fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Ocenianie zdjęć
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
sapphire
fotografia cyfrowa
2012-02-22 20:56:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Umprzejmie informuję, ze oceniam zdjęcia wg posiadanej wiedzy ogólnej i z zakresu fotografii. Kieruję się także swoimi osobistymi upodobaniami i poglądami. Nie należę do żadnego TWA, co stanowi poważny problem przy wystawianiu ocen. Osoby zainteresowane NIE wystawianiem ocen i komentarzy proszę o kontakt na PW. Uszanuję wolę autorów zdjęć.
fotografia cyfrowa
sapphire
fotografia cyfrowa
2012-02-22 21:02:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Całkowicie poważnie.
Przy okazji - wiele osób przeszło do artveo - miało byc tam dobrze - jak widać zgnilizna oceniania tam też juz jest widoczna. Zaczeli nawet dyskutować na ten temat.
fotografia cyfrowa
remigiusz_o
fotografia cyfrowa
2012-02-22 21:23:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zgnilizna oceniania... :) Dobrze napisane. Jestem ZA całkowitym zniesieniem systemu ocen - chciałbym przeczytać, dlaczego zdjęcie podoba się/nie podoba się, a nie oglądać cyferki...Jednak znieść to można jajko - co najwyżej. Sam niejeden raz pacałem gołe oceny, myśląc, że przecież definicja mówi sama za siebie... ale od pewnego czasu zaczęło mnie to uwierać. W chwili obecnej: blokuję ocenianie, nie oceniam, jeśli zdjęcie wywoła we mnie jakieś emocje - piszę. Myślę, że tak jest uczciwie. Niemniej rozglądam się po sieci za jakąś spokojną przystanią, gdzie nie uświadczysz trola wrzucającego po raz setny gniota, z zastrzeżeniem, że jest początkującym amatorem i prosi o rady, bo chce się uczyć, a następnie, po krytycznym komentarzu kąsa i pluje jadem na prawo i lewo, albo, co chyba gorsze, sypie 4 i 5 pod każdym fotośmieciem, zaskarbiając sobie TWA, windujące gniota do rangi ARCYDZIEŁA... Pewnie niemożliwe, aby taki portal znaleźć... może jednak zacznę szydełkować hłe hłe hłe
fotografia cyfrowa
yamatachi
fotografia cyfrowa
2012-02-22 21:29:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
system wprowadzony przez arabów....sprawdza się wszędzie...tylko nie na portalach fotograficznych...
nie wiem kto wymyślił taki sposób oceniania pracy innych....chybiony i nietrafiony pomysł
chyba nie jest wielkim problemem zniesienie ocen...po cholere to
[pozdrawiam]
fotografia cyfrowa
remigiusz_o
fotografia cyfrowa
2012-02-22 21:51:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Chyba po to, żeby nie podcinać gałęzi, na której się siedzi...Galeria opustoszałaby pewnikiem, gdyby niektórym zabrakło możliwości gromadzenia punkcików i sycenia się swą, nierzadko wątpliwą, wielkością, albo możliwości wyżywania się za pomocą ocen...właściciel portalu musiałby się pożegnać z jakąś częścią kasiuty. Wątpię, żeby znalazł się taki idealista, który machnie ręką na mamonę, mając na względzie nieskrępowany rozwój fotograficznych umiejętności wśród ludzi, dla których fotografia jest pasją. Wśród tysięcy użytkowników tego portalu, jest garstka takich, którzy o fotografii mają coś do powiedzenia i jeszcze chcą się swoim doświadczeniem podzielić. Wśród tysięcy użytkowników tego portalu są setki frustratów, pragnących taniego poklasku i nie oferujących w zamian nic, prócz tej samej klaki...
fotografia cyfrowa
yamatachi
fotografia cyfrowa
2012-02-22 21:56:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
niestety wszystko prawda brachu...[pozdrawiam]
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2012-02-22 22:09:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
cóż powiedzieć; robić swoje, a mury runą

tup, tup, tup

fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-02-22 22:19:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jestem za tym , by portal pozostał bez zmian . od czasu do czasu korzystam z opcji blokowania ocen . inni też mogą tak robić . już kiedyś o tym pisałem - portal z założenia jest uniwersalny .
fotografia cyfrowa
chemix
fotografia cyfrowa
2012-02-22 22:26:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
to już było
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-02-22 22:29:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
widać nie znudziło się. nie dociera do ludzi , że portal ma swoje abc .
ma i opcje z których można do woli korzystać .
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2012-02-22 22:40:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ważne, że zmiany w ludziach widać
fotografia cyfrowa
przydomekdon
fotografia cyfrowa
2012-02-22 22:42:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
yhm, ost widać wiele pozytywnych akcentów.
fotografia cyfrowa
przydomekdon
fotografia cyfrowa
2012-02-22 22:43:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
może nie wiele, ale są :)
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2012-02-22 23:46:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ostatnio rzadko bywam, dostrzegam pozytywne zmiany.
Może to było przeze mnie, gdy częściej bywałem? :)))
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2012-02-22 23:47:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Neojmx - nie mam pewności jakie zmiany zauważasz, ale i tak się cieszę :)
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-02-23 00:12:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
neojmx - witam i chlebem i solą
fotografia cyfrowa
ajano212
fotografia cyfrowa
2012-02-23 00:28:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
fotografia cyfrowa
korpa1
fotografia cyfrowa
2012-02-23 09:33:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie wiem o co sie rozchodzi, bo przecież nie ma obowiązku stawiania ocen... nie chcesz nie stawiasz. chcesz cos napisać piszesz.. nie chce Ci się pisać ale zdjęcie zrobiło na Tobie wrażenie, stawiasz ocenę wg. definicji... normalnie jak w Polskim rządzie. pierdoly takie... szkoda słów ;-)))
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2012-02-23 10:15:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tup , tup , tup
fotografia cyfrowa
korpa1
fotografia cyfrowa
2012-02-23 13:30:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tak jeszcze do tego tup, tup, tup... ostatnio sobie przeglądałem forum wstecz, różne tematy i wątek ocen oraz tego, że "portal spada na psy" pojawia sie notorycznie od 2007go... ;-))) buehehe brechtam się z tej "naszej" mentalności... słowianie to taka nacja narzekaczy... tup, tup, tup...
fotografia cyfrowa
korpa1
fotografia cyfrowa
2012-02-23 13:31:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zamiast narzekać zapraszam do Torunia 16.03.2012 będzie można sobie podyskutować na różne tematy...
fotografia cyfrowa
pawel22
fotografia cyfrowa
2012-02-23 14:08:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jak założyłem tu konto to co niektórzy użytkownicy oceniali bardzo surowo wszystkie prace. Teraz dużo się zmieniło. Jak przypuszczam to pewnie duża część tych użytkowników nie korzysta już z tego portalu, a szkoda.
fotografia cyfrowa
pawel22
fotografia cyfrowa
2012-02-23 14:24:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zapomniałem dodać że z tego co zauważyłem to duża część dobrych autorów ma zablokowane konta.
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2012-02-23 14:36:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Korpa - ja nie narzekam, ja jestem szczęśliwy :)

tup, tup, tup to tylko znacznik zachodzących pozytywnych zmian na portalu; tak powolutku, tak kroczek za kroczkiem, tak ...

tup, tup, tup
fotografia cyfrowa
korpa1
fotografia cyfrowa
2012-02-23 17:18:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jabe ;-))) wiem, że nie narzekasz... chodziło mi o userów, którzy od początku istnienia tego portalu (i nie tylko tego z resztą;-)) zakładają takie wątki "problematyczne". taka nasza natura poprostu... zawsze znajdzie się jakaś grupa osób, którym coś nie pasuje "bo....". mi po pewnych "przejściach" sprzed 1,5 roku przeszło jakiekolwiek narzekanie... ludzie problem ocen na portalu fotograficznym (zwłaszcza, że nikt nikogo nie zmusza do ich wystawiania ;-)) to nie jest problem... :-) wręcz przeciwnie... jeśli widzę, że user X postawił za zdjęcie 5, a moim zdaniem zdjęcie zasługuję na 0 to stawiam to 0. może to być powód do ciekawych konwersacji, z których skorzysta i autor zdjęcia, i osoby oceniające, i ludziska, którzy w wolnym czasie lubią sobie po prostu poczytać, czegoś się nauczyć...
ale do Torunia zapraszam nawet jeśli nie narzekasz ;-))

tup, tup, tup.... ;-))
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2 | 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa