fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
To musi boleć takie zadęcie...
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2013-10-09 15:13:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=644737448891526&set=gm.434877069956674&type=1&relevant_count=1&ref=nf

Czekam na podobny występ URBE tutaj ;]
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2013-10-09 19:06:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
przepraszam , ale nie interesuje mnie kto , komu i gdzie napisał . tym bardziej na facebook-u.
fotografia cyfrowa
wybuch
fotografia cyfrowa
2013-10-09 19:46:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie pierwszy i pewnie nie ostatni występ(ek)...
A ty prorok nie pleć że nie interesuje facebook, bo kto jak nie Ty skopiował i wrzucił dane użytkownika zimbabwe z facebooka na ten portal
pod linkiem
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-548604.
Jeszcze z ciekawości się spytam czy to Ty proroku pozowałeś do tego zdjęcia?
fotografia cyfrowa
arturdy
fotografia cyfrowa
2013-10-10 01:43:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Intryguje mnie jak zdjęcie - oględnie mówiąc najwyżej przeciętne - mogło paść reklamodawców pomiędzy 28.09. a 09.10.:D! Z ciekawości dotarłem do początku dysputy i... no jakbym skądś to znał: pierwsze nie rozpływające się w zachwytach komentarze wzbudziły totalne zjeżenie Autora udowadniającego wszelkie możliwe wyższości - sprzętu, użytego materiału, a przede wszystkim siebie:)! W wypowiedzi jednego z dyskutantów pojawiło się znamienne słówko "jak", podejrzewam, że ktoś tego słówka nie doczytał i poooszło:D!

A swoją drogą Kolega Juzer Wybuch całkiem nieźle oblatany jest w obiektywnych, skoro zakładając konto 09.10.2013 tak celnie i ze znajomością tematyki ripostuje... Oczywiście - inaczej być nie może! - przyjmuję, że dotychczas Kolega Juzer Wybuch był anonimowym cichym wielbicielem portalu i konto postanowił założyć zniesmaczon karygodnie obojętną wypowiedzią Kolegi Juzera proroka...;)

Żenada i dziecinada
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa