fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
MODERATOR SIĘ POKAZAŁ
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Karrramba
fotografia cyfrowa
2011-10-29 23:11:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kilkakrotni pisałem ignorancji zarządząjących tym portalem, o braku moderacji, o fatalnej kondycji serwera, o wszechobecnych kółkach wstawiajacych sobie ładne ocenki. Usunałem swoje zdjęcia, gdyz nie bawi mnie wzajemne głaskanie i lizusostwo

W nagrodę OBJAWIŁ SIĘ po cichutku MODERATOR - bez żadnego wyjaśnienia ZABLOKOWAŁ mi mozliwość oceniania!

Z racji że nie złamałem w żadnym punkcie regulaminu i podpisanej umowy dwustronnej wzywam Firmę

Corporate Services Sp. z o.o.
ul. Sebastiana 22/23
31-049 Kraków
NIP: 676-21-33-895

do zwrotu wpłaconej kwoty za płatne konto.
fotografia cyfrowa
shamanta
fotografia cyfrowa
2011-10-29 23:28:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A ile zapłaciłeś. Może Koleżanki i Koledzy się zrzucą :)
fotografia cyfrowa
triodante
fotografia cyfrowa
2011-10-30 00:40:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jak mi w barze nie pasuje zadymienie lub jego brak to wychodzę...a niedopite piwo zostawiam...bez żalu :-)
fotografia cyfrowa
triodante
fotografia cyfrowa
2011-10-30 00:43:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Anna Maria Wesołowska :-) czy jak jej tam :-) hehehehehehe
fotografia cyfrowa
helios3
fotografia cyfrowa
2011-10-30 09:38:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
musiałeś komuś zajść za skórę ja dostałem ignora w zamian za pozytywną obiektywną ocene
fotografia cyfrowa
becha
fotografia cyfrowa
2011-10-30 11:27:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zbyt obiektywne oceny stawiałeś Karrramba - większość 0, 1 i 2 (niestety jako jeden z niewielu tu interpretujący system ocen zgodnie z zamieszczoną legendą ocen przez redakcję OB). I komuś widać to się nie podobało, pewnie wielu ;-) A szkoda, szkoda, bo przynajmniej jak się dostawało ocenę od Karrramby wiedziało się, że jest obiektywna. Zacznij walić 3, 4 i 5 za nicki, może przywrócą ocenianie.
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2011-10-30 13:28:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Karrramba, a ja mam wrażenie, że nie masz racji...
Jak sam napisałeś, usunąłeś wszystkie zdjęcia ze swojego portfolio. W regulaminie jest napisane:
"Oceniać i polecać zdjęcia można po 24 godzinach od aktywacji konta, posiadaniu przynajmniej jednego, własnego zdjęcia w galerii oraz zebraniu 200 punktów."
Wychodzi mi z tego, że sam sobie zablokowałeś możliwość oceniania...
fotografia cyfrowa
roving
fotografia cyfrowa
2011-10-30 14:32:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Też tak mam po usunięciu zdjęć, musi być co najmniej jedno własne zdjęcie (nie anonimowe).
Niestety, obiektywnymi ocenami nie uzdrowisz fotografii. Aparatów przybywa i "fotografów" również. Niektórzy odkryli w sobie nieprzeciętny talent artystyczny i żadne argumenty ich nie przekonają że jest inaczej. Na krytykę reagują odwetem albo wulgaryzmami. Najlepiej olać takich.
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2011-10-30 15:07:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a mi sie wydaje ze trzeba miec 200 pkt zeby oceniac
fotografia cyfrowa
lihulito
fotografia cyfrowa
2011-10-30 15:53:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
lol
fotografia cyfrowa
yamatachi
fotografia cyfrowa
2011-10-30 16:46:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
becha:
>Zbyt obiektywne oceny stawiałeś Karrramba - większość 0, 1 i 2 (niestety jako jeden z niewielu tu interpretujący system ocen zgodnie z zamieszczoną legendą ocen przez redakcję OB). I komuś widać to się nie podobało, pewnie wielu ;-) A szkoda, szkoda, bo przynajmniej jak się dostawało ocenę od Karrramby wiedziało się, że jest obiektywna. Zacznij walić 3, 4 i 5 za nicki, może przywrócą ocenianie.<

za przeproszeniem...a co mi po ocenie...?jak oprócz tego nie było kompletnie nic...zero, jeden dwa nie ma żadnej wartości...wkurwia tylko...
user Karrramba...nawet się nie wysilał żeby skrobnąć co jest na tak...a co jest na nie....chciałabyś dostawać same arabskie cyferki...?
ja nie
[pozdrawiam]
fotografia cyfrowa
becha
fotografia cyfrowa
2011-10-30 17:18:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Yamatachi wiem, wiem, tu tylko trzeba 3, 4 i 5 i autorzy są zadowoleni i dumni ze swoich dzieł. Za to przy stawianiu 0 i 1 trzeba się tłumaczyć :-) Wytykasz użytkownikowi Karrrambie, że nic nie pisze przy stawianiu 0 i 1 ale jak przejrzałam Twoje komenty przy stawianiu 0 i 1 przez Ciebie to też się nie wysilasz: "o mamo...", "gniot do potęgi", "patrzę i patrzę i nic...", "mocne zero" - czy te komentymówią coś ocenianemu? Nie wydaje mi się...
fotografia cyfrowa
yamatachi
fotografia cyfrowa
2011-10-30 17:22:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no fakt...ale ja jestem tylko marnym amatorem...;) nie zapominaj o tym...proszę...nie silę się na mistrzostwo...
a suchych ocen nie daję...i piszę co myślę...czy to źle?i kto mówi o wstawianiu samych wysokich ocen?...jedynka to też ocena...
[pozdrawiam]
fotografia cyfrowa
ant_z
fotografia cyfrowa
2011-10-30 18:21:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja jako marny amator nie piszę kompletnie nic :D no poza gniot, kosz, dramat i takie tam. :D O tempora o mores!
fotografia cyfrowa
roving
fotografia cyfrowa
2011-10-30 18:49:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
I słusznie bo szkoda czasu i klawiatury na komentarze pod gniotami...
fotografia cyfrowa
yamatachi
fotografia cyfrowa
2011-10-30 18:57:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ale idąc tym tropem rozumowania...to się niczego nie nauczymy...nie uważacie?[pozdrawiam]
*ale to chyba temat na inny wątek
fotografia cyfrowa
roving
fotografia cyfrowa
2011-10-30 19:05:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zależy jakie jest podejście. Jak się chce można samemu przeanalizować nawet puste oceny i wyciągnąć wnioski.
fotografia cyfrowa
ant_z
fotografia cyfrowa
2011-10-30 19:17:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
yamatachi, skoro autor nie zadaje sobie trudu na przejrzenie kategorii, w której publikuje, wyciągnięcie wniosków i rezygnację z publikacji, czemu ja mam się trudzić i wskazywać mu błędy. Wielu autorów na OB nie uczy się niczego mimo wskazówek. Inni uczą się agresji wobec krytyków. Nie chce mi się pisać wskazówek żeby usłyszeć, że jestem debilem i się nie znam, mogę usłyszeć to samo nie pisząc nic. :D
fotografia cyfrowa
yamatachi
fotografia cyfrowa
2011-10-30 19:23:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wiem...masz dużo racji...mądry zrozumie...głupi przyłoży...mz...oceny powinny zniknąć...wtedy trzeba już będzie coś napisać o focie...
a nauki nigdy dość...
[pozdrowiwszy i uciekawszy już]
fotografia cyfrowa
BETI
fotografia cyfrowa
2011-10-30 19:30:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Racja...nie ma ocen, trza napisać, bo inaczej śladu po wizycie nie ma...
fotografia cyfrowa
ant_z
fotografia cyfrowa
2011-10-30 19:31:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
oceny nie znikną bo mają wymiar marketingowy, poza tym łatwiej dać ocenę niż pisać komentarz, tym bardziej jeśli się jest w TWA i tak naprawdę nie umie się napisać nic pozytywnego o zdjęciu. Wtedy pozostaje jedynie klikanie 4.
fotografia cyfrowa
BETI
fotografia cyfrowa
2011-10-30 19:34:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Osobiście znam takie osoby (;o)), które mimo sympatii, nie dają ocen, ale piszą komentarz:o)
fotografia cyfrowa
ajano212
fotografia cyfrowa
2011-10-30 23:04:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie śledzę korespondencji userów z portalem....wydaje mi sie, ze to zawszze wołania głodnego i nageiego na pustyni......czyli korporacja nie da ci umrzeć a tym bardzij żyć.......Walcz stary bo tu duch wlki stetryczal na maxa, nikt się nie wyhyla by nie dostac słabej oceny.....no i się kręci :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) a że pod fałszywym uśmieszkiem za kilka tysięcu ojro...??? :)) ???? :}}})))
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa