fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Reklamy
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
anonimis
fotografia cyfrowa
2011-10-12 13:38:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zauważyłem że te reklamy są coraz nachalniejsze. Kiedyś pojawiały się banerki, nawet okienka na 1/2 ekranu... nie było tak źle... a teraz? Coraz gorzej - już nie pojawiają się pojedynczo tylko podwójnie - raz chyba nawet ze trzy mi się pojawiły, nie które od razu zajmują cały ekran - no masakra jakaś... Odechciewa się ;-]

Tak, tak... wiem - zaraz ktoś napisze: "wykup sobie premium i nie narzekaj"...
Pozdrawiam. :-)
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2011-10-12 13:54:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Narzekania zupełnie bez sensu...

Pomijając ten drobny fakt, że konto premium kosztuje mniej niż jedno piwo miesięcznie (rozumiem, ze kogoś może nawet na to nie stać, bądź może nie chcieć takiego konta z przyczyn ideologicznych) zamiast jęczeć na forum zainstaluj sobie dowolną przeglądarkę z filtrem antyreklamowym. U mnie nie ma ŻADNYCH reklam, nawet gdy nie jestem zalogowany.
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2011-10-12 14:12:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kurcze na wszystkich stronach tak jest,idzie się do tego przyzwyczaic.
fotografia cyfrowa
j_zuzia
fotografia cyfrowa
2011-10-12 23:18:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jest na to lepszy sposób bardzo wolny internet zdążysz obejżeć fotke zanim ci sie reklama włączy - jak miałem internet z telefoni komurkowej tak właśnie miałem - gorąco polecam
fotografia cyfrowa
vega
fotografia cyfrowa
2011-10-13 15:11:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zainstaluj ADbloc i po reklamach :)
fotografia cyfrowa
anonimis
fotografia cyfrowa
2011-10-17 12:08:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Można i tak, ale mi chodzi o to, że nie długo dojdzie do tego (mam na myśli nie tylko OB ale wszystkie strony w sieci), że włączając stronę będziesz musiał przez pięć minut zamykać wyskakujące reklamy i dopiero dojdziesz do treści którą chcesz przeczytać/obejrzeć. Chodzi mi o to że reklama w internecie jest coraz bardziej nachalna. Kiedyś reklamy w necie nie przeszkadzały tak bardzo, teraz jest dużo gorzej. A po za tym nie każdy się zna i nie każdy wie co to ADblock ;-] Pozdrawiam.
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2011-10-17 13:21:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
anonimis - już tak jest! :(
fotografia cyfrowa
Kapitan Żbik
fotografia cyfrowa
2011-10-21 14:37:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
neojmx, bądź uprzejmy zmienić język, którym się posługujesz na tym forum. Krytykuj sobie co chcesz, ale rób to, proszę, w sposób kulturalny.
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2011-10-21 18:40:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Szkoda słów.
fotografia cyfrowa
arturdy
fotografia cyfrowa
2011-10-22 00:55:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
W IE9 ilość reklam padła do zera po zainstalowaniu Quero AdBlock IE TPL http://www.quero.at/download/adblock_ie.tpl, a i iloć badrequestów takoż zauważalnie zmalała:)

fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa