fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
o co chodzi moderatorom
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-11-29 23:54:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
aga74... kilka b. dobrych i ciekawych fotografów zwinęło manatki i to wcale nie przez ten "niski" poziom zdjęć... są ważniejsze sprawy...

photoM - zaczynam nie rozumieć o czym piszesz? co mnie to obchodzi, że ktoś tam coś tam charytatywnie? to jak? zwalniamy z odpowiedzialności itp. itd. no chyba żartujesz z takim argumentem... :)
zgłaszam się na ochotnika... gnioty absolutne zapewne znajdę a jak coś pominę to nic wielkiego naprawdę się nie stanie...
ostatnio tempo wrzucania nowych zdjęć jest tak szybkie, że i tak nie wszystko sposób obejrzeć i trzeba wybierać po nickach albo po miniaturkach... :)

i żebyśmy się dobrze zrozumieli (bo marudzisz jakbyś był związany uczuciowo z jakimś moderatorem).. JA jestem na moderowaniem ale z jasnymi, znanymi i uczciwymi zasadami... już kilkakrotnie to pisałem...
i hehhe jak 7 mogą pracować dwójkami? :P

dobra, dajmy spokój... temat i tak wróci... ja mam dość bo w takiej dyskusji powinna uczestniczyć administracja a nie tylko my... ;)
no chyba, że ADMIN czuwa? hello? mamy prowadzić dalej tę dyskusję i coś dobrego wymyśleć? ;)
ja odpadam... zmęczenie materiału... lepiej porobię lepsze zdjęcia i będzie przynajmniej mój problem z głowy... skoro mało ludzi zainteresowanych dyskusją z takich czy innych powodów to czas postawić PAUSE... :)
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-11-30 00:07:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"photoM - zaczynam nie rozumieć o czym piszesz? co mnie to obchodzi, że ktoś tam coś tam charytatywnie? to jak? zwalniamy z odpowiedzialności itp. itd. no chyba żartujesz z takim argumentem... "

Nie photoM tylko -M poproszę i nie żartuję tylko piszę, dlaczego według mnie funkcjonuje to tak a nie inaczej.

"(bo marudzisz jakbyś był związany uczuciowo z jakimś moderatorem)... "
Ja marudzę? :) He, he, dobre :) przecież to nie ja chcę zmian ;D

"jasnymi, znanymi i uczciwymi zasadami"
Dla mnie to po prostu slogan reklamowy... taka demagogia, coś jak polityka... i tak będą narzekania jak nie Wasze to innych a moderacja to taki pic na wodę według mnie... już dawno pisałem, że dobrze by było, gdyby każdy był moderatorem... swojego własnego portfolio. Ale niestety, ludzie są tylko ludźmi, zarówno użyszkodnicy jak i moderatorzy.

" hehhe jak 7 mogą pracować dwójkami?"
Pisałem, że nie wiem dokładnie jak to funkcjonuje, ale mogą. Jest 21 kategorii a każdy z siedmiu moderatorów by musiał być odpowiedzialny za sześć z nich... dobrze liczę?

"dobra, dajmy spokój... temat i tak wróci... ja mam dość bo w takiej dyskusji powinna uczestniczyć administracja a nie tylko my... ;)"
Moim zdaniem dyskusja i tak jest takim sobie wodolejstwem ;)

-M
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2006-11-30 00:11:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
vankert.... co rozumiesz przez "wybierać po nickach" ??!
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-11-30 00:13:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No jak to co... przecież mi się nie chce klikać wszystkich zdjęć jak leci więc wybieram te, które lubię a później tych, których lubię ;D
-M
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2006-11-30 00:16:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
lóóóóóóóóóóóz :)

ja juz mam poprostu dosyc tych dyskusji o moderacji.... czuje sie jak na innych zepsutych portalach przez takie narzekanie.

kazda strona ma swoje racje ale to nie powod zeby sie tluc po ryjach na forum. łeeeeeeeeee tam.

lepiej zapomnijmy o sprawie.. 10 dni do zlotu.. moze zrobimy wybory na modow ?? :P :D
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-11-30 00:34:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hehhhehhe chyba przeszkadzamy? :P
już spokój... nikt się nie tłucze. poważna dyskusja... :P
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-11-30 00:36:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
poważna?
LOL :D
-M
obiektywni, poważni? :D
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2006-11-30 01:09:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
HAAHA :D
fotografia cyfrowa
tysjusz
fotografia cyfrowa
2006-11-30 16:18:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Czy Moderatorzy kiedykolwiek zamierzają odpowiedzieć mi na moje pytanie dotyczące tego zdjęcia?

http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-83163.php

Czyżby wiadomości od użytkowników (nie płacących) nie były takie ważne...hm?

Chciałbym się zapytać Was, czy te zdjęcie (link poniżej) też zasługuje na bana z Galerii?

http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-83485.php

Pozdrawiam użytkowników nie płacących.
:)))

fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2006-11-30 16:31:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dzieki za pozdrowienia :)

a swoja droga... wiedz ze NIE doczekasz sie odpowiedzi od moderatora... predzej admin cos napisze :D
fotografia cyfrowa
aga74
fotografia cyfrowa
2006-11-30 16:32:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
keeper, tez czekam na odpowiedz:) jak na chwile obecna cisza, cisza, cisza. a czekam chyba juz 2 dzien:)
chyba trzeba uzbroic sie w cierpliwosc:)
fotografia cyfrowa
adminjk
fotografia cyfrowa
2006-11-30 16:33:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie ma żadnej różnicy w traktowaniu i informowaniu o sprawach portalu użytkowników płacących i niepłacących, użytkowniku keeper.
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2006-11-30 16:33:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
keeper - moderator Ci nie odpisze bo musialby sie ujawnic;)
fotografia cyfrowa
tysjusz
fotografia cyfrowa
2006-11-30 16:40:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mówisz, Oza? ;>

Mod, czy Admin... niech się porozumieją i odpiszą (którekolwiek z nich).
Będę zaszczycony.

:))


PS. Adminjk - za samo "keeper" też się nie obrażę. :)
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2006-11-30 17:34:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
keeper ja ci moge odpowiedziec, uzytkownik mania szewska. moim zdaniem to pierwsze zasluguje
to drugie jest jednak na tyle zabawne, ze mogloby zostac ;)
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2006-11-30 17:45:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a po co jest to ogólne szukanie dziury w całym? :)
fotografia cyfrowa
skimi
fotografia cyfrowa
2006-11-30 18:15:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Keeper - nie zasługują na usunięcie z galerii bo są bardzo ciekawe. To mówię przy okazji także jako wróg moderacji z powodów prestiżowych. Jako ewentualnie pogodzony z moderacją z powodów technicznych (pojemność pamięci itp.) proponuję by ewentualnie przenoszono do portfolio tzw. 'słabe prace' po tym jak spadną z 3 strony galerii (gdzie już prawie nikt nie zagląda) - dałoby to autorom szansę na poznanie opinii widzów, może na jakieś merytoryczne uwagi, czas na naukę i przemyślenia, a potem i żale byłyby mniejsze i pamięć odzyskana. Pamiętam, że byłem wdzięczny moderatorom jak dostałem szansę poznania opinii widzów o pracach, które potem wyleciały, i cieszę się w dodatku, że zostały w portfolio.
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-11-30 19:43:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
odpowiedź moderatorów pojawia się po kliknięciu na przycisk: "w portfolio" :D

-M
fotografia cyfrowa
tysjusz
fotografia cyfrowa
2006-11-30 19:51:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Taaaak, ale jak widać w pierwszym zdjeciu, nie tylko autor -czyli ja- dostrzega wartość zdjecia (skoro ocena jest taka, a nie inna :)), a takie jest te całe "wytłumaczenie". :)
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-11-30 20:13:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
trudno
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2006-11-30 20:26:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
keeper - wiesz...ocena nie ma znaczenia.....
czasami dostaniesz pare 4rek od osob ktore Cie lubia ktorym tez postawiles pare 4rek... i to wcale nie znaczy, ze zdjecie ktore ocenili na te 4rki zasluguje....
lub tez wysokie noty od osob, ktore zachwycaja sie kazdym kwiatkiem i ptaszkiem i ladnymi kolorkami - przynajmniej dla mnie nie maja wiekszego znaczenia...
tak wiec zdjecie ze srednia 3 wcale nie musi byc dobre i odwrotnie... zdjecie moze dostac pare 1 bo trzy osoby go nie zrozumialy bo nie ma na nim ptaszka... a tak naprawde to moze byc genialne zdjecie.....
tak wiec z tymi ocenami to tak nie do konca...
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-11-30 22:00:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
keeper - powiem szczerze... Twoja druga fotografia przedstawia jakiś rodzaj sztuki przekazu... nie jest jednak pewne czy tu chodzi jeszcze o fotografię czy o coś innego... to tak jakby picasso namalował obraz, sfotografował je i tu wrzucił... jak ocenić to jako zdjęcie?
temat zamknięcia za szkłem nie jest nowy, już się gdzieś pojawiał ale w sumie Twoje wykonanie gliniaków b. fajne... mi jest szkoda moderacji takich zdjęć ale to tylko MZ...
poczytaj jeszcze opinię pod samym zdjęciem... ;) ;)
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | Strona 4
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa