fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
jak założyć stronę internetową ?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
YYou
fotografia cyfrowa
2013-10-18 14:42:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hej ! Rozglądam się ostatnio w necie i szukam informacji dotyczących zakładania stron internetowych. Widziałam,że jest wiele bezpłatnych możliwości...ale za duuużo tego i nie wiem jakimi kryteriami się kierować i co wybrać. Może ktoś coś wie...poleci ...troszkę pomoże ?:)....zielono mi w temacie :)
fotografia cyfrowa
gryzli
fotografia cyfrowa
2013-10-18 18:34:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
manifo.com :)
fotografia cyfrowa
Peterex
fotografia cyfrowa
2013-10-18 22:00:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
HTML, CMS, PHP, SQL ... EMEMES i wszystko już wiesz :)))

najważniejsze to jest czy Twoja witryna ma być witryną czysto amatorską, prezentującą Twoje zainteresowania etc .. czy witryną biznesową zawierającą ofertę handlową Twoich usług. jeśli to drugie to niestety trzeba będzie wydać trochę kasuchny na domenę, serwer, opracowanie witryny oraz jakąś jej promocję w sieci (ustawienie pozycjonowania). będziesz to musiał komuś zlecić. jeśli to pierwsze to załóż sobie konto na jakimś darmowym serwerze (na przykład republika) i zaopatrz się w edytor HTML dający możliwość pracy w trybie WYSWiG. takim narzędziem wygenerujesz sobie prostą witrynkę bez znajomości HTML i innych pierdół. niektóre serwery same w sobie posiadają takie proste narzędzia (republika.pl ma tzw webmajster). ich możliwości są jednak bardzo ograniczone, ale mogą starczyć na początek. a może zupełnie na Twoje potrzeby wystarczą. w praniu się okaże :-)
fotografia cyfrowa
YYou
fotografia cyfrowa
2013-10-18 23:58:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
o matulu...już żałuję,że mi ten pomysł przyszedł do głowy :)))...nie rozumiem o czym do mnie rozmawiacie :)....nawet nie wiem co odpowiedzieć na tyle fachowych informacji ...zachciało się kobicie wyjścia na świat :D
Miałam nadzieję,że prostsze...,że skorzystam z jakiegoś szablonu i jedynie zabawię się urządzaniem strony...według przykazań :) To miała być witryna z moimi zdjęciami...nic poza tym.
...htm,cms....itd...to chińszczyzna :)....już widzę,że sama na bank nie dam rady, bo musiałabym zacząć od studiowania słownika informatycznego...a co mówić o reszcie :)

ale pięknie wam dziękuję za info :) pozdrawiam serdecznie
fotografia cyfrowa
Peterex
fotografia cyfrowa
2013-10-19 00:47:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mówisz ... masz :-)

http://fotoblogia.pl/2009/07/25/20-darmowych-galerii-do-fotograficznego-portfolio

Pozdrawiam :-)
fotografia cyfrowa
Peterex
fotografia cyfrowa
2013-10-19 00:56:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a tu masz różne darmowe programy do tworzenia galerii zdjęć jeśli z poprzednimi
sobie nie poradzisz.

http://www.programosy.pl/kategoria,galerie_internetowe,1,1.html

Pozdrawiam :-)





fotografia cyfrowa
MajaKa
fotografia cyfrowa
2013-10-19 11:21:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a najprościej założyć sobie bloga na blogerze, ja mam
http://www.swiatyniemozliwe.blogspot.com/?zx=131f4856c12e7d74
bez limitu, bez opłat, wysoko w wyszukiwarkach i łatwy bardzo w obsłudze. A można wszystko zrobić, i podlinkować zdjęcie i muzykę dokleić, polecam.
fotografia cyfrowa
gryzli
fotografia cyfrowa
2013-10-19 16:02:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Trzymaj się mojej propozycji :)
fotografia cyfrowa
YYou
fotografia cyfrowa
2013-10-20 01:22:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
niesamowite ilości tekstu tu poszły..i jakie szczegółowe ! :)
Dzięki za wszystkie wskazówki, podpowiedzi, linki ...zbyt dużo informacji namiesza mi w głowie...więc myślę,że dajcie mi czas na przyjrzenie się temu co tu mam, żeby mieć jakiś swój pogląd .
Niestety i tak wielu rzeczy tu pisanych nie rozumiem...(wujek google pomoże :) ). Być może skończy się tak, że nie poradzę sobie z tym sama i będę musiała poprosić kogoś, by usiadł przy mnie i krok po kroku...zobaczymy .

Lubię skromne ,czytelne rozwiązania wizualne, a blogi jakoś kojarzą mi się z małą przejrzystością...bałaganem ....ale rzadko wchodzę na blogi i nie mam porównania ... być może to kwestia dostosowania do potrzeb i własnego gustu .
Archeo....dzięki...mam konto na gmailu :) ......wiem,że wypadam tu na przysłowiową "blondynkę", ale co jak co...założyć konto potrafię :))

dziękuję wszystkim :)
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2013-10-20 10:31:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To i ja dołożę swoje trzy grosze... :-)
http://www.decoart.pl/
Sam rozważam takie rozwiązanie, co najmniej dwoje znanych mi osobiście Obiektywnych już sobie tam galerie pozakładało.
fotografia cyfrowa
Peterex
fotografia cyfrowa
2013-10-20 15:40:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tyle, że decoart.pl nie jest bezpłatne. prawie 200 zł rocznie za utrzymanie witrynki.
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2013-10-20 16:45:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
za darmo umarło . lepiej zapłacić i mieć coś dobrego . ja mam w albumio
fotografia cyfrowa
pikorek
fotografia cyfrowa
2013-10-21 12:23:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie wiem czy jest jakiś sens zakładania własnych stron internetowych z fotografią, a tym bardziej płatnych bo raczej nikt tam nie zagląda.
No chyba że dla siebie...
fotografia cyfrowa
Peterex
fotografia cyfrowa
2013-10-21 17:31:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
oglądalność jest. trzeba mieć tylko nazwisko :-)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa