fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
sklepy
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
bartekkd
fotografia cyfrowa
2006-12-20 08:00:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Czy możecie mi polecić jakieś dobre sklepy fotograficzne w Warszawie ?
Od razu mówię, ze nie interesują mnie sklepy internetowe ani niedzielna giełda.
Z góry serdeczne dzięki
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2006-12-20 08:49:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dobre sklepy fotograficzne w Warszawie (i przypuszczam, że w innych miastach też) skończyły się z upadkiem komuny.

A dlaczego nie interesuje Cię giełda? Tam masz wszystkie sklepy zebrane do kupy, przecież nikt Ci nie każe kupować od okazyjnych sprzedawców, a jeżeli firma jest zarejestrowana, wystawia gwarancję i ma siedzibę w Warszawie czynną od poniedziałku do piątku, to co Ci za różnica gdzie kupujesz? Zamiast jechać osobno do foto-it, e-oko, czy innych, masz ich wszystkich na miejscu.

A jeżeli nie chcesz ze sobą na giełdę brać tyle kasy, to pojedź na rekonesans, znajdź odpowiedni towar, którym jesteś zainteresowany i pojedź go kupić w tygodniu do siedziby firmy.

Jacek.
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2006-12-20 09:01:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dobre sklepy skończyły się wraz z epoką internetu i sklepów internetowych. Zwyczajnie nie sa w stanie wytrzymać konkurencji cenowej. Chociaż z drugiej strony są pewne wyjątki np MAT w Gdyni.
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2006-12-20 09:43:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kmicic, na Glebockiej w centrum handlowym masz Fotokonsorcjum. Mysle, ze jest to niezly sklep. A przynajmniej niezle sa zaopatrzeni. W tym samym centrum handlowym jest tez sklep Canona (w ofercie maja tez sprzet Nikona, Olympusa* i chyba Sonolty). No i ostatecznie cala siec Fotojokerow. Wszystko zalezy od tego, czego szukasz.





*w okresie polowan na mojego Olka zadzwonilem do tego sklepu z pytaniem czy maja E-500. Facet z wyzszoscia stwierdzil, ze gdzie tam, nie prowadza sprzedazy Olympusow, bo sie nie oplaca. W ten weekend zajrzalem do nich z ciekawosci, i co widze? Zestawy E-330, E-400 i... Lumix L1, rowniez z rodziny 4/3 :))))
fotografia cyfrowa
jiggaman
fotografia cyfrowa
2006-12-20 09:48:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Fotomedia - (0-22) 654-17-61 lub 0-888-357-357 ; fotomedia@o2.pl , wpisz w allego nazwe uzytkownika "fotomedia" zobaczysz co maja.
Abfoto - http://www.abfoto.pl/
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2006-12-20 12:02:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Fotomedia też ma stoisko na giełdzie...

Kupiłem u nich 350D. Solidna firma, mają biuro w Warszawie i gdzieś na Śląsku.
fotografia cyfrowa
bartekkd
fotografia cyfrowa
2006-12-20 15:22:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jpk, nie mam nic przeciwko giełdzie ale giełda jest w niedzielę a ja wcześniej muszę kupic trochę sprzetu. Zazanaczam że musi to byc przed niedzielą.
BernArt, ile kosztuje Lumix L1 ? i czy myślisz ze jest warty zakupu ?
Jiggaman, dzieki
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2006-12-20 15:45:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kmicic, spróbuj zatem w tych sklepach:

http://www.fotoit.pl/
http://www.e-oko.pl/

Pierwszy ma siedzibę na Czerniakowskiej przy Chełmskiej, a drugi na Puławskiej prawie na przeciwko kina.
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2006-12-20 16:17:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kmicic, L1 to koszt rzedu ponad 6000 zlotych. W sklepie, o ktorym pisalem kosztuje on ze szklem Leica 6666 zlotych.
Czy jest wart zakupu? Powiem Ci, ze gdybym mial taka forse na zbyciu to raczej bym sie nie zastanawial. Juz dla
samego szkla warto. Leica D Vario-Elmarit 14-50 f 2.8-3.5 ASPH jest sloikiem z pewnoscia wartym swojej ceny.
Swiatlo 3.5 przy ogniskowej 100mm to nie byle co (olkowe 14-50mm nalezy przemnozyc przez 2 by uzyskac
ekwiwalent dla 35mm). O samej puszce wiem niewiele. Wiem, ze zawiera przetwornik Live MOS, taki jak w E-330.
A poza tym cholernie mi sie podoba sama pucha jak i rozmieszczenie poszczegolnych pokretel i funkcji na niej.

fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2006-12-20 16:18:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zerknij tutaj: http://www.lumixl1.pl/l1/specifications.html
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa