fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Apel do administracji!!!! 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
korpa1
fotografia cyfrowa
2013-04-15 18:29:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Pod moim zdjęciem użytkownik maxima wkleił moją "prywatną wiadomość" do niego, którą to wysłałem jako odpowiedź na jego zaczepki, także na "pw". Nie wydaje mi się, żeby to działanie było zgodne z regulaminem i oczekuję, że moja wiadomość zniknie spod zdjęcia, a użytkownik maxima poniesie jakieś konsekwencję...

http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-635874.php

post użytkownika maxima to kopia mojej "prywatnej wiadomości", której wklejenie pod moim zdjęciem uważam za prowokację z jego strony i moim zdaniem nie jest to zgodne z regulaminem.

fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2013-04-15 19:52:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ojtam, ojtam... sprawa upubliczniania prywatnych wiadomości byla tu już wałkowana wiele razy.
W skrocie:
Tajemnica korespondencji obowiązuje strony trzecie.
I wcale nie trzeba zgody nadawcy na opublikowanie przez odbiorcę zawartości korespondencji prywatnej.
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2013-04-15 19:54:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
... Co można sprowadzić do parktycznej porady:
nigdy nie pisz na PW niczego, czego byś się wstydził napisać jawnym tekstem.
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2013-04-15 20:54:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
... i czego byś się wstydził powiedzieć rozmówcy stojąc z nim twarzą w twarz, niezależnie od jego osiągnięć, doświadczenia i szacunku należnego jego wiekowi.
fotografia cyfrowa
korpa1
fotografia cyfrowa
2013-04-16 06:35:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja się niczego nie wstydzę, po prostu "prywatna wiadomość" to "prywatna wiadomość"... wyjebane mam na ten portal.
fotografia cyfrowa
korpa1
fotografia cyfrowa
2013-04-16 06:37:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dostałem "zaczepkę" na PW to i odpowiedziałem na PW, także mnie jpk to nie moralizuj... chcesz to Ci mogę powiedzieć to w twarz ;-)

ale na ten portal i tak mam wyjebane
fotografia cyfrowa
babajaga
fotografia cyfrowa
2013-04-16 19:20:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ujawnianie prywatnych wiadomości jest ciosem poniżej pasa i co by to nie było powinno być załatwione na priw.
Lub w realu:-)
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2013-04-16 19:47:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zgadzam się, że ujawnianie prywatnej korespondencji można nazywać ciosem poniżej pasa, ale jak nazwać i jak reagować, gdy ktoś na pirv wysyła obraźliwe słowa, a następnie dając ignora uniemożliwia odpowiedź na priv ? zacisnąć zęby ?
fotografia cyfrowa
korpa1
fotografia cyfrowa
2013-04-17 17:12:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jabe... tutaj nie było takiej sytuacji. dostałem obraźliwe słowa i na nie odpowiedziałem - myślę, że grzecznie i z humorem. nikt nikogo nie blokował.... z tym że użytkownik pewnie nie miał argumentów do dalszej dyskusji, więc postanowił wrzucić moją odpowiedź mi pod zdjęciem - w jakim celu??? też nie wiem ale spekuluje, że zaczepnym... pozdrawiam.

PS. po usunięciu posta już trochę ochłonąłem ale najbardziej zirytowało mnie to, że klikałem koszyk obok posta kilkukrotnie wciągu kilku dni i zero reakcji. dopiero wyciągnięcie sprawy na forum zadziałało - to jest najbardziej irytujące w tym wszystkim, bo daje pole do popisu spekulantom i innym komentującym sam wątek ;-)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa