fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
demotywatory
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
DesireVivian
fotografia cyfrowa
2011-06-08 18:18:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://demotywatory.pl/3124616/Pospiech

czy tak mozna?
mniej wiecej pare dni temu to zdjecie zostało wrzucone na Obiektywni.pl przez nasza koleżanke, a dziś natknęłam się na nie na demotach....
chyba, ze autorka sama stworzyła tego dem. jesli tak to z gory przepraszam...:)

http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-559388.php
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-06-08 18:31:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ktoś kiedyś , gdzieś tam - nie pamiętam już gdzie napisał , że 70% zdjęć tam prezentowanych to zdjęcia kradzione / pozdr!
fotografia cyfrowa
DesireVivian
fotografia cyfrowa
2011-06-08 18:44:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
fajnie.....
dzieki za info...aaa jest tam rubryczka gdzie mozna zgłosic kradzież, ale to juz chyba powinna zrobić Autorka...
pozdr.:)
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-06-08 18:58:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mi kiedyś facet ukradł fotę wkleił na swój taki dziwny portal gdzie występował pod nikomu znanym nickiem ; następnie na innym portalu gdzie tą fotę prezentawałem zapytał mnie czy ta fota jest na pewno moja , czy kradziona - zapodał oczywiście link do tego swojego dziwnego konta ..... wobrażasz sobie sytuację w jakiej mnie postawił , ja wpadłem w panikę , bo w sekundzie otrzymałem 10 zapytań - komu ukradłem . na szczęście mój syn usiadł do komputera doszedł i publicznie wykazał , że człowiek który zapodał link jest właścicielem konta . a wszystko to się działo na fototoku . / i popatrz do czego ludzie są zdolni .
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-06-08 18:58:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mi kiedyś facet ukradł fotę wkleił na swój taki dziwny portal gdzie występował pod nikomu znanym nickiem ; następnie na innym portalu gdzie tą fotę prezentawałem zapytał mnie czy ta fota jest na pewno moja , czy kradziona - zapodał oczywiście link do tego swojego dziwnego konta ..... wobrażasz sobie sytuację w jakiej mnie postawił , ja wpadłem w panikę , bo w sekundzie otrzymałem 10 zapytań - komu ukradłem . na szczęście mój syn usiadł do komputera doszedł i publicznie wykazał , że człowiek który zapodał link jest właścicielem konta . a wszystko to się działo na fototoku . / i popatrz do czego ludzie są zdolni .
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-06-08 18:58:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mi kiedyś facet ukradł fotę wkleił na swój taki dziwny portal gdzie występował pod nikomu znanym nickiem ; następnie na innym portalu gdzie tą fotę prezentawałem zapytał mnie czy ta fota jest na pewno moja , czy kradziona - zapodał oczywiście link do tego swojego dziwnego konta ..... wobrażasz sobie sytuację w jakiej mnie postawił , ja wpadłem w panikę , bo w sekundzie otrzymałem 10 zapytań - komu ukradłem . na szczęście mój syn usiadł do komputera doszedł i publicznie wykazał , że człowiek który zapodał link jest właścicielem konta . a wszystko to się działo na fototoku . / i popatrz do czego ludzie są zdolni .
fotografia cyfrowa
DesireVivian
fotografia cyfrowa
2011-06-08 19:04:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
...heh...masz Ci los...nie ma co, bezczelny koles...
fotografia cyfrowa
ka_tula
fotografia cyfrowa
2011-06-08 19:06:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
bezczelność ludzka mnie czasami zadziwia
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-06-08 19:12:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i to facet który ma zakład fotograficzny , potem zaczął wykazywać , że ja bezpłatnie korzystam z filmików szkoleniowych nikona , które mam na swojej stronie ; takie zawracanie Wisły kijem by odwrócić od siebie uwagę , bo zrobił się szum i proszono go wyjaśnienia
link do mojej stronki

http://www.youtube.com/user/fotoprorok?feature=mhee
fotografia cyfrowa
DesireVivian
fotografia cyfrowa
2011-06-08 19:18:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie no smiechowe bardzo...zwędził i probowa odwrocic od siebie uwage...marnie...
ehhh brak słów...
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-06-08 19:20:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ale do czego ludzie są zdolni - ja mu powiedziałem , napisałem - przecież dla mnie fotografia to zabawa
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2011-06-10 11:16:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kiedys tez mi ktos moja fotke wkleil na demotach - "w imie zasad" zawiadomilem admina, skasowal. Gdyby koles zapytal czy moze, nie robilbym problemow, bo to przeciez dowcip/zabawa nie w celach komercyjnych. Ale skoro nie zapytal - to nie ma. I nie trafil na glowna :)
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2011-06-10 12:15:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jeśli chodzi o złodziejstwo,to przez kilka lat koleś chyba na fotce.pl ukradł ponad 1.000 zdjęc przyrodniczych,najwięcej z Ob - leciał jak popadnie całymi seriami,dopiero pół roku temu wpadł,nawet mi ukradł kilkanaście makrogniotów których do dziś się wstydzę :)))
fotografia cyfrowa
DesireVivian
fotografia cyfrowa
2011-06-10 14:08:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wow..czyli jestesmy bezsilini wobec takiego złodziejstwa...jedyne co mozemy to po prostu obserwowac...
:)
fotografia cyfrowa
Marek_B
fotografia cyfrowa
2011-06-10 14:40:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kradzione dzieła sztuki zyskują na wartości - nie ma się co przejmować należy się cieszyć:-)))
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2011-06-10 17:52:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Karp - to mozesz mowic, ze to ty jemu je ukradles :P
fotografia cyfrowa
CannonCat
fotografia cyfrowa
2011-06-12 13:16:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mnie jakiś miesiąc temu dziewcze przyniosło na zaliczenie zdjęcia z internetu, koleżanki ją sprzedały. najlepsze jest to że miała swoje całkiem znośne zdjęcia a między nimi dwa z maxmodels czy czegoś w tym stylu. z tego co się dowiedziałam od innych nauczycieli jest to nagminne, zastanawiamy się ile razy się nie zorientowaliśmy....
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa