fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
migawka potrzebna od zaraz...
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
pablo3style
fotografia cyfrowa
2011-09-22 14:30:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jak w temacie - była ale się zmyła i powiedziała, że już ma dosyć... oddała życie...

canon 1d MK II - wiem, że to zabytek ale jak nadarzy się szansa to chciałbym go wskrzesić, macie może jakieś pomysły - namiary itp. gdzie mogę szukać migawki do tego aparatu - amazony i ebaye już przejrzałem - w googlach też niewiele info...

w moim serwisie szacują koszt zakupu i wymiany na ponad 1000zł a to jak dla mnie zaporowa cena w tym momencie... a wiem że im dalej w czasie tym mniejszy sens będzie naprawiać ten aparat...

czy taką migawkę mogę wykorzystać z innego body - pytanie może naiwne ale nie jestem ekspertem a gdzieś wyczytałem że to system na nity itp, itd i że raz zamontowana już jest nie do przełożenia...

ratujcie - pomocy - staruszek też ma prawo żyć ... ;)
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2011-09-23 17:52:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
daj 1000 i staruszek bedzie dalej zyl :)

ja na zwoj 1d mrk 2 bez wahania dalbym , nie wazne czy przekracza wartosc aparatu , liczy sie sympatia do danej puszki:)
fotografia cyfrowa
pablo3style
fotografia cyfrowa
2011-09-27 13:08:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
sylwester - w ostateczności i 1000zł za wskrzeszenie poświęcę, ale szukam jakiegoś tańszego rozwiązania - i chyba znalazłem - jak się powiedzie to dam znać co i jak ;)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa