fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Obrażanie użytkowników
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
roving
fotografia cyfrowa
2012-02-02 12:25:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie życzę sobie aby użytkownik o nicku jpk w rubryce "o sobie" pisał o mnie obraźliwe teksty
http://www.obiektywni.pl/autorzy/autor-3982-0-0-0-0.php
To że ignoruje to jego sprawa, ale niech nie ocenia czy umiem pisać komentarze czy po prostu nie chcę.
Zresztą jest to rubryka o sobie a nie o innych użytkownikach, a na tym portalu jest dziwny zwyczaj pisania w tej części profilu o innych użytkownikach często obraźliwych tekstów.
Jak wynika z poniższego linku, prawdopodobnie jpk jest moderatorem, tym bardziej powinien się zastanowić nad treścią pisanych tekstów.

http://fotografnieznany.blogspot.com/2010/02/jerzy-katolik-prosze-rozlicz-sie-pan-ze.html

Oczywiście nie pochwalam tego typu działań i tego co napisał były użytkownik tego portalu.
Dodam jeszcze że na dzień dzisiejszy nie zależy mi na korzystaniu z tego portalu więc moje konto można zablokować,

fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2012-02-02 13:45:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A to żeś trafił kulą w płot - aż głuche echo poszło!
Ten link nieznanego fotografa to awantura zrobiona dwa lata temu przez niejakiego buddabara, ech...
fotografia cyfrowa
roving
fotografia cyfrowa
2012-02-02 13:58:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Znam z netu tego użytkownika ale nie mam z nim nic wspólnego i omijam go w sieci.
Chcę tylko aby użytkownik jpk nie obrażał mnie w swoim profilu, a tym bardziej jeśli jest moderatorem co wynika z treści w umieszczonym linku.
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2012-02-02 14:06:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
roving - aż mam ochotę sprawdzić, czy jednak potrafisz coś sensownego napisać ;p
fotografia cyfrowa
roving
fotografia cyfrowa
2012-02-02 14:16:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Czy to ważne co piszę i co chcę napisać, nikogo jednak nie obraziłem w swoim profilu.
Chcę tylko aby jpk zszedł ze mnie i skasował obraźliwy wpis.
Więcej nie będę z nikim wchodził w jakiekolwiek polemiki, a jeśli obraźliwy wpis nie zniknie, poszukam innej drogi już nie na tym portalu.
fotografia cyfrowa
roving
fotografia cyfrowa
2012-02-02 15:55:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Edit:
Oceniamy tylko zdjęcia a nie użytkowników i w komentarzach wystarczy napisać krótko "podoba się albo nie podoba" ewentualnie ocena bez komentarza.
Ocenianie użytkownika w publicznym profilu łamie zasady netetykiety nawet jeśli występuje pod nickiem czyli jest anonimowy.
A obrażanie często zaczyna się anonimowo a kończy się na nazwisku co miało miejsce na portalach "Artweo" i "fanfoto.pl".
Takie patologiczne zjawiska należy tępić.
fotografia cyfrowa
dworek1
fotografia cyfrowa
2012-02-02 16:11:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
u -jpk- pisze tak
3. roving - jego komentarze i oceny są mi zupełnie niepotrzebne, zresztą i tak nie potrafi nic sensownego napisać.
i to Ciebie tak obraza?
ejj,stary-myslalem ze Tobie tam h...i nawstawial. Pozdr..............
fotografia cyfrowa
roving
fotografia cyfrowa
2012-02-02 18:07:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nawet jeśli to jest drobiazg nie pozwolę sobie aby ktoś wpisywał w swoim profilu mój nick i oceniał.

fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2012-02-02 18:15:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zdumiewające :o
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2012-02-02 19:21:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja jebie...
fotografia cyfrowa
JackTorrance
fotografia cyfrowa
2012-02-02 20:58:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tak bywa, gdy wirtualne problemy dostają rangi problemów życiowych.
fotografia cyfrowa
mireQ
fotografia cyfrowa
2012-02-02 21:50:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Coraz więcej tutaj frustratów, pieniaczy, odwetowców itp. Ludzie dajcie na luz, bo Wam ciśnienie łeb rozwali ;)
fotografia cyfrowa
muddy
fotografia cyfrowa
2012-02-02 22:33:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Od kilku miesięcy, polecam co jakiś czas wspaniałą technikę relaksacyjną: głęboko oddychamy....
fotografia cyfrowa
roving
fotografia cyfrowa
2012-02-02 23:07:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Na zakończenie i dla przypomnienia link, który już kiedyś umieściłem w innym wątku
http://gifstudio.blogspot.com/2011/08/rzeczpospolita-fotograficzna.html?zx=4f0ce819982c0810
Oczywiście zgadzam się w 100% z autorem bloga.

fotografia cyfrowa
helios3
fotografia cyfrowa
2012-02-03 00:03:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
przeczytalem blog sprzedaje sprzet i kupuje wedke wam doradzam to samo nie dajcie sie wodzic za nos wlascicielom portali:) a tak na powaznie to stek sprzecznych ze soba wywodow rozczarowanego zawiedzionego brakiem zrozumienia artysty pewnie mu nie poszlo tu i owdzie to sie rozpisalo biedaczysko .
fotografia cyfrowa
shamanta
fotografia cyfrowa
2012-02-03 06:55:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To że faceci są pierwsi do jęczenia wiedziałam, ale żeby publicznie i aż tak ! :))
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa