fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
KONCERT ŻYCZEŃ - DO ADMINA
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-02-21 09:32:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mam, jak mi sie wydaje doskonały pomysł, w sumie to oczywisty nawet, by dobre zdjęcia trwały dłużej.
Na stronie głównej widzimy "Zdjęcia o największej liczbie zebranych punktów dodane w ciągu trzech ostatnich dni.", lecz jest to tylko 9 zdjęć - po kliknięciu w "więcej" nie widzimy następnych w kolejności zebranych punktów w ostatnich 3 dniach, lecz wchodzimy w zakładkę "wszystkie" segregowaną wg punktów.
Moja propozycja brzmi by po kliknięciu "więcej" w polu "Zdjęcia o największej liczbie zebranych punktów dodane w ciągu trzech ostatnich dni." na stronie głównej, pokazywała się zakładka z dalszymi w kolejności zdjęciami z 3 dni wg punktów.

Myslę, że to dobre rozwiązanie, a jako że sprawdzone również w wielu innych portalach, przyjmie się i tutaj.

PS. Wiem, że te życzenia to jak piosenka na telefon, ale ... no ma byćtu fajnie ... jak juz się tu przeprowadzam ! ;-)

Magus
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-02-21 11:08:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
;)
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2006-02-21 12:18:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
....i bedziemy sie musieli przebijac przez 3 strony bialej lasicy do innych zdjec??? ;-)
pozdrawiam
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2006-02-21 12:27:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tak ma być w przyszłości i jest już w planach, tak że cierpliwości.

P.
fotografia cyfrowa
arkjus
fotografia cyfrowa
2006-02-21 12:30:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
to ja poprosze mozliwosc gromadzenia linkow do ulubinych zdjec :)
i wtedy magus nie bedzial mial problemu ze mu zdjecia znikaja ;)
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-02-21 14:28:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A ja proszę o przyznanie mi nagród bez losowania, i słonika w karafce ;)
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-02-21 15:13:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dziekujemy Adminie za doskonałe strategiczne planowanie przyszłych funkcji. Co miesiąc nowa niespodzianka. Będzie słodko ... Pozdrawiam Zapracowanych administratorów, modów, programistów i wszystkich, którzy mają coś wspólnego z tym, że tu jestesmy.
fotografia cyfrowa
albeit
fotografia cyfrowa
2006-02-21 17:55:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Skoro prace w toku, to jedno życzenie ode mnie - skoro już bawimy się w listy najlepszych fotografii, to może jednak zrobić kilka tych przedziałów czasowych - trzy dni, tydzień, miesiąc, hity wszechczasów, czy jakkolwiek inaczej??? W końcu to tylko trochę inne zapytania SQL, a tego rodzaju przeglądy są (czy potencjalnie mogą być) istotnymi wskazówkami zarówno co do kierunku, w którym zmierza portal, jak i wskazówkami czysto fotograficznymi.
fotografia cyfrowa
arkjus
fotografia cyfrowa
2006-02-21 18:07:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja wogole jestem przeciny ocenom, przeciez kazdy reprezentuje inny poziom wiedzy technicznej i wiedzy nt. sztuki, wiec jaby tego nie ograniczac i krytykowac to te oceny sa wypadkowa wielu czynnikow, a przedewszystkim: popularnosci autora co jest znowu wypadkowa: elokwencji autora, stazu na portalu, pewnego poziomu wiedzy, i jakosci posiadanago sprzetu no i gdzies miedzy tymi walorami poziomem atrystycznym zdjecia.
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-02-21 18:52:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
... i rozmiarem buta, długością włosów, miejscem zamieszkania, częstotliwością jedzenia - wszystko ma wpływ, tylko co z tego?
fotografia cyfrowa
arkjus
fotografia cyfrowa
2006-02-21 19:21:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no to ze ocena nie ma senu
fotografia cyfrowa
albeit
fotografia cyfrowa
2006-02-21 20:30:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
arkjus - oceny to rzecz względna i odbijająca w sumie bardzo uśrednione, masowe gusta... w wypadku forum fotograficznego bez programu tematycznego zwykle przeważają wysokie oceny fotografii "dla każdego", czyli ładnych obrazków... gdzieś po drodze zwykle przepadają zarówno fotografie naprawdę słabe, jak i (niestety) fotografie naprawdę oryginalne, ale trudne w odbiorze... można dyskutować, czy to dobrze, czy źle, ALE jednocześnie można z tych ocen wyciągnąć potencjalnie cenne wnioski odnośnie warsztatu, jak i tego, co przeciętnie się podoba... poza tym takie rankingi zwyczajnie pozwalają łatwiej pooglądać sobie ładne fotografie bez konieczności przesiewania setek innych obrazów... jak dla mnie, ma to wiele plusów...
fotografia cyfrowa
Kuma
fotografia cyfrowa
2006-02-22 09:04:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
korzystając z okazji ze to koncert zyczeń to ja chciałbym ... yyyy... pozdrowić wszystkich "obiektywnych" i poprosić o możliwośc edytowania swoich komentarzy, czy krytyk. Czasem wkradają się jakieś literówki czy jak zapomne śniadania do pracy to zjadam jakies literki :)
chyba ze jest juz coś takiego - a ja nie wiem :(
fotografia cyfrowa
arkjus
fotografia cyfrowa
2006-02-22 10:48:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@ albeit - jesli chodzi o rankingi to na fotocommunity jest interesujce rozwiazanie. zdjecia nie sa oceniane. tylko kazdy user moze jedno zdjecie na tydzien innego usera promowac do gallerii (dobrych zdjec). wtedy takie zjecie przez 2 dni jest poddawane pod glosowanie. kazdy moze dac pro lub kontre. jesli zdjecie zdobedzie wymagana ilosc glosow i wiekszosc bedzie pro to wtedy taka fota przechodzi do galerii na stale. mz zdaniem dobre rozwiazanie. nie ma ocen a jest swietny filtr dla dobrych fotografii i swietna zabawa.
fotografia cyfrowa
gryllus
fotografia cyfrowa
2006-02-22 11:21:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Magus -> wszyscy mamy coś wspólnego z tym, że tu jestesmy. :D
fotografia cyfrowa
Vesemir
fotografia cyfrowa
2006-02-24 15:41:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Patrzac na kategorie w galerii brakuje mi tam czegos, a mianowicie kategorii "Technika". Chodzi mi o to ze w tej kategorii zamieszczalo by sie zdjecia z tematu szerokorozumianej techniki. Osobiscie, troche zawodowo param sie czyms takim jak fotografia teczniczno-przemyslowa, czyli robie zdjecia urzadzen, zestawow eksperymentalnych, dokumentajci defektow. Wiele z tego rodzaju zdjeci ma swoj wymiar artystyczny.
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa