fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Chlip...
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2006-12-08 15:58:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zdjatko nie wytrwalo w galerii chyba nawet 1 minuty... no moze dwie.

Co jest w nim takiego zlego (wziawszy jeszcze poprawke, ze pierwotnie bylo jako "smieszne zdjecia", ze zasluzylo na tak piorunujacego kopa? Nie jest to pierwsza fotka, ktora zostala mi wymoderowana, poprzednie 2 decyzje zaakceptowalem z wiekszym czy mniejszym ale zrozumieniem intencji moderatora.

Ale to?

Za co?

Moja nie rozumic. Kotek nie cierpial (dopiero by mi wlasciciel dal), technicznie tez chyba czepic sie czego nie ma, tematyka... zmienilem potem ze "smiesznych" na zwierzeta, bo nie kazdego kocie miny smiesza...

http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-86706.php


Ech... nie ma to jak kop w dupe na poczatek weekendu. Zeby jeszcze zasluzony...
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2006-12-08 16:19:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Aneks - info od modka

Moderator: Zdjęcie niewątpliwie posiada wartość, ale jest ona dostrzegalna praktycznie tylko dla autora.

Teraz juz na pewno tak, jak sie je z galerii wyautowalo. ;/


###Zwierzęta są bardzo popularnym tematem fotograficznym. Fotografujący powinien pamiętać o odpowiedniej jakości zdjęcia, ostrości, kompozycji i tonacji.

Coz, wydawalo mi sie, ze pamietam...


###Lampą w oczy :( nie szkoda Ci zwierzaka ?


Lampa byla skierowana pod katem 45 stopni gore, oslonieta dyfuzorem i maksymalnie jak to mozliwe przygaszona, zdjecie sporo cropowane, bo robione dosc z daleka.

Zaden kot nie ucierpial przy jego robieniu. Ja tam predzej sobie niz zwierzakowi (a juz kotu w szczegolnosci) krzywde zrobie...


No ale dzieki choc za wyjasnienie, choc mimo wszystko uwazam, ze tu akurat modek zadzialal pochopnie.

Ech, trudno, foci sie dalej.

Ale moze jakis kocimaniak sobie jednak te fotke obejrzy...
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2006-12-08 16:42:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
bo to marne zdjęcie
fotografia cyfrowa
albeit
fotografia cyfrowa
2006-12-08 16:58:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ostatnio o każdym wymoderowanym zdjęciu muszę czytać na forum... to jakiś nowy zwyczaj? nie szkoda czasu własnego i nas wszystkich na pisanie/czytanie tego rodzaju postów?...bo roa ma rację ... zamiast narzekać, znacznie bardziej konstruktywne byłoby po prostu zrobienie i wystawienie nowej fotografii na wysokim poziomie... pozdrawiam i życzę wielu udanych fotografii...
fotografia cyfrowa
gunder
fotografia cyfrowa
2006-12-08 17:29:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@albeit: a nie szkoda Ci czasu na pisanie postu o tym, że szkoda Ci czasu?
A poza tym ten dział forum nie bez kozery nazywa się tak a nie inaczej.
Pzdr
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2006-12-08 18:11:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ojej, nikt moich chlipan czytac nie musi, lez mi tez ocierac nie trzeba. Po prostu szkoda mi bylo tej fotki, a dokladnie tej kociej miny. A nie znajac uzasadnienia modka moglem tylko snuc pomysly dlatego. Teraz wiem, i choc nie za bardzo zgadzam sie z werdyktem, to migawka z tym. Mi sie podoba, moim znajomym tez. I chwatit'.

fotografia cyfrowa
albeit
fotografia cyfrowa
2006-12-08 23:27:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@gunder - był taki moment, że na stronie głównej na pięć wyświetlanych wątków forum TRZY były skargami na moderowanie... w tym momencie chęć napisania czegoś pokonała moje wrodzone lenistwo... ;-)
ten dział forum to taki gwizdek dla wymoderowanych autorów, żeby mogli sobie pogwizdać... ale to nie znaczy wcale, że słuchanie tego gwizdania jest jakąś szczególną przyjemnością dla pozostałych... i sądzę, że można zdecydowanie lepiej skierować tę energię... to była moja szczera rada (i dobra jak sądzę)... :-) ...pozdrawiam i nadal życzę wielu udanych fotografii Lifterowi i gunderowi także...
fotografia cyfrowa
gunder
fotografia cyfrowa
2006-12-08 23:30:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ho ho, znowu zużywasz energię na tłumaczenie, że nie warto zużywać energii na coś takiego.
Serdecznie pozdrawiam:)
fotografia cyfrowa
albeit
fotografia cyfrowa
2006-12-08 23:32:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no wiesz, mam taki wieczór dobrych uczynków... hehe... ;-)
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2006-12-11 09:07:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Spoko, czasem trzeba komus smarknac w rekaw :)

Z perspektywy czasu decyzja moderatora wydaje mi sie bardziej sensowna niz w piatek choc nadal upieralbym sie, ze ta fotka jakies tam kryteria przyzwoitosci spelnia. No ale - Roma locuta, causa finita.

I na tym watek koncze :)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa