fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Makro poraz n-ty ;)
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Nawrot
fotografia cyfrowa
2006-02-18 17:11:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Poleccie mi jakas soczewke makro pod 37mm, odrazu chccialbym napomknąć że raynox'y sa od jezeli sie nie myle od ma tego snap-on od 52mm, chyba ze jakos da sie to zalatwic.... A żadnego pierscienia z taka redukcją jeszcze nie spotkałem. Wczesniej mialem http://www.allegro.pl/item87408726_makro_do_canon_s80_s70_s60_s50_s45_s40_a30_a40.html cos takiego, ale to jest takie wielkie G że mala bania ;) Z gory dzieki za pomoc.


p.s. np. takie cos http://www.allegro.pl/item87106403_soczewka_makro_10_hama_52_mm_krakow.html tylko ze pod 37mm byloby dobre? ;)
fotografia cyfrowa
kIEP25
fotografia cyfrowa
2006-02-18 18:27:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja sie wypowiem tak: kupilem se taka soczewke makro (dioptri +4) i powiem tylko tyle ze ... dno:/ wiec zbieram na dcra:] w pierscien przejsciowy troche fantazji mozna samemu zrobic/zalatwic... wystarczy ze np. masz znajmoego w jakiejs zawodowce lub technikum i moga ci wyskrawac na tokrace:]
fotografia cyfrowa
Nawrot
fotografia cyfrowa
2006-02-19 11:30:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hmmm... na tokarce. No może by się i udało, ale moze jest jakis bardziej sprawdzony sposób? :)
fotografia cyfrowa
kIEP25
fotografia cyfrowa
2006-02-19 11:47:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mat_new... u nas w opolu jest taki maly zakaldzik ktory robi na zamowienie ruzne wlasnie tego typu rzeczy... ich specializacja to chyba czesci do urzadzeń rahabilitacyjnych czy cos w tym stylu... i oni np. robia jakies male i proste czesci dla rowerzystow (np. dla mnie) wiec poszukaj... moze jest cos takiego u ciebie... bo to jest kwestja paru zlotych...;) no i musisz im powiedziec jakie maja byc srednice i gwint ale to mysle ze mozna znalesc bez problemu w necie na jakichs forach technicznych:] albo moga sami zmierzyc;)
fotografia cyfrowa
gryllus
fotografia cyfrowa
2006-02-22 11:32:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kiep25 -> a jakiej firmy kupiłes soczewkę? To bardzo ważne...
fotografia cyfrowa
gryllus
fotografia cyfrowa
2006-02-22 11:32:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kiep25 -> a jakiej firmy kupiłes soczewkę? To bardzo ważne...
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa