fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Dom wariatów.
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
bywalec
fotografia cyfrowa
2013-02-14 14:41:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jest kilku fotografików, którzy nagminnie używają argumentów "ad personam",
i to w bardzo chamskim wydaniu.
i włos im z głowy nie spada;
fotografia cyfrowa
cudok
fotografia cyfrowa
2013-02-14 17:12:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a redakcja ma to w dupie-taki biblijny user może ci nabluzgać,dostanie bana na 16 godzin.wrzask pod jego gniotem jest ważniejszy bo nakręca oglądalność...a portalowe motto "OBIEKTYWNIE I Z KULTURĄ" dla właściciela portalu-gówno znaczy.
fotografia cyfrowa
Krasnolud
fotografia cyfrowa
2013-02-14 17:24:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Amen.
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2013-02-14 17:27:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
cudok - a to motto było kiedyś aktualne ? :)
fotografia cyfrowa
cudok
fotografia cyfrowa
2013-02-14 17:35:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dla niektórych userów nigdy nie było i nigdy nie będzie aktualne.ale jeśli redakcja ma gdzieś regulamin który sama sobie wymyśliła-to cały ten portal jest do dupy.może być tylko bardziej bezmyślnie i bardziej chamsko.
fotografia cyfrowa
mariuszbrcz
fotografia cyfrowa
2013-02-14 19:22:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Znów najwięcej wypisują ci co fotograficznie mają mało do powiedzenia,a może już zostali pisarzami?Ludzie ! to nie jest casting do znanej agencji fotograficznej,powinniśmy się wspólnie tu uczyć,bawić się fotografią,a nie dokuczać innym .Dalej jestem zdania,że co niektórzy ręką administratora powinni stąd zniknąć,bo nie prezentują tu nic a tylko sieją zamęt i zachęcają do omijania tego portalu.Choć istnieją strony oferujące większy poziom artystyczny,to ta wydała mi się od samego początku najbardziej ludzka,ludzie skorzy do udzielania porad,np ,Jabe,Ant z(pozdrawiam :)).Ale za sprawą kilku zadymiarzy robi się smutno i denerwująco.
fotografia cyfrowa
szoszon
fotografia cyfrowa
2013-02-14 22:35:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jak można banować kogoś za wystawianie za niskich ocen?
W głowie mi się to nie mieści.
Nie widzę, żeby byli wywalani użytkownicy wystawiający zbyt wysokie oceny.
Redakcja chyba się powoli zapętla.
fotografia cyfrowa
soundchaser
fotografia cyfrowa
2013-02-14 22:45:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dokładnie tak jak napisałem wcześniej. Redakcja wybrała "mniejsze zło" dla dobra i świętego spokoju niektórych autorów, którzy naskarżyli na Bywalca (mariuszbrcz sam się przyznał).
Oceny były adekwatne do poziomu zdjęć i zgodne ze skalą Obiektywnych, więc powinno się poblokować tych wszystkich, którzy wstawiają te wysokie pod zdjęciami, które na to nie zasługują.
fotografia cyfrowa
szoszon
fotografia cyfrowa
2013-02-14 22:52:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa

Nikt nie ma więc prawa do własnego spojrzenia?
Dziecinada.
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2013-02-14 22:58:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie jest tak źle z tą wolnością wypowiedzi; dopóki nie będzie blokady na podstawie IP :)
fotografia cyfrowa
Trurl
fotografia cyfrowa
2013-02-14 23:02:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No i nie chcecie wierzyć gdy piszę, że można wystawiać dowolne oceny, pod warunkiem, że te niższe mieszczą się w odchyleniu standardowym od średniej ocen wystawionych wcześniej ;-)
W sumie można by to zautomatyzować: gdy średnia wynosi np. 3, to oceny możliwe do wystawienia zawierałyby się w granicach od 2 do 5 ;-))
fotografia cyfrowa
mariuszbrcz
fotografia cyfrowa
2013-02-15 06:19:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Piszę otwarcie co sądzę.jestem tu 2 lata i nigdy nie zgłosiłem żadnego wpisu do moderacji.Zanim uaktywniło się paru trutni z małym pf,a długimi językami było spoko.Większość,tak jak zwykle,nie widzi,lub nie chce widzieć,jak autor po próbie obrony po kolejnych bezsensach wypisywanych pod jego adresem,jest wciągany do dalszej awantury.Nie pozwolę ,żeby pod moimi fotami kilku typów robiło śmietnik
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2013-02-15 06:39:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
poblokowac ocenki i bywalec traci zainteresowanie :)))
fotografia cyfrowa
bywalec
fotografia cyfrowa
2013-02-15 09:17:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
z wyjątkiem Twoich fot, karp :D
fotografia cyfrowa
aga_piet
fotografia cyfrowa
2013-02-26 10:59:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Za co znowu bywalec zbanowany? Nie kojarzę aby wczoraj jakieś awantury się odbywały...?
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2013-02-27 10:52:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Chciałam zadać to samo pytanie? Ktoś zna odpowiedź?
fotografia cyfrowa
cudatusku
fotografia cyfrowa
2013-03-20 08:29:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"Niedawno przeglądałem serwis "Świat obrazu". Okazuje się że najwięcej komentowani pozytywnie są użytkownicy z dużą ilością ulubionych autorów na liście. Użytkownicy bez ulubionych autorów mają mało komentarzy, a niech tylko próbują dawać krytyczne komentarze to tak naprawdę nie mają co tam szukać. Prawie cały internet to ugrzeczniony standard i dominacja TWA." - moje konto Świat Obrazu usunął i grożono mi procesami etc...
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Strona 10
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa