fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
ciekawa rzecz...
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
etis
fotografia cyfrowa
2012-10-06 16:14:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Napisano tu do mnie wątek z kłamliwą o mnie informacją...napisałem wyjaśnienie zarzucające kłamstwo autorowi i wątek szybciutko zniknął....Pewnie to dla moderatorów nie ma znaczenia żeby wyjaśniać kłamstwa.......wystarcza jeśli kłamstwo jest przeczytane....wolą żeby takie w pamięci pozostało...co tam wyjaśnienie ...................Natomiast personalne wyżywanie na mojej osobie pod pewnym zdjęciem króluje w najlepsze na portalu i jest przez moderatorów tolerowane..........Czy mam rozumieć, że personalne ataki są dopuszczalne?.............Dziwne to zestawienie ginięcia tak szybko jednego wątku który tak czy inaczej był jedynie wymianą zdań (z których jedno było nieprawdziwe ;) ) a podtrzymywanie kloacznych akcji i nie upominanie personalnych awanturników...........Ale to z pewnością przypadek.........Moderatorzy są bezstronii ;)...........Jak mówił klasyk....to nie świństwo...ot zwykła polityka ;)
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-10-06 16:16:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
remigiusz odniósł się do Twojej odpowiedzi . oczywiście zawrócił Wisłę kijem i tyle z tego .
fotografia cyfrowa
etis
fotografia cyfrowa
2012-10-06 16:19:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie ważne czy się zwrócił czy nie...i jak się zwrócił...........chodzi mi o fakt że pewnie dla wielu którzy przeczytali kłamstwo nie mieli już szansy dowiedzieć się z mojego wyjaśnienia że to właśnie kłamstwem było..........nie ma przypadków.....są tylko nieprzewidziane prawidłowości......
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2012-10-06 16:33:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:)
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2012-10-06 17:13:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kloaczne akcje i upominanie personalnych awanturników... kurcze jesteśmy w Rosji ? :)))
fotografia cyfrowa
remigiusz_o
fotografia cyfrowa
2012-10-06 20:52:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
etis - i właśnie w następnym poście sprostowałem moje niefortunne wyrażenie się. Napiszę to raz jeszcze - dałeś mi czas na odpowiedź, ale gdy chciałem się odnieść do Twojej, było juz za późno ;) Więc napisałem na forum... kończąc zresztą temat, o czym dobrze wiesz. Miej pretensje do swoich Rejtanów, którzy za Ciebie drą szaty ;))) Sprawa mogła pozostać między nami, dalibyśmy sobie po ryjach i by się skończyło. Niestety, etisie, jesteś małym hipokrytą, bo tak się składa, że znalazłem Twój wpis w innym portfolio, gdzie zarzekałeś się, że nikogo nie blokujesz i nigdy tego nie zrobisz ;))) Śpij dobrze. Twoja straż przyboczna czuwa ;D
fotografia cyfrowa
etis
fotografia cyfrowa
2012-10-06 21:42:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
remigiusz_o...toteż nie pisałem o Twojej odpowiedzi tylko, ze wątek błyskawicznie zniknął...nie odwracaj kota ogonem...szukasz w moich archiwalnych wypowiedziach czegoś co mogłoby usprawiedliwić błazeństwo jakie urządziłeś?...opanuj się człowieku.......napisałem, że nie będę nikogo blokował bo nie doświadczyłem czegoś co później się wydarzyło a było szczytem chamstwa.....od bardzo dawna używam funkcji ignorowania i tego nie ukrywam...co chcesz udowodnić przeczesując moje archiwalne wpisy?..............tego co tu z kolegami urządziłeś nie zatrzesz oczerniając mnie......tym bardziej jest to "małe" gdyż pisałem, ze nie dyskutuję z ignorowanymi......nie przypuszczałem, że będziesz to wykorzystywał.........pisałem do adminów a nie do Ciebie........zaczynam żałować, że nie dałem Ci bana bez żadnych wyjaśnień........szczerze myślałem, że mój ignor w stosunku do Ciebie będzie tylko czasowy ale po tym co tu wypisałeś raczej nie przypuszczam....................najpierw tamtą (jak nazwałeś niefortunną) wypowiedzią a teraz tą złośliwą inwektywą mnie sprowokowałeś, ale raczej już nie dam się więcej sprowokować by dyskutować z Tobą jako ignorowanym..............ciekaw jestem czy będziesz wykorzystywał fakt, że nie będę się bronił i dalej mnie zaczepiał i prowokował...
Tymczasem żegnam
fotografia cyfrowa
remigiusz_o
fotografia cyfrowa
2012-10-06 21:58:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie będę, etis, możesz być tego pewien.
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2012-10-06 22:07:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
prawda w oczy kole
fotografia cyfrowa
etis
fotografia cyfrowa
2012-10-06 22:10:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
remigiusz_o......dziękuję.
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-10-06 22:33:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jabe , ciebie kole jako zadymiarza .
fotografia cyfrowa
katotalib
fotografia cyfrowa
2012-10-06 23:29:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Widzę, że na tym portaliku nadal towarzyska konserwa. Szeryf (ten z gwiazdą) po staremu broni maluczkich przed złymi, bo sami nie potrafią. Świat jest pełen złych ludzi, którzy nie mają nic do roboty, tylko kombinują jak tu was obrazić! Drżyjcie i bądźcie czujni!
fotografia cyfrowa
szoszon
fotografia cyfrowa
2012-10-06 23:41:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Szeryf jest tchórzliwy,
każe zgłaszać na MO. :D
fotografia cyfrowa
katotalib
fotografia cyfrowa
2012-10-06 23:58:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Donosiciel, jak ojciec prezesa. Nevermind.
Dostrzegam w pracach szoszona pewne podobieństwa do prac UBU. Czy mi się tylko zdaje?
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2012-10-07 00:00:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a UBU to nie było to "coś" . co mówiło o sobie w osobie trzeciej ?
fotografia cyfrowa
katotalib
fotografia cyfrowa
2012-10-07 00:04:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
UBU to mądry gość a wy padliście ofiarami socjologiczno-lingwistycznej zabawy :)
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2012-10-07 00:05:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jak UBU było, to UBU cieszyło się moim uwielbieniem ...
fotografia cyfrowa
szoszon
fotografia cyfrowa
2012-10-07 00:09:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tak prorok,
jesteś tchórzem.
Po raz któryś pod osłoną ignora wpisujesz w moim PF bzdety.
Skończyło się.
fotografia cyfrowa
katotalib
fotografia cyfrowa
2012-10-07 00:14:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Pozdrowienia dla wszystkich normalnych, którzy nie czują się odpowiedzialni za nawracania świata i zwyczajnie bawią się fotografią.
[nieUBU]
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2012-10-07 00:15:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
że też bycie prostakiem jest takie proste
fotografia cyfrowa
katotalib
fotografia cyfrowa
2012-10-07 00:22:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kto tu teraz komu zlizuje śmietanę z kolan? - Bo byłem jakiś czas offline/abroad. Mam już 173 wizyty jednego z userów. Zgadnijcie którego.
fotografia cyfrowa
katotalib
fotografia cyfrowa
2012-10-07 00:27:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
╰ღ╮╭ღ╯
fotografia cyfrowa
AoP
fotografia cyfrowa
2012-10-07 00:42:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
AMEN
respektujmy sie, a bedziemy respektowani
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa