fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Metalowe obudowy szkodzą zdrowiu!!!
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-11-20 08:59:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zarówno w czwartek, jak i w niedzielę grzecznie pstrykałem sobie mym zacnym Porstem. Efekt zdrowotny? Chore zatoki z powodu nadmiernie długiego trzymania ich przy zimnej, metalowej obudowie mego zacnego aparatu. Chyba sobie okolice wizjera jakimś futrem wykleję.. ;/
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-11-20 09:18:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Lol ;) A zastanawiałem się dlaczego miałem po sesji na Kazimierzu zapalenie zatok ;)
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-11-20 09:22:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zlloty, LOL
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-11-20 10:48:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Swoją drogą to dowód na to, że leniwi są zdrowsi - człowiek męczy się, patrzy długie minuty przez wizjer, żeby dopasować te "100% kadru", zamiast siąść wygodnie przed komputerem i trymerkiem raz - dwa... i oto efekt!
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-11-20 11:01:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kiedyś stałem na zamarzniętym jeziorze - kilkadziesiąt metrów od brzegu, przy silnym wietrze i temperaturze -20 stopni (dość powiedzieć, że nawet czapkę ubrałem wtedy). Czekałem na odpowiednie ułożenie chmur, aby zrobić zdjęcie jak prześwitują przez nie promienie słońca. Wreszcie udało się, jedno, dwa zdjęcia... później do ciemni, wywołać... robię odbitkę... i masz... plamki na negatywie, bo ktoś przypadkowo stężonym utrwalaczem chlapnął.

-M
fotografia cyfrowa
Ranino
fotografia cyfrowa
2006-11-20 13:46:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
podziwiam wasze przeżycia w zmaganiu z naturą - aczkolwiek olecam strzelić fotki w zimowej atmosferze przy -20 dla smigłowca ktory startuje lub laduje wtażenia nie do opisanie - acha koniecznie szkiełko dodatkowe na obiektyw bo to moze być koniec jego kariery - twarzyczka boli jak diabli trudno utrzymać aparat a i samemu na nogach niełatwiej się urzymać - chyba zamieszczę cos z takich fotek z przeżyciami w galerii - pozdrawiam i wszystkim zdrówka życzę
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-11-20 13:48:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Więc nie zapomnij o opisie ;)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa