fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Mgłaaaaaaaaa w mieście nocą ...
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
bolas
fotografia cyfrowa
2006-11-28 21:55:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hej,
Polsza od paru dni tonie we mgle i na pewno wiele z Was coś kombinowało żeby pofocić. Czy ktoś może zdradzić jakiś dobry foto-przepis jak zrobić fajne foto gdy jest ciemno i mglisto. Miejskie kilmaty.

Dziś łaziłem po tym mieście zamglonym waląc foty ale efekty są marne, zdjęcia albo ciemne albo poszruszone. Generalnie probowałem robić fotki postaci i ich zarysu na tle ulicy - czyli np. pod światło nadjeżdzających samochodów gdy ludzie przechodzili po pasach ... ale marność z tego wyszła. Ktoś ma jakieś doświadczenia w tym temacie ? Może się ma ktoś ochotę pochwalić i podzielić ?

Parę baboli z dziś do zmieszania z błotem - dla pokazania o co mi chodziło ... kto mnie podszkoli nieco ?

http://img107.imageshack.us/img107/8554/untitled1ah3.jpg

fotografia cyfrowa
jalens
fotografia cyfrowa
2006-11-28 21:58:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A statyw?
fotografia cyfrowa
bolas
fotografia cyfrowa
2006-11-28 22:05:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Keine statyw schon :) Ni ma ... Ale przy robieniu fotek ludzi w ruchu statyw nic nie da ... (chyba) ;)
fotografia cyfrowa
*****
fotografia cyfrowa
2006-11-28 22:36:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jak jest wenig Licht ty musisz statyw haben. Inaczej marność okropna. Monopoda se zapoda.
fotografia cyfrowa
mariush
fotografia cyfrowa
2006-11-28 22:38:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bez statywu nie masz po co wychodzić na miasto nocą... od tego należy zacząć. A później ćwiczyć.
fotografia cyfrowa
jalens
fotografia cyfrowa
2006-11-28 22:46:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kolega ma cyfrę, bo dziś robił, dziś pokazał. Ma więc przerąbane.
fotografia cyfrowa
mariush
fotografia cyfrowa
2006-11-28 22:48:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hobbes - mówisz o pewnym specyficznym rodzaju fotografii... jeśli nie można inaczej - można eksperymentować z długimi czasami "z ręki", natomiast nie przekonasz chyba nikogo do tego, że statyw nocą do podstawa, zwłaszcza dla producentów tysięcznego podświetlonego muru miejskiego ;-)
fotografia cyfrowa
bolas
fotografia cyfrowa
2006-11-28 23:16:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To w takim razie wurde statyw kaufen :)
Mam cyfre - Minolte A2 ... a przerąbane to mam na uczelni, bynajmniej nie przez aparat ;)
Poradźta mi jeszcze obywatele jakie ćwiczenia mam sobie zapodać podczas tego nocnego chodzenia. Moze jakieś lekturki do poczytania przed snem ?
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa