fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Archeo i Sapphire prywata choć publiczna.
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2015-03-26 14:25:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Proponowałbym (większości) mniej zadęcia. ;o) Portale takie, jak OB nie są punktem zawodowego startu fotografów, odskocznią w wielką sztukę (sic!), witryną fotograficznego punktu usługowego, ani też akademią fotograficzną czy grupą wzajemnego wsparcia. To zabawa! Pokazują tu zdjęcia ludzie, którzy bawią się fotografią i chcą się podzielić swoim "widzeniem". Wszelka rywalizacja, punktacja, wyróżnienia i inne oceny nie mają sensu, bo porównuje się drewniane z zielonym! Są tylko pożywką dla maluczkich, którzy muszą być "lepsi" i za wszelką cenę próbują to udowodnić. Czyżby nie wiedzieli tego, że ani "5", ani "-1" w żaden sposób nie wpływają na wartość zdjęcia? Kosy na sztorc i do boju? Beze mnie. :o)
fotografia cyfrowa
.....,,,,,
fotografia cyfrowa
2015-03-26 14:33:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Proponuję hasło na dziś: Wrzucam zdjęcia bez zadęcia ;)
Dla wszystkich :)
fotografia cyfrowa
sapphire
fotografia cyfrowa
2015-03-26 14:51:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wowa 100% racji:)
To ja spadam i idę się kurować bo w zeszłym tygodniu zostałem pokrojony na kawałki (podziękowania dla lekarzy Otolaryngologii w Raciborzu). Dzięki temu w tym roku zrobię to co lubię czyli rekord życiowy freedivingu i kolejne foty podwodne.
Pozdrawiam wszystkich z mojego cyt. "poziomu piaskownicy" i wybaczam pewnej osobie ten epitet. Jeżeli ktoś czuje się urażony to proszę dać mi znać - stać mnie na to aby go przeprosić.
Za poniesione cierpienia (szpitalne) zrobiłem sobie prezent pocieszenia - średni format cyfrowy w drodze (ale film także):)
Robię to co lubię:) Hej!
fotografia cyfrowa
aga_piet
fotografia cyfrowa
2015-03-26 15:48:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Powodzenia w biciu rekordu! Grunt to pasja (a nawet kilka) :) Byle nie szewska ;) No i szybkiego powrotu do formy. Nie zapominaj o regularnym używaniu Octeniseptu* ;)


*to nie lokowanie produktu
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2015-03-26 17:11:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dziękuje za dyskusje i wymianę poglądów nie zawsze spójnych, a nawet i odmiennych.
Jak to powiadają wystarczy chcieć aby móc ale nade wszystko trzeba działać.

Wszystkim życzą zdrowia spełnienia marzeń i jak zwykle odrobiny ciepła i tego światełka co go wiecznie brak.
fotografia cyfrowa
wordy
fotografia cyfrowa
2015-03-26 17:55:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
bez poklasku, bez poblasku? samo [o]kłamanie! totalny brak 'kindersztuby'; potrzeby i umiejętności zareagowania na podstawowy fakt - dokonania wpisu.
oczywiście m.s.z.
fotografia cyfrowa
aga_piet
fotografia cyfrowa
2015-03-26 21:20:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wordy... Twoje "wordy" żyją własnym życiem :)
fotografia cyfrowa
.......
fotografia cyfrowa
2015-03-26 23:18:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
BRAWO WOWA!!!! BRAWO!!!

Ile tupetu, ignorancji i zarozumialstwa trzeba mieć w sobie, by TWIERDZIĆ czym są portale takie jak OB a czym nie - czym nie powinny być!!!!!
Początek tego wątku brzmi jak jakiś jedynie słuszny i niepodważalny kategoryczny imperatyw!
Szkoda, że nie przyszło Ci do głowy CHOCIAŻBY przez chwilę, że ten lub podobny portal może jednak jest dla niektórych próbą STARTU w zawodowy świat fotografii i/albo odskocznią w świat sztuki. Jeśli nie jest, to może jednak wielu by chciało by takim był - pomyślałeś????
Dla zabawy powiadasz? Owszem - ale w pewnym KONKRETNYM kierunku. Nie? No to dlaczego nie od razu z fotami na naszą klasę, fotkę.pl lub na fejsbuka??? Punktacja nie ma znaczenia tylko i wyłącznie z jednego powodu - użytkownicy nie są krytykami sztuki (raczej). Jeśli taka dla Ciebie to zabawa, BEZ BOJU, to dlaczego jeździsz pod pracami (i po autorach) jak po dzikiej świni???????????? Co? Pytam się! Nawet jeśli inni są "nadęci" (według Twojego mniemania), to dlaczego robisz z nich na siłę maluczkich, debili, nieuków, kompletne fotograficzne beztalencia? Co??????

HIPOKRYZJA, ŻE AŻ W OCZY SZCZYPIE!

Ps. Jeśli zdążyłem Cie dobrze poznać, jeśli dobrze znam ludzi Twojego pokroju, to reakcja/odpowiedź będzie baaaaaaaaaaaardzo personalna.:-D
fotografia cyfrowa
.......
fotografia cyfrowa
2015-03-26 23:29:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Twój wpis (nie początek wątku) brzmi jak...*
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2015-03-27 10:21:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Blexen czytaj wraz z zrozumieniem całą treść i jej kontekst. Również i ja uważam iż autor Wowa ma bardzo wiele racji w swojej wypowiedzi.

....
Proponowałbym (większości) mniej zadęcia.
... Portale takie .... nie są akademią fotograficzną czy grupą wzajemnego wsparcia.
To zabawa! Pokazują tu zdjęcia ludzie, którzy bawią się fotografią i chcą się podzielić swoim "widzeniem".
....

Miłego dnia.
fotografia cyfrowa
aga_piet
fotografia cyfrowa
2015-03-27 10:35:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ileż emocji w Twoim wpisie, blexenie... Czy czytamy tę samą wypowiedź wowy? Może coś na PW Ci napisał?
fotografia cyfrowa
wordy
fotografia cyfrowa
2015-03-27 16:27:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
każdy ma umiejętność rozróżniania widoków; wokół siebie - z wyłączeniem odbić w lustrze. wpisywanie się do otwartej książki mówi poprzez formę i treść o Autorze wpisu; zdjęcie uruchamia [tylko].
fotografia cyfrowa
.......
fotografia cyfrowa
2015-03-27 17:38:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Powtórzę specjalnie ze względu na Ciebie Archeo żebyś zrozumiał, że czytam baaaaaaaaaaaaaaaardzo uważnie.
"PROPONOWANIE" PLATFORMIE FOTOGRAFICZNEJ BY BYŁA NIE FOTOGRAFICZNA JEST PRZEJAWEM IGNORANCJI!!!!
Kolega Wowa zapomniał, że fotografia oznacza/może oznaczać dla wielu innych O WIELE WIĘCEJ niż tylko "zabawa" w rozmowy o dupie Maryni!
Zapomniał, że focenie jest/może być dla wielu pasją, cząstką życia, drugą żoną!

@Aga: nie, nic na PN - koresponduje TYLKO z osobami życzliwymi!!!!
Wowa wystarczająco często produkował się pod moimi (i nie tylko) fotami. Przy czym styl/ton jakiego używał był nader "wyszukany".
Dlatego mam prawo twierdzić, że jest do szpiku kości przesiąknięty hipokryzją - po tym jego wpisie o: "bez kosy".


fotografia cyfrowa
.......
fotografia cyfrowa
2015-03-27 17:39:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
PW*
fotografia cyfrowa
ismena
fotografia cyfrowa
2015-03-27 17:43:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Archeo jak dla mnie sam sobie przeczysz w tym wątku ,,,pisząc , że to niby zabawa fotografią ,dzielenie się swoim widzeniem , > piszesz też " Proponowałbym (większości) mniej zadęcia."
... wiec jak to się ma do Twojej odpowiedzi w innym wątku na wpis babajagi > " Abym cokolwiek poskrobał pod Twoim pracami musisz po prostu mieć na tyle dobre abym je zauważył.
Twoje zaczepki i występy pod moim, pozostaną ku pamięci Twej elokwencji i mądrości wszelakiej.Moje uszami ruszanie. " > czytając to ma się wrażenie ,nie po raz pierwszy zresztą ,iż Twoje wpisy pod zdjęciami TUTAJ to jakoby WIĘKSZE WYRÓŻNIENIE niż pojawienie się zdjęcia w Vox Dei > i TY piszesz o mniejszym zadęciu !! gdy sam się w tym zadęciu nadymasz .

fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2015-03-27 18:42:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Blexen OB nie jest i nigdy nie było platformą fotograficzną. Tak samo jak tysiące jemu podobnych bez względu na to co jest na nich publikowane.
To iż na tego typu portalach pojawiają się fotografie obok obrazków, gniotów i pstryków, itp nie czyni portalu czymśkolwiek lepszym czy gorszym od setek czy milionów jemu podobnych.

TEGO TYPU PORTALE WINNY I SŁUŻĄ WYŁĄCZNIE ZABAWIE.

Publikacja własnego widzenia jakiegoś tematu oraz wymiana poglądów na jego temat to życie portalu.
Niestety to życie to wzajemne wycieczki personalne, bezpodstawne czepialstwo w wyścigu szczurów po punkty, gwiazdki i złote gacie.
Dodaj do tego całą rzeszę urażonych dusz i duszyczek iż śmiałeś wlepić im niższą ocenę niż im dali inni popularni znawcy z dorobkiem.

Ismena po pierwsze wchodzisz pomiędzy wódkę, a zakąskę.
Tak samo babajaga jak i ja doskonale sie bawimy tak w sieci jak w relau.
Masz wyobraźnię ?
To wyobraź sobie że za KOREKTĘ sporo się płaci. Tylko co ta korekta ?
fotografia cyfrowa
ajano212
fotografia cyfrowa
2015-03-27 21:38:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Pierdołami się zajmujeta!!!! Prawie przez godzinę wiszą tylko moje komenty...tak ciężko coś napisać by sie coś działo??? O 23 nie matu żywego człowieka....Te Wasze zmiany, kombinacje, regulaminy, psu na budę....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
fotografia cyfrowa
aga_piet
fotografia cyfrowa
2015-03-27 23:11:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bo to problemy egzystencjalne, a Ty o jakichś zdjęciach... Wstyd!
fotografia cyfrowa
ismena
fotografia cyfrowa
2015-03-28 08:45:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Archeo czytaj teraz Ty ze zrozumieniem, napisałam nie po raz PIERWSZY w Twoich wypowiedziach jest ów ton o którym napisałam i to jakie są Twoje relacje z Jagą nie ma nic do rzeczy. Była w ostatnim poście i tylko dla tego ją przytoczyłam.

Ajano naprawdę dziwi Cię, że tak mało osób komentuje?
Czytaj ten wątek, to przecież zabawowe miejsce wiec może co niektórzy
przenieśli się z komentowaniem do tych miejsc gdzie istotą jednak
jest to co jest ich pasją, czyli fotografia! :-)
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2015-03-28 10:44:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ismeno masz wybór masz głos.....

Kochaj, ....
.....a będę ciepłem tuż koło Ciebie
mglistym porankiem, dłonią w Twojej dłoni ....
.....
Albo .....
.....rzuć i zapomnij o porannej kawie z kroplą absyntu.
Fast food is cool.

No tak, to nie o fotografii tylko jakieś bleblanie. Czyżby ?
Mój ton wypowiedzi to moje subiektywne zdanie określone i zapisane w sposób odmienny zależny od tematu oraz percepcji odbiorcy. Możesz to nazywać treści moich wpisów debilizmem , głupotą , tonem, itp. epitetami.
Moje wpisy to tylko i wyłącznie prawdy oczywiste ale i również moje myśli napisane wprost, Napisałem do Babajgi ale te moje słowa dotyczą wszystkich bez wyjątku.

Abym cokolwiek poskrobał pod Twoim pracami musisz po prostu je mieć na tyle dobre, abym je zauważył.
Twoje zaczepki i występy pod moim, pozostaną ku pamięci Twej elokwencji i mądrości wszelakiej.
Moje uszami ruszanie.

Zaprzecz iż to kłamstwo, że tak postępuje tylko ja ?
Czy Ty Ismeno chcesz się oszukiwać ?
Masz problem, to cytuj moje WSZYSTKIE komentarze pod Twoimi pracami /póki jeszcze istnieją /.
fotografia cyfrowa
ismena
fotografia cyfrowa
2015-03-28 11:25:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Archeo net to dla mnie żaden problem :-) to jedyne drobny dodatek do życia.
I tak pewnie daleko nam do wspólnych myśli, bo Twoich często nie ogarniam poprzez zaprzeczenia i wysublimowany Tobie pewnie tylko znany ich sens.
Więc pozwól i mi pozostać przy moich i tyle, bo tu już się powtarzamy :-).
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2015-03-28 12:18:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tradycja, bluzgać, ośmieszać, poniżyć i czekać na zachwyty i oklaski publiki.
Pierwej obrzucasz mnie i moje wypowiedzi powiedzmy błotkiem, jak nie działa to zarzucasz mi to co nie istnieje, a na koniec wychodzi na to iż to ja nie pozwalam Tobie żyć bezproblemowo w sieci.

Może zaczniemy od tego że to mój wątek prywatny pomiędzy autorem Sapphire i mną. Spokojnie jak wiele moich innych dyskusji mógł się toczyć jako prywatne pogaduchy.
To nie ja ale TY podważasz moje wypowiedzi, treść i zasadność. To że żyjemy w innych światach nie tylko wirtualnych oraz tak Ty jak i ja posiadamy odmienne wykształcenie, wiedzę, doświadczenie, ...., etc do niczego w tym miejscu nas nie upoważnia.

Obarczasz mnie jako winowajcę iż nie ogarniasz tak moich wypowiedzi jak i prac. Mentalność .... czego nie rozumie to musi samo zło.

Nie mam nic Tobie do pozwalania czy też nie.

Co najwyżej to być może kiedyś oberwiesz :
... całucha bo .... tak mam i lubie.
... klapsa w tyłek bo Ci się od dawna należy.
... lub tylko tradycyjne przytulanki ale to już tylko w realu.
fotografia cyfrowa
.......
fotografia cyfrowa
2015-03-28 12:50:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Pewna matematyczka w chwilach zwątpienia czasami powtarzała:
"mówił dziad do obrazu a on jemu ani razu".:-D
Podobnie mam gdy czytam Archeo - co watek/zdjęcie, to inna teoria.:-D
Ty mu sto razy tak a on i tak swoje.:-D
W takiej sytuacji odchodzi ochota do dalszej dyskusji, niestety...

I ja zauważyłem sprzeczności.
Czytam więc co dalej pisze Archeo ale z coraz mniejszym entuzjazmem.:-D
Pomijam już fakt, że jego słowa do Jagi na pewno nie były gestem dżentelmena.
To "wcinanie się między wódkę a zakąskę" też z resztą nie było nader życzliwe.
Ostatecznie to forum w którym KAŻDY może zabrać głos!
fotografia cyfrowa
.......
fotografia cyfrowa
2015-03-28 12:53:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"Mój prywatny wątek" - sorki Archeo ale wybuchłem śmiechem.:-DDD
Od prywaty jest PRYWATNA WIADOMOŚĆ - proste jak... ...nie powiem co.:-D
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2015-03-28 13:03:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Blexen uwierz mi kobieta to tez człowiek.

http://onephoto.net/?id=804196#804196
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2 | 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa