fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
ciulactwo punktowe
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
lonely_wolf
fotografia cyfrowa
2006-12-05 10:10:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mam prosbe do wszystkich ciulaczy puntowych kasujacych foty i umieszczajacych je ponownie zeby zebrac troche punkcikow
odpuscie sobie, chcecie cos powtorzyc - zablokujcie ocenianie i bedzie ok

domyslam sie, ze nie do wszystkich ciulaczy ta prosba dotrze i ludzie typu raptus/francesko i tak beda to robic, w takim wypadku prosze administracje o znalezienie naredzie, ktore pozwoli im takie akcje eliminowac

najskuteczniejszym wyjsciem byloby chyba usuwanie punktow wraz z kasowana praca, nie sadzicie?

fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-12-05 10:13:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
W pełni popieram Wolfa - musi byc dokladny zapis w regulaminie i raz na zawsze wyjasniona do konca ta kwestia aby nie bylo nieporozumien.

Moim skromnym zdaniem wstawianie tych samych zdjec po jakims okresie jest nie fair wobec innych jesli Autor nie stosuje opcji blokady oceniania.

fotografia cyfrowa
licaeon
fotografia cyfrowa
2006-12-05 10:14:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Popieram w pełni, trochę to też nie fair wobec innych użytkowników, zamiast robić/wstawiać nowe zdjęcia niektórzy bazują na tych samych, starych, co jakiś czas usuwanych.
Rozwiązaniem byłaby blokada oceniania i po kłopocie.
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2006-12-05 10:19:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
uważam że jedynym słusznym rozwiązaniem było by kasowanie punktów wraz z kasowaniem zdjęcia. Nie przeszkadza mi to ze ktoś tam wstawił kolejny raz jakąs prace, wisi mi to czy zbierze ileś tam punktów czy tez nie , za nią, natomiast drażni mnie fakt ze są ludzie mający w portfolio raptem kilka zdjęć i powiedzmy czterocyfrową wysoką liczbe punktów. W takim przypadku zwyczajnie nie widać czy dany autor wstawiał aż tak doskonałe zdjęcia czy też miał ich aż tyle. Kasowanie punktów wraz ze zdjęciami było by jedynym rozwiązaniem.
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2006-12-05 10:21:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Andres, wystarczy zsumowac liczbe puntow, ktore zdobyly te zdjecia i odpowiedz gotowa :)
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2006-12-05 10:24:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bern zwyczajnie nie chce mi sie łazić po zakładkach autorzy żeby szukać jaką średnią mają zdjęcia danego autora a i to nie jest do końca wymierne. A kasowanie punktów po pierwsze zapobiegło by nagminnemu usuwaniu zdjęć, po drugie nawet jakby ktoś dał drugi raz to zdjęcie to nic by się nie stało. Po trzecie nie było by juz tak częste ze portfolia autorów świeca pustkami. a punkcików na liczniku cała masa.
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-12-05 10:24:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ale to, ze by byly kasowane pnkt nic nie zmieni - bo ktos sobie znowu wstawi tak jak ostatnio
Ja bym posunal sie dalej - kasowac pnkt za usuniete + dodatkowo jesli wystawia jeszcze raz blokada oceniania
fotografia cyfrowa
loki_p
fotografia cyfrowa
2006-12-05 10:38:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Calme a poczym poznasz ze to jest zdjecie ktore juz raz bylo pokazywane?
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-12-05 10:40:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie zawsze poznam to jasne - ale niektore foty sie pamieta dobrze - wszystkiego sie nie odsieje niestety - mozna tylko liczyc na uczciwosc wstawiajacych
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2006-12-05 10:42:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Calme można założyć z dużą dozą prawdopodobieństwa że wykasowanie zdjęcia i ponowne jego wstawienie da mniejszą liczbę punktów niż wstawienie jako jedynego. Zauważyłem że odgrzewane kotlety już nie zbierają tyle punktów co pierwsze publikacje wiec skoro ktoś woli usunąc i ponownie wstawić to musiałby się liczyć z tym że nie będzie miał tyle samo punktów, a najczęściej będzie miał mniej.

Natomiast zaznaczam po raz kolejny że jest mi to obojętne ile razy ktoś wstawi to samo zdjęcie.
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-12-05 10:44:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No to tu roznimy sie zdaniem i to znaczaco
fotografia cyfrowa
lonely_wolf
fotografia cyfrowa
2006-12-05 10:44:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
odgrzewane kotlety strasza z vox populi

ze zdjecia tygodnia tez? ktos pamieta?
fotografia cyfrowa
fotografix
fotografia cyfrowa
2006-12-05 10:45:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
adres daj na priwa jakiś e-mail do siebie wyśle Ci wzór takiej umowy jak powinna być napisana, samo oświadczenie nie wystarcza jest to dokładnie sprecyzowane co ma zawierać....
fotografia cyfrowa
fotografix
fotografia cyfrowa
2006-12-05 10:45:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie tu co trzeba napisałem ..... :)
fotografia cyfrowa
licaeon
fotografia cyfrowa
2006-12-05 10:47:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
pamiętam doskonale, dlatego dobrzeby było coś z tym zrobić, ale to jest w gestii Administracji
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-12-05 10:52:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hm.. Wolf, może jakąś linkę daj albo 2 ?

Patrzę na populi, i nic takiego nie kojarzę.

Fakt, że pamięć mam krótką..
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-12-05 10:53:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Buhahahhahaha! Nie wierzę!! Serio są tacy, którzy powtórnie wstawiają to samo zdjęcie dla punktów?? Przyznam szczerze, że nie wpadłbym na to.
Tak poza tym nie rozumiem, o czym dyskusja - przecież takie zachowanie groteskowością i ..hmm.. śmiesznością przebija nawet wieści ze świata polityki. A nie zauważyłem, by ktoś dyskutował o polityce. Zwyczajnie szkoda na to czasu.
Co ludzie widzą w tych punktach, że pokroić by się za nie dali?...
fotografia cyfrowa
mariush
fotografia cyfrowa
2006-12-05 10:54:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tak sobie myślę, że czas w OB można liczyć wg cyklu "tydzień Moderatorów" - "tydzień Punkcików" - w zależności od tego jaki temat dominuje na forum, które z założenia służyć powinno rozmowom o fotografii.

Wg mnie ponowna publikacja zdjęcia dla kilobajtów (a czasem jego fragmentu - dla niepoznaki) jest po prostu śmiechu warta, a autorzy, którzy to robią są żałośni po prostu.... i to wszystko co można powiedzieć na ten temat.
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2006-12-05 10:54:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witam.idealnym przykładem waszej dyskusji jestem ja.Wstawiłem ostatnio trzy zdjęcia po raz kolejny i uciułałem chyba ze 130 pkt,ale zrobiłem tak ,bo zdjęcia były poprawione i MZ teraz dopiero nadają się do galerii.Niestety nie pomyśałem o zablokowaniu oceniania-przepraszam więcej to się nie powtórzy?!Mea culpa.
fotografia cyfrowa
lonely_wolf
fotografia cyfrowa
2006-12-05 10:54:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
bicki, wejdz do raptusa francesko i birmo, napewno skojarzysz
fotografia cyfrowa
lonely_wolf
fotografia cyfrowa
2006-12-05 10:56:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i zeby byla jasnosc, nie mowie o innych wersjach tej samej foty czyms tam sie rozniacych, po to jest to forum, zeby o takich roznicach dyskutowac, mowia o wstawianiu dokladnie tego samego pliku
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2006-12-05 11:06:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jeśli tak ,to nie popełniłem żadnego przestępstwa.tak jak każdy robię kilkanaście ujęc tego samego tematu i wybieram najlepsze.te wstawione jeszcze raz to były właśnie inne ujęcia.Niemniej jednak wyglądają tak samo
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-12-05 11:08:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tak więc corason nie łapiesz się ;)
Lonely_wolf >> myślę, że pisanie czegoś więcej w tym temacie, niż napisałem ja i mariush nie jest warte zużywania klawiatury. Tacy ludzie swoim działaniem sami sobie wystawiają świadectwo, więc.. zwyczajnie szkoda czasu. Przecież tak naprawdę nie o punkty w tym wszystkim chodzi.
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-12-05 11:16:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zlloty - jest warte pisania bo:

- regulamin jest po to aby dokladnie i precyzyjnie okreslal takie akcja a nie stwarzal "furtki"
- obojetnosc jest skutkiem powstajacych potem "anomalii"
- wszyscy wspoltworzymy portal - i to nam powinno zalezec - opcja olewania wszystkiego i wszystkich jest malo rozwojowa
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-12-05 11:20:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Znieczulica jest gorsza jak faszyzm w kazdym apsekcie - czy to poratlu foto czy sytuacji w szkolach
Nie trzeba patrzec daleko wczoraj jeden z userow uraczyl mnie po wystawieniu mu oceny zerowej - szybkim odezwem, w ktorym z rozbrajajaca szczeroscia spytal czy zgwalcil mi siostre aby nastepnie rowniez radosnie oswiadczyc, ze jednak wzial ja normalnie jak Hunowie - no jesli do takiego luzu dazymy na OB to ja wysiadam......
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa