fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Ile / jaki
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
krpx69
fotografia cyfrowa
2006-12-05 23:08:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witam.

1. Chcę wystawić aparat na allegro, Fuji Finepix s9500 - używany od miesiąca, kupiony w Anglii, z 12 miesięczną (ważną) gwarancją. Do zestawu dołączam standardowy obiektyw (28-300mm), statyw Jessops TP220, wężyk spustowy, ładowarkę Energizer NI-MH & NI-CD + 4 akumulatory Energizer 1700AA, zestaw czyszczący nowy, nieużywany + filtry: Skylight 1B HOYA, polaryzacyjny kołowy HOYA, szary połówkowy HOYA, filr czerwony do zdjęć czarno-białych HOYA. No i oczywiście wszystkie instrukcje obsługi + książki z pudełka + same pudełko - wszystko w języku angielskim.

Za ile mogę coś takiego wystawić, żeby nie mieć problemu ze sprzedaniem a wyjść na tym w miarę rozsądnie? W miarę rozsądnie czyli czyt. punkt 2 :-).

2. Chcę kupić lustrzankę, nie hybrydę. Zastanawiałem się nad Nikonem D70, jednak potwierdzenie od Obiektywnych byłoby wskazane, bo jestem troszkę zielony jeżeli chodzi o aparaty. Maksymalna cena to 3000zł. Proszę o podpowiedzi.

PS. Czytałem mnóstwo recenzji dobrych aparatów i niestety mam taki mętlik, że sam już nie wiem, dlatego zwracam się do Was - pomóżcie:).

Dziękuję.
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-12-05 23:10:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"Do zestawu dołączam standardowy obiektyw (28-300mm)" a od kiedy to Fuji s9500 ma dolaczany obiektyw :)))
fotografia cyfrowa
krpx69
fotografia cyfrowa
2006-12-05 23:12:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No tak, hehehe:D.

Zapomniałem jeszcze dodać, że interesuje mnie lustrzanka cyfrowa. Jakieś propozycje Calme?:p

Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-12-05 23:13:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No ja jak zawsze cos ze stajni NIkona :)
fotografia cyfrowa
krpx69
fotografia cyfrowa
2006-12-05 23:13:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
+ stan idealny, zero rys i zadrapań.

Heh, jakiś zamotany i roztrzepany dziś jestem..:>
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa