fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Ulubieni - najnowsze zdjęcie
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Nina_Tubis
fotografia cyfrowa
2006-02-19 17:51:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mam propozyję dotyczącą ulubionych. Nie wiem jak innym ale mi przeszkadza to, że nie widzę ostatniego zdjęcia ulubionego autora tylko muszę wchodzić do katalogu. A może by tak zamiast zdjęcia samego autora wstawić tam najnowsze zdjęcie jego autorstwa?
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-02-19 18:40:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
P O P I E R A M !
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-02-19 22:06:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja również.
fotografia cyfrowa
TomiU
fotografia cyfrowa
2006-02-19 22:19:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Oczywiście, że tak.
fotografia cyfrowa
macher
fotografia cyfrowa
2006-02-20 08:34:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A ja powiem, że mam mieszane uczucia. Tylko mnie nie zastrzelcie.

Boję się, żeby nie powtórzyła się sytuacja, którą zauważyłem na innym portalu, a o której mowa już na tym forum. Chodzi mi o to, że mechanizm powiadamiania o zdjęciach ulubionych autorów jest doskonałym narzędziem do budowania TWA, zwłaszcza przy dużym ruchu w portalu. A TWA - o czym mowa też tu już była - są instytucją raczej niechcianą. Tak więc, zastanówmy się, podyskutujmy, ale nie rzucajmy się na ten pomysł churmem.

Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2006-02-20 08:52:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
IMO macher poruszyl wazny problem, nie chodzi nam przeciez o to zeby tylko oceniac prace uzytkownikow z zakladki ulubione:-), tylko wszystkie prace, BTW ja oceniam prace z poziomu galerii, a nie z konta uzytkownika "ulubionego"......
pozdrawiam
fotografia cyfrowa
Nina_Tubis
fotografia cyfrowa
2006-02-20 13:08:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
macher i vodek - źle mnie zrozumieliście, no chyba, że ja znowu wierzę w to, że ludzie nie są tak ograniczeni.
Zkładka "ulubionych" i tak istnieje, a to, że będzie się wyświetlało ostatnie zdjęcie wcale nie znaczy, że pozostałe zdjęcia będą pomijane (przynajmniej jesli chodzi o mnie).
A pozatym zastanówcie sie ile czasu można będzie oszczędzić i wykorzystać go do komentowania zdjęć w głównej galerii.
fotografia cyfrowa
macher
fotografia cyfrowa
2006-02-20 13:41:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No nie wiem, każdego dnia staram się poszerzać własne horyzonty, ale może rzeczywiście z tym moim ograniczeniem jest coś na rzeczy... :)
Pozdrawiam serdecznie.
fotografia cyfrowa
Nina_Tubis
fotografia cyfrowa
2006-02-20 13:47:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
NIE. Nie nie są tak ograniczeni jak Wy........... tylko nie są tak ograniczeni żeby ograniczać sie wyłącznie do listy ulubionych. :-)
fotografia cyfrowa
macher
fotografia cyfrowa
2006-02-20 14:54:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
OK, rozumiem, bo juz tak ograniczonym jak my to nie można być... Powiem dzisiaj żonie, że ktoś się z nią zgadza... :)
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-02-20 18:06:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ha ha ha ;-)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa