fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Czyżby to koniec ?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2012-07-07 19:38:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Rzadko zaglądam tu i tam, ale zdaje się , że komentujących jest coraz mniej, czyżby to powolny koniec tego typu portali ?


PS. pytanie oczywiście retoryczne...:-)
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-07-07 19:58:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jest zdecydowanie mniej , a czy powolny koniec . . . zobaczymy
fotografia cyfrowa
K.S.N.S.
fotografia cyfrowa
2012-07-07 20:15:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wakacje są :) po wakacjach wszystko się ożywi :) pogoda będzie bardziej na siedzenie w domu :)
ale faktem jest, że lata mijają i wielki łał powoli mija na tego typu rozrywkę :/ jeszcze jest wielkie zjawisko gniociarstwa które siedzi na innych portalach bo tam nikt ich nie upomina* i jak jest tam ich 5000 tyś to zawsze jest ruch...
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2012-07-07 23:46:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie koniec. Po prostu odejdą ci co coś maja do powiedzenia, zostaną wazeliniarscy ignoranci, lizodupce i onaniści. Będą mieli swój portal, tylko ich, będą się pławić w swoich komentarzach, ocenach i będą stać w miejscu, bo przecież innym się wszystko będzie podobać. A że inni to oni sami to już nie będzie ważne. Będa punkciki, ochy, achy i brędzlowanie się własnym gniotem i sukcesem na miarę "globalną" bo przecież to internet, więc jak będzie supcio na OB to i pewnie "sława" i "art" będą promieniować od ignorantów na resztę globalnej sieci... To miejsce nie zniknie, nie będzie konca, po prostu się zmieni, zmieni sie w coś innego. Jedni instynktem stadnym się przystosują do sztuki przez duże G inni odejdą. Ale przyjdą nowi, zobaczą że tu jest milutko, bo wystarczy tubka wazelinki i jest się super fotografem. Ruch nie zaniknie, portal nie umrze, może tylko reklam będzie więcej ;]
fotografia cyfrowa
helios3
fotografia cyfrowa
2012-07-07 23:51:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
podpisuje sie pod .czbk.
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-07-07 23:56:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat - nie da się tej twojej padliny czytać
fotografia cyfrowa
K.S.N.S.
fotografia cyfrowa
2012-07-08 01:19:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
masz racje czarnobiałykadraciku :) ale to jest od samego początku takich portali :/
nie będę wymieniał po nazwie jakie portale są właśnie takie! ale OB są na samym końcu :)
i nie odchodzą ci co mają coś do powiedzenia tylko ci co mogli by coś powiedzieć lecz nigdy nie przemówili :/ jest tylu wyśmienitych autorów co mają jeszcze tu konta ale się nie odzywają, kiedyś to tylko wrzucali swe prace i od czasu do czasu napisali 'dziękuję'
odchodzą słabi i szukają portali słabszych by tam ich nie krytykowali a ci co chcą być lepszymi prędzej czy później wracają :)
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2012-07-08 03:20:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
BW uwazam ze ma racje , jak widze jakie zdjecia sa typowane w czolowke , a jakie sa omijane to rece opadaja , oczywiscie pisze o tematyce przyrodniczej :)
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2012-07-08 03:21:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.youtube.com/watch?v=xw_OEU2U4W8
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2012-07-08 04:45:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie przesadzajcie,na FF wprowadzono limit 1 zdjęcie na tydzień i 5 mb na foty to pewnie co niektórzy tu wrócą :)))
a tak na poważnie,jest lato to ruch mniejszy na wszystkich portalach,nie każdemu chce się siedziec przed kompem.
fotografia cyfrowa
kris_wit
fotografia cyfrowa
2012-07-08 09:23:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat jak zwykle jączy tą swoją niechęć do innych.
Zapatrzony w swoją doskonałość widzi jedynie w innych wazeliniarzy,lizusów,onanistów (?)
Twoje wypowiedzi czarnobialykwadracie są wredne .
To przez takich osobnikow jak Ty kolego cbk takie portale traca swoje zainteresowanie,bo tacy ,jak ty potrafią skutecznie zniechęcić innych do wystawiania zdjęć.
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2012-07-08 09:41:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zastanawiające że uderzenie w stół spowodowało obruszebnie się nożyc ;]
mam prośbę do oponentów, którzy się ze mną nie zgadzają. Napiszcie swoje zdanie na temat, miast pisać do mnie osobiście typu że mojej padliny nie da się czytać, czy że to przeze mnie jest to co jest, bo ckb to samo ZUO. Fajnie będzie jak napiszecie na temat ;] a przecież nie ja jestem tematem tego wątku. Zanim zaczniecie się rzucać, zastanówcie się czy nie mam racji. Zastanówcie się czy nie wy jesteście częścią tego problemu o którym piszecie. Wiem że 99% tych co im zalazłem za skórę, nawet jak będę miał racje jej mi nie przyznają. Ale w zasadzie mało mnie to obchodzi. Wyraziłem swoje zdanie w temacie wątku. Zapraszam innych do tego samego. Pisanie o mnie nie zmieni mojej opinii o tych zachowaniach, a jedynie umocni moje przekonanie że mam rację.
Kto następny?
fotografia cyfrowa
kris_wit
fotografia cyfrowa
2012-07-08 09:57:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tobie się jedynie wydaje ,że uderzyłeś w stół. Od dawna obserwuję Twoje pisaniny czy to tu ,czy na innych galeriach i wszędzie jest to samo.Wszędzie według ciebie cbk ktoś wazelinuje,ktoś się spina itp. Masz jedne i te same teksty od dawna i tylko ty jeden jesteś tym idealnym i doskonałym wszechwiedzącym.
Dla mnie cbk jesteś szkodnikiem tych portali tak samo jak był keramodnor i kilku innych
fotografia cyfrowa
kris_wit
fotografia cyfrowa
2012-07-08 09:59:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
p.s i jeszcze jedno czarnobialykwadracie pisanie na forum o innych ,że są lizodupcami,wazeliniarzami ,onanistami itp świadczy jedynie jaki jest poziom twojej kultury osobistej.
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2012-07-08 10:07:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Piszę w tym wątku odnosząc się do problemu poruszonego przez autora, ty uparcie usiłujesz pisać o mnie. Pytanie czemu? Dlaczego nie piszesz o istocie problemu tak jak zrobiłem to ja? Dlaczego nie jesteś w stanie przedstawić kontropinii bez pisania o mnie? Napisz cos na temat watku. Chętnie podyskutuje merytorycznie. Podejmiesz rękawicę? Wątpię.
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2012-07-08 10:15:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie wymieniłem nikogo w gronie wazeliniarzy lizodupców i onanistów, nie podałem żadnych nicków, żadnych nawet zbliżonych chcarakterystyk userów. Opisałem problem, kazdy sam ma mozliwośc dopasowania się do grupy jaka opisałem. Onanistów, wazeliniarzy, lizodupców, czy kogoś kto ma coś z sensem do powiedzenia. Więc proszę po raz kolejny, pisz w temacie wątku, nie o wyimaginowanych przez ciebie problemach przypisywanych mojej osobie. ;] Taka subtelna róznica, ty pisze o mnie bezspośrednio, ja nie piszę o nikim. Przedstawiam mój punkt widzenia problemu. Jak masz inny podizel się nim, prosze o to od początku wymoany z toba postów. Jesteś w stanie przedstawić kontropinię na moje zdanie bez pisania o mnie?
fotografia cyfrowa
kris_wit
fotografia cyfrowa
2012-07-08 10:17:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kolego piszesz do wątku poruszonego przez autora ok, ale nie znaczy to ,że będziesz obrażał innych. Po drugie nie zamierzam dyskutowac z kimś kto nie ma nic mądrego do powiedzenia. Co miałem do napisania napisałem i było to w temacie. Bo mowa jest o powolnym końcu portali tego typu ,więc napisałem ,że przyczyną są tego takie osobniki jak Ty.
Czytaj ze zrozumieniem .
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2012-07-08 10:18:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Chris, serio, pokaż mi w którym miejscu cię obraziłem?
Rozumiemże publiczne nazwanie mnie szkodnikiem jest również na miejscu ;]
fotografia cyfrowa
kris_wit
fotografia cyfrowa
2012-07-08 10:56:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
cbk - gdybyś czytał uważnie ,to zauważyłbyś ,że nie pisałem konkretnie ,że mnie obraziłeś. Napisałem ,że swoimi określeniami obrażasz innych.
słowo szkodnik jest delikatne w porównaniu z tymi określeniami ,jakich ty używasz
z mojej strony koniec dyskusji z toba w tym temacie
fotografia cyfrowa
roving
fotografia cyfrowa
2012-07-08 11:19:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"Rzadko zaglądam tu..."
I to jest właściwa odpowiedź.
fotografia cyfrowa
ErNOL
fotografia cyfrowa
2012-07-08 11:29:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jak w życiu - jedni odchodzą, inni przychodzą... Zostają tylko Ci, dla których fotografia to prawdziwa pasja... Ci, dla których dziwne czy obraźliwe wpisy nie staną na przeszkodzie w dalszej publikacji... Sami budujemy ten portal i sami go burzymy...

Momentami czuć się można, jak w polskim parlamencie...

Pozdrawiam i zamiast obrzucać się błotem proponuję iść na spacer, niekoniecznie z aparatem... Pooddychać świeżością... I wstawić kilka nowych zdjęć - NIEKONIECZNIE IDEALNIE GŁADKICH, CUDOWNIE WYKADROWANYCH, PRZECIĄGNIĘTYCH PRZEZ PROGRAMY DO OBRÓBKI GRAFIKI (tego jest coraz więcej - zdjęcie było bazą do zrobienia grafiki... Może i świetnej, ale to już dla mnie nie zdjęcie... I może niekoniecznie na portal o fotografii z KULTURĄ)...
fotografia cyfrowa
yamatachi
fotografia cyfrowa
2012-07-08 11:29:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ha...ale pogięty wątek...
portale foto powstały po to, żeby fotografii nie chować do szuflady...żeby się nimi dzielić...
jak ktoś się nimi dzieli...to ktoś to komentuje...bo albo coś mu w duszy zagra albo po prostu wkurzy...
i na tym cały problem polega...
chciałbym żeby każdy zadał sobie pytanie..."czy fotografia to wszystko...?...czy nie ma innych rzeczy na tym świecie?"
po jakiego :chuja: za przeproszeniem się tak spinać...nie kumam...
i jeszcze jedno...chodźcie po górach...to uspokaja
yoshi
*i dużo dobrych fot...i oczywiście komentów...jak ich tam zwał
fotografia cyfrowa
ErNOL
fotografia cyfrowa
2012-07-08 11:38:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Czyli spacer - po górach też może być..:-)
fotografia cyfrowa
roving
fotografia cyfrowa
2012-07-08 11:41:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Chodzenie po górach czy inne wycieczki...dobry sposób na stres i nudę.
Wynajdywanie problemów... też sposób ;)
fotografia cyfrowa
yamatachi
fotografia cyfrowa
2012-07-08 11:44:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
...dokładnie...;)
[pozdrawiam]
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2 | 3 | 4 | 5
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa