fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Brak reakcji administratora
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
epos
fotografia cyfrowa
2006-12-10 19:26:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Chciałbym sie dowiedzieć Waszej opini na temat .....kradzieży (bo inaczej tego nazwać nie mogę) mojego zdjęcia a opublikowanego na innym serwerze.
Zdjecie to zostało przeze mnie skasowane (między innymi, za odwet jednego goscia) ale mniejsza z tym i nie oto chodzi ale jeden sympatyczny gosciu - nick - Elev (http://www.obiektywni.pl/autorzy/autor-2338-0-0-0-0.php), bez mojej wiedzy i zgody zamiescił ją w swojej galerii oto adres: http://picasaweb.google.com/fotoelev/OB.
Zresztą w swoim folio posiada odnośnik do tego serwisu.
Nie byłoby żadnych problemów jakby uprzejmie sie chociaż zapytał .......no ale cóż, nie uczynił tego.
Nie pisałbym tego wogóle ale jeżeli ja piszę do admina tego serwisu (wczoraj) i do tej pory nie ma żadnego odzewu to postanowiłem wysłuchac Waszej opinii.
Jednocześnie nadmieniam, iż do zainteresowanego również napisałem i też nie ma odzewu.

Chętnie wysłucham Waszej opinni za, którą z góry dziękuję.

Pozdrawiam serdecznie
Epos
fotografia cyfrowa
zdechlypies
fotografia cyfrowa
2006-12-10 19:29:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kto kradnie jest ku****m i niech spie****a
fotografia cyfrowa
GPtak
fotografia cyfrowa
2006-12-10 19:32:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dokładnie.Epos zachowal zimną krew bo ten elev to nie jakiś miły gościu tylko złodziej i cham. I według mnie admin powinien coś z tym zrobić i elev leci z obiektywnych na zbity pysk.
fotografia cyfrowa
galex
fotografia cyfrowa
2006-12-10 19:39:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ale przecież to zdjęcie jest podpisane "epos", więc o kradzieży mowy być chyba nie może?
fotografia cyfrowa
GPtak
fotografia cyfrowa
2006-12-10 19:42:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@galex- Ktoś kto wchodzi do galerii picassaweb może nie mieć pojęcia kto czy co znaczy podpis epos(mógł chociaż napisać: autor zdjęcia epos). A poza tym publikowanie czyjegoś zdjęcia bez jego wiedzy i zgody to chamstwo i już.
fotografia cyfrowa
Marezzo
fotografia cyfrowa
2006-12-10 19:44:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Przeciesz on tego nie sprzedaje i nie przypisuje sobie. Nie robcie z igly widly.
fotografia cyfrowa
epos
fotografia cyfrowa
2006-12-10 19:45:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Galex .........ale czy nie uważasz, że do kultury należy sie chociaż mnie o to zapytać......pierwszy raz sie z czymś z takim spotkałem.....pozdrawiam
fotografia cyfrowa
epos
fotografia cyfrowa
2006-12-10 19:47:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Marezzo dzięki za wizytę ale proponuję poczytać sobie Regulamin Obiektywnych.....tak będzie chyba lepiej....pozdrawiam
fotografia cyfrowa
galex
fotografia cyfrowa
2006-12-10 19:53:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@epos - a, tu masz oczywiście rację. Oczywiście nie popieram tego, co zrobił Elev, nie nazwałbym tego jednak kradziezą. Pozdrawiam wzajemnie.
fotografia cyfrowa
Gocha
fotografia cyfrowa
2006-12-10 20:15:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
taki klient powinien wylecieć z tej galerii na zbity pysk i nie mieć już nigdy do niej dostępu...pod jakimkolwiek innym nickiem(ale przecież admini mają nasze dane osobowe więc nie będzie problemu).Powiem po śląsku-ide wek ty pierońska szlango!!!Wybaczcie-poniosło mnie...
fotografia cyfrowa
Nowicki
fotografia cyfrowa
2006-12-10 20:19:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
... czytaj kodeks karny i się nie pytaj
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2006-12-10 20:20:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Drogi użytkowniku Epos,

Dziękujemy za zgłoszenie użytkowniku Epos, jeżeli już publicznie postanawiasz napiętnować administrację serwisu za brak natychmiastowej reakcji na email teoretycznie wysłany w sobotę (czyli nie w dzień roboczy) i brak takowej reakcji na twoje żądanie w niedzielę (również nie dzień roboczy), to proponuję najpierw zapoznać się z procedurami prawnymi i poczytać nieco na temat publicznych oskarżeń, nomen omen nie dotyczących zresztą sytuacji w serwisie obiektywni.pl.

Admin
fotografia cyfrowa
M6
fotografia cyfrowa
2006-12-10 20:20:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wykorzystanie zdjęcie autora bez jego zgody uważam za haniebne i niedopuszczalne. Podobnego typu praktyki nie moigą mieć miejsca na portalu "Obiektywni". W pełni soliodaryzuję się z Eposem. Pozdrawiam.
fotografia cyfrowa
Nowicki
fotografia cyfrowa
2006-12-10 20:24:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a czy to jest zamek w Rzucewie ?
fotografia cyfrowa
epos
fotografia cyfrowa
2006-12-10 20:31:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dziękuję w końcu za odpowiedż szanownemu Panu Adminowi ale widzę, że zostałem żle zrozumiany i nie miałem najmniejszego
zamiaru "napiętnowania....." i proszę takich słów nie kierować pod moim adresem.
Takie przedstawienie sprawy kompletnie mnie nie satysfakcjonuje.
Problem ten rozwiążę we własnym zakresie.
Pozdrawiam
Epos
fotografia cyfrowa
epos
fotografia cyfrowa
2006-12-10 20:33:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nowicki - witaj....tak dokładnie Masz rację.............pozdr
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2006-12-10 20:40:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
w podanym linku elev nigdzie nie napisal ze to on jest autorem...., z tego co rozumiem pokazl kilka wersji obrobki Twojej fotki..., moze i niegrzecznie postapil nie konsultujac tegoz Toba epos, ale slowa "zlodziej", "kradziez", MZ troche za mocne w tej sytuacji....
fotografia cyfrowa
Marezzo
fotografia cyfrowa
2006-12-10 20:43:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Epos zalat to lepiej z nim bo ten twoj watek wyrabia mu niezla opinie. On nie zdazyl ci jeszcze odpisac. A kradzieza to niemozna nazwac bo przeciesz foto jest podpisane twoim nickiem!!!
Proponuje wypic po piwku, niech cie przerposi i po sprawie. Przyznaje mogl zapytac, ale moze niesmialy ;)
fotografia cyfrowa
epos
fotografia cyfrowa
2006-12-10 20:49:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Vodek4791- Witaj..........posiadam też swój serwer (dokładnie znam przepisy w tym zakresie co wolno a co nie wolno) i różne strony www i ciekawy jestem jakbyś Ty to odebrał jakbym od Ciebie "pożyczył" sobie kilka fotek, obrobił je i zamiescił bez Twojej zgody w mojej galerii foto, bo też mam taką..........ok....dobra skończymy z tym........pozdrawiam
fotografia cyfrowa
epos
fotografia cyfrowa
2006-12-10 20:55:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Marezzo - nie ma problemów ale jak do mnie wczoraj napisał dlaczego fotkę skasowałem (admin to moze sprawdzić) to coś mi to podpadało i za 5 minut juz wiedziałem o co chodzi i na moją natychmiastową reakcję już nie odpowiedział.
Ja nie chce z tego robić jakiejś draki ale powinniśmy się wspólnie szanować i jeżeli do mnie napisze a bedzie mieć jakieś rozsądne wytłumaczenie to ok.
Pozdrawiam
Epos
fotografia cyfrowa
Marezzo
fotografia cyfrowa
2006-12-10 21:01:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Spoko, masz i racje, ale poczekaj az ci cos odpisze, potem mozemy ponim pojechac. Tez sie kiedys zdziwilem jak moj tata ktory mieszka w polsce ogladajac swoja ulubiona gazete zobacz w niej moja dziewczyne na moim zdjeciu. Wtedy to byl powod do rekacji, ale jezli ktos podpisuje foto epos org bo niewie jak wlasciciel sie nazywa, bo nigdzie nie pisze ;) i pokazuje swoej wizje to raczej mozna oko przymknac :) Pozdrawiam i zycze milego nedzielnego wieczoru
fotografia cyfrowa
epos
fotografia cyfrowa
2006-12-10 23:07:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dziękuję uprzejmie za Wasze opinie, jednocześnie chciałem poinformować, że sprawa przed chwilą została wyjaśniona przez zainteresowanego i fotka została usunięta.
Pozdrawiam
Epos
fotografia cyfrowa
M6
fotografia cyfrowa
2006-12-10 23:16:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Czyli: nie ma już problemu ! No, tak trzymać !!!!
fotografia cyfrowa
abnegacek
fotografia cyfrowa
2006-12-18 23:22:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Drogi Eposie... ;)

Pragnę cię poinformować iż w twojej ostatniej i wielu uprzednich fotkach zaoserwowałem uchybienia jaości takie jak:

Kolorystyka odrealniona.
Ladszaftowy stempel kompozycji (naiwny wertykalizm).
Tematyka banalna.
Łazienkowa dekoracja.

Ogólnie - "schemat"... :)
fotografia cyfrowa
abnegacek
fotografia cyfrowa
2006-12-18 23:24:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dziwię się że komuś chce się kraść Twoje fotki, skoro za darmo pełno takich samych wszędzie dookoła... ;)
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa