fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
strumienica
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
CannonCat
fotografia cyfrowa
2011-11-09 22:20:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
potrzebuję strumienicy lub tubusa ew. innego urządzenia modelującego światło, które nie spali się jak go użyję przy lampie światła stałego.
pracujemy w szkole przy stałym ze względu na łatwość ustawiania i przewidywalny efekt, poza tym przy jednej martwej naturze może pracować kilka osób jednocześnie bez potrzeby wyposażania każdego w światłomierz, odbiornik itp. kupiliśmy snoota z quantum ale się pali:/
fotografia cyfrowa
j_zuzia
fotografia cyfrowa
2011-11-09 22:36:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Najlepiej zrub to sam kup troche blachy zwiń w stozek (zanituj lub wkrety "pchełki") do tego kupujesz lakier http://allegro.pl/boll-lakier-termiczny-do-650st-czarny-500ml-i1903924204.html i powinno nie spłonać.
fotografia cyfrowa
arturdy
fotografia cyfrowa
2011-11-10 00:12:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja strumienicę zrobiłem trywialnie - z tekturowej tulei po ręcznikach papierowych rozciętej wzdłuż i od srodka wyklejonej folią aluminiową:) - działała całkiem nieźle;)! Wersją uproszczoną była odpowiednio zwinięta folia aluminiowa - to współpracowało z fleszem. Natomiast polecam Ci kontakt z KBH Akord (Kraków), z ich sklepem internetowym http://www.mkolor.pl/sklep/ - tam dostaniesz blachę Al (na Twoje potrzeby wystarczy grubość 0,3 mm, miękka), może być polerowana albo w wykonaniu "kropelkowym" - takim jak na odbłysniki lamp. Aluminium tej grubości potniesz nawet zwykłymi nożyczkami, kształtuej się je bardzo prosto, bez specjalnych narzędzi. Z tej blachy zrobiłem sobie odbłyśnik "ukośny", często uzywam go przy makro do doświetlenia przy palniku lampy skierowanym do góry. W razie czego mam kilka arkuszy takiej blachy, wymiar 210x150 mm, jeśli Ci wystarczy mogę Cię nią poczęstować:)
fotografia cyfrowa
CannonCat
fotografia cyfrowa
2011-11-11 20:15:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
chyba tak zrobię bo kupiliśmy snoota quantuum ale pali się i strasznie śmierdzi już po 10 minutach użytkowania przy świetle stałym...
fotografia cyfrowa
miki121213
fotografia cyfrowa
2011-11-12 14:50:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dzień dobry wszystkim . Czy ktoś by mógł powiedzieć co robię źle w robieniu zdjęcia ?
Z góry dziękuje i pozdrawiam .
fotografia cyfrowa
ant_z
fotografia cyfrowa
2011-11-12 15:42:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a zrobiłeś już jakieś?
fotografia cyfrowa
CannonCat
fotografia cyfrowa
2011-11-12 17:11:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dzień dobry, co to ma wspólnego ze strumienicą?
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa