fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
"Anonimus" Na OB?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2013-11-06 19:35:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"Wystarczy być uczciwym tak samo wobec prac własnych jak i każdego bez względu na jego nickname oraz posiadać własne zdanie ale to jest na wymarciu."

... właśnie :)
fotografia cyfrowa
Krasnolud
fotografia cyfrowa
2013-11-06 21:11:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"Nie wchodze ponieważ co ciekawsze prace zawsze (i od zawsze) sygnuję. Bynajmniej nie na przekór koledze Jabe ale z powody praw autorskich i
"użyczania " prac bez wiedzy autora."

----Jest to wyłącznie Twoja sprawa, masz oczywiście takie prawo. Mnie to nie przeszkadza, a że w niektórych sytuacjach nachalna sygnatura szpeci prace, to już inna sprawa :)

"Poza wspólną zabawą dla nielicznych nie widzę sensu takiej maskarady. Znacząca większość publikuje te same prace na wielu portalach a nawet dokładnie powiela te same wpisy. dokładając do tego pw taka anonimowość to żadna anonimowość."

-----Nikt nikogo w tym dniu nie będzie zmuszał do "maskarady". Zaznaczam, że akcja jest skierowana do grona osób, którym zależy na obiektywnej ocenie pracy. Większość osób od dawna wystawia w ten sposób, poczynając ode mnie.

"Są wystawcy ale wpisów nie przez to nie przybędzie a wręcz znacząco zmaleje ze strachu przed odwetem zaprzyjaźnionego usera."

-----Wystawiając prace pod ocenę na portalach foto chyba zdajemy sobie sprawę, że nie każdego obraz zachwyci. To, że nam się coś podoba, to nie znaczy, że inni zaczną piać z zachwytu. Przynajmniej ja tak to odbieram :)

"Taka zabawa ma bardzo niewiele, a nawet nic wspólnego z subiektywnym obiektywizmem. "

-----A ocena pracy pod wiadomym nickiem zawsze jest obiektywna? Wiemy nie od dzisiaj, że ocenianie pracy przez niektórych userów, zaznaczam niektórych, zaczyna się od nickname, a kończy się na chłodnej kalkulacji ... ila ja potem zarobię.

"Wystarczy być uczciwym tak samo wobec prac własnych jak i każdego bez względu na jego nickname oraz posiadać własne zdanie ale to jest na wymarciu."

----- I tu się z Tobą zgadzam.

Pzdr :)
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2013-11-06 21:56:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
W danym dniu chętni wystawiają swoje anonimy z jakąś informacją w komentarzu np. AA, żeby odróżnić od tych co nie chcą brać udziału lub o "akcji" nie czytali. Przypominałoby to trochę krzyżowy ogień na dfv.
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2013-11-06 21:58:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Krasnoludzie, różnica będzie taka, że będzie więcej komentarzy niż u zwykłych anonimów. Przynajmniej tyle ile biorących udział.
fotografia cyfrowa
Dreak
fotografia cyfrowa
2013-11-06 22:55:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wiara w czasach fotoszopow ze sygnatura ochroni dzieło jest dziecinadą, wybacz Archeo ale tak wlasnie jest, usunięcie Twoich koszmarnych podpisów ta jakieś 4 minuty. Wykorzystanie czyjegoś zdjęcia z podpisem czy bez jest tak samo penalizowane więc podpisy to anachronizm ktory jawnie szpeci nic nie dając. Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2013-11-06 23:14:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"Zakłamanie, rodzynek i pytanie do tych Chrześcijan którzy znają Biblie (Stary i Nowy testament oraz Apokryfy) nie do tych którzy tylko widza o jej istnieniu.
http://tvp.info/informacje/ludzie/burza-wokol-adoracji-jacka-markiewicza/12937280#obiektywni.pl
Jeśli to Ty byłbyś na miejscu tego artysty co byś zrobił gdyby Chrystus z tego krzyża ożył ?
Potępił byś siebie, byłbyś potępiony przez innych, a może wstydził swego ciała / nagości, a może w ciuchach też by ożył, a czym że jest uwielbienie syna Bożego ?
To napisałem ja zatwardziały Niewierzący ale Ty wierzący będziesz się wstydził jak mało wiesz o swojej wierze/wyznaniu tak w sercu, duszy, ciele, rozumie.
fotografia cyfrowa"

a mnie, przy tej okazji zastanowiło, owszem zupełnie bez merytorycznego związku, czy Jezus na leżącym krzyżu wisi, czy leży ...
fotografia cyfrowa
Dreak
fotografia cyfrowa
2013-11-06 23:24:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Przeczytaj zatem Archeo ze zrozumieniem czym jest fałszerstwo. Twoja wiara jest naiwna i śmieszna ale wiara czyni cuda
fotografia cyfrowa
ZAK
fotografia cyfrowa
2013-11-06 23:52:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Odbiegacie od tematu. Był już taki temat "Skończyć z owczym pędem" z 2006-10-24 roku założył go MareckiMarek. I co się zmieniło w tym temacie ????
fotografia cyfrowa
Dreak
fotografia cyfrowa
2013-11-06 23:55:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Art. 270. § 1. Kto, w celu użycia za autentyczny, podrabia lub przerabia dokument lub takiego dokumentu jako autentycznego używa, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Pomogę Ci troche bo wypisujesz głupoty i nanosisz koszmarne podpisy bez celu.
Wg treści cytowanego artykułu o ktory zapewne Ci chodzi nie tylko podrabianie lub przerabiane wypełnia znamiona przestępstwa ale także KTO "takiego dokumentu jako autentycznego używa" czyli posługiwanie się czyimś zdjęciem jako swoim, idąc dalej nie musi być koszmarnego podpisu ARCHEO aby każda osoba która będzie dysponować takim zdjęciem jako swoim popełniła przestępstwo bo dokumentem w myśl art 115 par 14 KK jest także fotografia
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2013-11-07 10:15:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa

"Takie miejsca bez względu pod jaka nazwa / domena czy forma są nade wszystko tylko zabawą dla ludzi o podonych zainteresowaniach i niech takimi pozostaną. Większość wpisów /opinii / ocen itp bzdurek to tylko zabawa więc nie ma i nigdy mieć nie będzie z rzeczywista wartością opublikowanej pracy."

Zgadzam się i wg mnie tak powinno zostać, to nie miejsce na klękanie przed sztuką ( no, chyba że mówimy o pewnych wyjątkach, w sensie 'ludź' ;)) tylko w takim razie nie rozumiem tekstów typu: traktujesz to miejsce jako bar do pogadania. Zakłamanie?
fotografia cyfrowa
skimi
fotografia cyfrowa
2013-11-08 08:52:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
chętnie się przyłączę to takiej akcji
fotografia cyfrowa
Krasnolud
fotografia cyfrowa
2013-11-09 18:37:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jeżeli jest ktoś chętny to zapraszam na wystawianie prac anonimowo, nie koniecznie z jakimś skrótem, 15 listopada.

Pzdr.
fotografia cyfrowa
janish
fotografia cyfrowa
2013-11-09 22:44:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jestem jak najbardziej za !.
fotografia cyfrowa
suffo
fotografia cyfrowa
2013-11-10 11:04:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja cały czas biorę udział w tej zabawie ;-)
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2013-11-12 19:55:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jak rozumiem 15 listopada, czyli w piątek wstawiamy zdjęcia anonimowo, ale tak normalnie, jak niektórzy codzień, tzn bez dodatkowych info o akcji, bez numerowania zdjęć, bez konkursu ...

spróbujmy zatem :)

fotografia cyfrowa
Krasnolud
fotografia cyfrowa
2013-11-12 20:32:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tak, jak najbardziej zapraszam do publikacji właśnie w taki sposób!
fotografia cyfrowa
Krasnolud
fotografia cyfrowa
2013-11-14 20:12:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tak dla przypomnienia, to już od 0.00. Oczywiście nie każdy musi. Można bez dodatkowych opisów itp. Pzdr.
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2013-11-14 20:26:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie każdy musi skorzystać, ale zaproszony może się czuć każdy :)
fotografia cyfrowa
skimi
fotografia cyfrowa
2013-11-15 00:32:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A może by tak koło 18-19 zrobić wysyp anonimów? W kupie większa siła :)
Ja jakoś tak spróbuję ;)
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2013-11-15 10:53:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Myślę Archeo, że się dobrze wpisujesz w Dzień Anonima", bo jak rozumiem pod hasłem "jazda bez trzymanki" trzyma się bezkompromisowa szczerość w ocenianiu, tak jak w zamiarze anonimowość ma być zrzuceniem barier, strachów, sympatii, czułości, czy innych emocji wynikających z nicka ...

tak czy siak powinniśmy poczuć się wolni :)
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2013-11-15 11:29:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
najważniejsze, by robić swoje Archeo, choćby dla siebie, a efekty przyjdą, prędzej, czy później

tup, tup, tup ...

:)
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2013-11-15 17:41:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
...

i jak tam Dzień Anonima ?

wszyscy żywi ?
fotografia cyfrowa
Krasnolud
fotografia cyfrowa
2013-11-15 18:07:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:)
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2013-11-15 18:27:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
okazało się, że dwa Anonimy mnie ignorują :)
fotografia cyfrowa
Krasnolud
fotografia cyfrowa
2013-11-15 22:23:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Archeo .... bądź mężczyzną, bierz wszystko na klatę ... :)))


A, że Ci się podoba, to się cieszę. A gdzie Twoje sygnatury się podziały?
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa