fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Edycja komentarzy i krytyk...
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Nocny_Marek
fotografia cyfrowa
2006-11-27 15:02:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witam!
Chcialem skomentowac pewne zdjecie. Niestety, pomylilem sie i moj komentarz zapisalem jako "krytyke"... Niestety brak tu mozliwosci skasowania lub edycji wlasnych tekstow... Moze warto o czyms takim pomyslec? Jak sadzicie?
Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
Sivoo
fotografia cyfrowa
2006-11-27 21:29:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jestem przeciw trzeba patrzeć co się pisze przynajmniej nie ma później że ktoś coś napisał potem edytuje a jeszcze później wmawia wszystkim że jednak nic takiego nie pisał. Słowo się rzekło i basta. :)
fotografia cyfrowa
Nocny_Marek
fotografia cyfrowa
2006-11-28 08:03:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@Sivoo: Ok, ale przeciez mozna sie pomylic (chocby ortografia); mozna akurat miec zly humor i komus nagadac :-))))) czego sie juz za chwile zaluje...
itp, itd...
fotografia cyfrowa
emzet
fotografia cyfrowa
2006-11-28 08:35:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@Nocny_Marek: jeśłi poniosą Cię nerwy to przepraszasz i tyle. Po co Ci edycja?
fotografia cyfrowa
Nocny_Marek
fotografia cyfrowa
2006-11-28 08:47:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@emzet: :-)))) nie sadze, zeby mnie akurat nerwy poniosly... Troche juz za stary jestem na to.... :D
Jednak bledy sie zdarzaja, jak chociazby moj, gdy z nieuwagi umiescilem komentarz jako krytyke...
Ale w sumie macie chyba obaj racje. Nie jest to az takie istotne, jak myslalem...
Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2006-11-28 10:54:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja powiem tak... na poczatku "przygody" z obiektywnymi bronilem jak slepy pies swojej kosci ... znaczy sie zdjecia... wypsnelo mi sie to i owo. posypal sie blok itp itd.. dzis jak na to patrze uwazam ze wyszedlem na glupka i idiote. jezeli ktos cos pisze to powinien to robic z opanowaniem i przymysleniem. dzieki temu ze nie ma mozliwosci edytowania komantarzy itp itd jedyne co tracimy to mozliwosc poprawy blenduf ortograficznych.
widze ze juz porozumienie jest :D
fotografia cyfrowa
Nocny_Marek
fotografia cyfrowa
2006-11-28 11:14:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@piotrrodzoch: na szczenscie my nie robim blenduf ortograficznyh ani stylistycznyh :-)))))))
fotografia cyfrowa
MalgorzataH
fotografia cyfrowa
2006-11-28 11:21:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nawet jeśli zrobicie, panowie, to możecie winę zrzucić na dysleksję i dysortografię ;))
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa