fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Propozycja zamiany miesjca krytyki na komentarze.
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
saksonka
fotografia cyfrowa
2006-11-29 23:25:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie kazdy czyta lub chce czytac komentarze, krytyke pisze sie rzadko. Uwazam, ze to niezbyt korzystne ciagle krecenie kólkiem myszki, zeby dorwac sie do tabelki, i pracochlonne. Duzo lepsze byloby otwieranie zdjecia, a zaraz pod nim mozliwosc napisania komentarza bez zwracania uwagi na to, co i jak pisza czy oceniaja inni. Kto bedzie chcial, ten znajdzie, co trzeba.

Pozdr.
saksonka
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2006-11-30 00:05:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
moze lepiej by bylo miec pod zdjeciem 2 opcje "napisz komentarz" i "napisz krytyke" :P wtedy kazdy by klikal w to co chce
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-11-30 00:10:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ta pewnie i może jeszcze p ytania testowe i dziesięć okienek jak na ft
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2006-11-30 01:08:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i ankiety robmy... i czat... i dział "tapety" i jeszcze newsletter i ...... zgłodniałem ;D
fotografia cyfrowa
iblip
fotografia cyfrowa
2006-12-16 12:36:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A ja uważam że to jest bardzo dobry pomysł, znacznie poprwiło by to wygodę i czytelność stron ze zdjęciami
fotografia cyfrowa
kavala
fotografia cyfrowa
2007-01-02 00:50:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Też bym tak wolała jak proponuje saksonka. Jako pierwsza jest krytyka i już kilka razy się pomyliłam i tam wpisałam komentarz.
fotografia cyfrowa
Swistakolis
fotografia cyfrowa
2007-01-02 01:43:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A ja tam jestem przeciwny takim zmianom... Wystarczy nacisnąć na miejsce pod suwakiem z prawej strony i jest się błyskawicznie na dole strony... Krytyki są ważniejsze od komentarzy i powinny być nad nimi. Poza tym, po roku istnienia Obiektywnych wielu uzytkowników przyzwyczaiło się do takiego układu strony. Nie zmieniał bym nic.
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa