.
fotografia cyfrowa
ETC
fotografia cyfrowa
2011-06-12 02:06:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mamy już 12.06.2011 , wpłaciłem 30 maja 2011 na Ob.Prem.ETC i nic. ADMINISTRACJA milczy i nie uruchomia należnego mi po 48 godzinach programu !!!!!!!
To minęło już 30 DNI !!!!!!!!!!! Takie traktowanie mnie uważam za ohydne przez ADMINISTRACJĘ !!!!!!!!! Żadnej reakcji na poprzednie moje wpisy pod adresem ADMINISTRACJI !!!!!!!!! Wstyd przynoszą tacy lekceważący nas użytkowników ADMINISTRATORZY. Proszę może ktoś z Kolegów napisze o podobnych przypadkach?!
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa