fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
początki na obiektywnych
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
wojciech7777
fotografia cyfrowa
2006-12-12 15:12:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
to i ja sie dołacze do zbiorowego całowania*)
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-12-12 15:26:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wiedzialem, ze sie tak skonczy ;)))
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-12-12 15:39:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie pamiętam jak to się stało że tu trafiłem, to był jakiś totalny przypadek, albo pomyłka przy wyszukiwaniu w google ;-)

Ale jakoś mnie tak wzięło.... od dawna szukałem jakiegoś forum gdzie bym się zadomowił, po tym jak moje pierwsze rodzinne subforum znużyło..

Wpadłem tu ok 20 grudnia, więc niemal na początku... Oczywiście na start dałem to co miałem najlepszego.. potem już było tylko gorzej ;-)

Mi w pamięci utkwiły osoby których już albo nie ma, albo są mało aktywne. Dobrze kojarzę z początku: robmik (mój pierwszy gość), jacab1, gryllus, ajdukiewicz, kleofas, kaziq, kiep25, asot, Liceaon (dał mi wtedy maxa ;-) ), arkjus, SylwiaBoma, Mru.... A potem już było was coraz więcej i więcej, i wiele ksywek utkwiło mi w głowie....

:-*
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-12-12 15:44:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ooo Bombe to i ja milo wspominam :")))
fotografia cyfrowa
pawelradymno
fotografia cyfrowa
2006-12-12 17:54:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No niezle ja jestem tez chwilke na Obiektywnych i nieraz zlali mnie za foty Pozatym jestem amator i jeszcze nieraz dostane baty za gnioty a co mozna przecie Pozdr...
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa