fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
krótka statystyka Obiektywnych.
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
helios3
fotografia cyfrowa
2011-08-24 21:54:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tylko gadacie głupoty a nic nie robicie żeby było "lepiej" jak patrze w przeszłość OB to podobnie było "och ach dziękuję zapraszam do siebie ... itp. macie wiedzę to ją pokażcie napiszcie konkretnie pod fotką ktoś się obrazi i odejdzie jego sprawa forum nie ucierpi.
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2011-08-24 22:09:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
helios3 -> o jakiej Ty przeszłości mówisz? :o) Bo zjawisko, o którym wspominasz pojawiło się tu wraz z inwazją nowych "juzerów" ok. 2009 roku... :o)
fotografia cyfrowa
helios3
fotografia cyfrowa
2011-08-24 22:26:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
oglądam często fotki z początku portalu użytkowników którzy pewnie już zapomnieli że mają konto na OB i powiem że różnie jest wysokie noty pod słabymi fotami też.teraz zainteresowanie ogólnie mniejsze jest choć oglądaczy jawnych i skrytych wiele. Totalnych amatorów jak ja też w brud i internet też daje nieograniczone możliwości, czasem odnoszę wrażenie że na ob jest grupa "starych" która zapomniała że też nie umiała robić fot no chyba że się z tym urodzili:)
Reasumując apel do "starych" nie obrażajcie się że ktoś nie potrafi komentujcie krytykujcie a nie piszcie że kiedyś było lepiej a zimy były cięższe:)
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2011-08-24 22:36:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
helios3 -> nawet jeśli było i były? :o) A niby dlaczego oszukiwać? :o))
fotografia cyfrowa
helios3
fotografia cyfrowa
2011-08-24 22:43:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie oszukiwać "obiektywni .pl o fotografii rzeczowo i z kulturą" tyle wystarczy żeby było jak "kiedyś"
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2011-08-24 22:53:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
helios3 -> jasne! I dlaczego się to zmieniło? Aaaa - już wiem: nagle "starzy" dostali pierdolca! :o))
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2011-08-24 23:03:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Helios to proponuję też poczytać stare komentarze i stare krytyki... i zastanów się dlaczego to się zmieniło? A jestem tu prawie od początku (chyba 3 miesiące po stworzeniu portalu się rejestrowałem)
fotografia cyfrowa
helios3
fotografia cyfrowa
2011-08-24 23:13:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Andres dlaczego przestałeś je pisać teraz bez wazeliny napisałeś mi kiedyś krytykę i cieszyło mnie to że komuś chciało się cokolwiek pod moim gniotem pisać.
wydaje mi się że wiem z kąt ta "posucha" w Polsce bieda z internetem była zawsze 2005 /2006 bardziej dostępny się stał a fotoamatorzy szuflady mieli wypchane "złotem" po brzegi 2009/ 2011 wszyscy mogą mieć aparat lustrzankę a wiedzy brak.
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2011-08-24 23:22:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
przestałem pisać z kilku powodów... Po pierwsze nie chce mi się kopać z koniem, a często tak właśnie jest jak się zaneguje "wielkość" zdjęcia i najczęściej kończy się to ignorem (bo jakim prawem śmiałem się nie zgodzić). tych powodów jest jeszcze kilka....
fotografia cyfrowa
korpa1
fotografia cyfrowa
2011-08-24 23:36:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wiec wszyscy zarejestrowani po 2009tym wypad po psujecie starym wygom portal, tak?? czy jak?? teraz moge sobie powiedziec, ze wszyscy sprzed 2009 to jakies TWA albo jeszcze gorsza mafia... ;-) pozdrawiam..
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2011-08-24 23:49:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Gdzieś Ty to wyczytał? Prawda jest taka, że im bliżej początku tego portalu tym bardziej kameralnie było i tym bardziej rzeczowo i z kulturą... Im portal stał się powszechniejszy tym siłą rzeczy pojawili się różni ludzie i pojawiły się różne zachowania... Niektóre pozytywne inne negatywne, a że w tym samym czasie administracja przestała się tak mocno angażować t efekt był taki jak widać...
fotografia cyfrowa
korpa1
fotografia cyfrowa
2011-08-25 11:21:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
w sumie masz racje Andres. moglem zle zrozumiec ton wypowiedzi wowy akurat w tym przypadku ale patrzac na przestrzeni czasu na inne wypowiedzi i tak ta sama mysl sie nasuwa ;-)
fotografia cyfrowa
Felix_S
fotografia cyfrowa
2011-08-26 17:29:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Helios, przejrzałem Twoje aktywności pod zdjęciami (tak gdzieś do 20 strony) i w 80% procentach są to czyste oceny... może więc zaczniesz od siebie, i nie pisz, że dopiero zaczynasz i żaden z Ciebie krytyk, bo każdy swoje zdanie ma i może w komentarzu opisać co mu się podoba a co nie:] Pozdrawiam serdecznie!
fotografia cyfrowa
helios3
fotografia cyfrowa
2011-08-26 19:27:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Felix_S szkoda że ty zapomniałeś jak się pisze krytyki i komentarze bo zawsze czytałem i czerpałem z nich wiedzę tyle z wazeliny.:)
cieszy mnie Twoje zainteresowanie moją skromną osobą w moim odczuciu ocena pozytywna nie wymaga komentarza a jak sam napisałeś w 20% je piszę to nieźle moim zdaniem są tu tacy którzy mają 4000 otrzymanych komentarzy a swojej aktywności 100.wracaj do galerii i napisz coś czasem. pozdr.
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2011-08-27 00:28:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mi na ten przykład nie chce się pisac krytyk,bo po co ? - dla punkcików?,popularności? - lepiej mz jest napisac pod zdjęciem co mi nie leży bez zbytniego wymądrzania się.
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2011-08-27 13:17:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A propos KK -> fajnie jest pisać KK (wiem, bo sam kilka napisałem... :o) ), jeśli są przyczynkiem do rozmowy i Autor zdjęcia nie traktuje ich jako wypowiedzenia wojny, a życzliwe uwagi. Niestety - to zamierzchłe czasy... :o)
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2011-08-27 14:20:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wowa - święta racja,napisz komuś teraz kk to jesteś wrogiem nr 1 :)
fotografia cyfrowa
kilerus
fotografia cyfrowa
2011-08-28 15:59:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
helios napisał:

wydaje mi się że wiem z kąt ta "posucha" w Polsce...

Jesteś księgowym?
fotografia cyfrowa
kilerus
fotografia cyfrowa
2011-08-28 16:05:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Chociaż tam to miotła stoi...
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa