fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Poważne traktowanie uczestników konkursu
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Red5
fotografia cyfrowa
2006-12-02 13:10:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cieszy mnie, że powstał konkurs. Cieszy mnie, że są nagrody. Cieszę się bardzo widząc jasno ustalone reguły.

Mniej cieszy mnie to, że administracja portalu cokolwiek na luzie podchodzi do przestrzegania owych reguł. Napisane jest jasno - przyjmowanie zdjęć do 1 grudnia. Co zrobiono po tym czasie? Usunięto link "dodaj zdjęcie", pozostawiając w centrum strony wielki przycisk START! Z tego, co widzę, zdjęcia cały czas są dodawane.

Mam nadzieję, że jest to wpadka techniczna, a nie przejaw lekceważenia uczestników konkursu.
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-12-02 13:26:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Może po prostu nie będą wzięte pod uwagę przez jury :D
fotografia cyfrowa
Red5
fotografia cyfrowa
2006-12-02 13:38:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Swoją drogą wybrać 15 z prawie 800.. i mają na to tylko ten weekend.. (zgodnie z .. hehe.. zasadami konkursu :> )
fotografia cyfrowa
krystek102
fotografia cyfrowa
2006-12-04 16:10:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Coz kazda tematyke mozna interpretowac do woli, widac to po wiekszosci fot które sie dostały do konkursu. Wiekszosc nie kojarzy sie z jesienia , dla mnie wiekszosc to energia negatywna a przeciez jesien to piekna pora roku. Pozdrawiam i trzymam kciuki za pozytywna jesienną energię!
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa