fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Pentax K200d + 35 mm 2.4 DA AL + BONUS
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
wyrzykus
fotografia cyfrowa
2012-11-21 09:31:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Pentax K200d + 35 mm 2.4 DA AL + BONUS - całość za 1300 zł

Mam na sprzedaż korpus K200d z obiektywem Pentax 35 mm 2.4 DA AL + BONUS
Całość to bardzo zgrabny, niewielki i lekki zestaw, dodatkowo dodaję manualną, jasną 50-tkę z pierścieniami pośrednimi Kenko i pierścieniami odwrotnego mocowania, bardzo fajna rzecz do makro.

Korpus kupiony w Polsce w listopadzie 2008 r. jako pierwsza lustrzanka. Bardzo zadbany, nigdy nie serwisowany, bez żadnych przygód i napraw. Przebieg sprawdzony wczoraj to 44 193 klatek. Od prawie dwóch lat aparat wyciągany z szafy sporadycznie żeby przestrzelić migawkę i brany jako rezerwa na reportaże ślubne. Od początku ma naklejoną osłonę na wyświetlacz, guma wizjera jak nowa bo gdy był używany miał założoną muszlę powiększającą. Jedyne co się zużyło to oryginalny pasek, przecierał się więc nie czekałem aż się urwie.

Obiektyw Pentax 35 mm 2.4 DA AL w świetnym stanie, kupiony na amazonie 4 kwietnia 2011 r.

Do obydwu mam komplet pudełek, instrukcji, wszystkiego co przyszło z fabryki.

Jako bonus daję manualną, ostrą jak żyletka 50-tkę Rikenon. Bardzo dobra rozdzielczość i jakość optyczna, fajnie sprawuje się przy makro. Obiektyw ma styki w systemie Ricoh, więc z Pentaksami pracuje tylko manualnie, ma pierścień przysłon. Dorzucam też pierścienie pośrednie firmy Kenko oraz pierścień odwrotnego mocowania z gwintem do tego szkiełka i pierścień do odwrotnego mocowania drugiego obiektywu (po obu stronach taki sam gwint).

Rikenonowi brakuje oryginalnego pudełka, są oba dekielki...

Tu zewnętrzny opis po polsku:
http://www.obiektownia.pl/index.php/pentax/51-ricoh-rikenon-p-50mm-f17
Tu na pentaxforums po angielsku:
http://www.pentaxforums.com/userreviews/ricoh-50mm-f1-7-xr-rikenon.html

Kontakt: wyrzykus(at)gmail.com
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa