fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Hity i Kity roku 2006
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-12-29 15:12:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hit - portfolio, wygrane konkursy, wystawy i publikacje (krajowe i zagranicze) - lonely_wolfa
http://www.obiektywni.pl/autorzy/autor-367-0-0-0-0.php

Kit - portfolio Zllotego http://www.obiektywni.pl/autorzy/autor-3883-0-0-0-0.php i wątek http://www.obiektywni.pl/forum/watek-1965-0.php
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-12-29 15:15:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Największym kitem są puste portfolia.
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-12-29 15:17:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To może kategorię potwórzmy :)
np. najlepsze domowe albumy na obiektywnych :P
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-12-29 15:18:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Czyżbym znowu uraził czyjąś kobietę?.. :> Ach, ci romantyczni rycerze... :D
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-12-29 15:22:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zlloty - nie mam nic wspólnego za autorem, jego kobietami i modelkami :) Nawet jednego PW z nim nie wymieniłem.
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-12-29 15:28:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mam dziwne wrażenie, że ten post powstał po określeniu przeze mnie zdjęcia mianem kitu, którym się zachwycałeś.. Mylę się?..
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-12-29 15:36:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mylisz się:
1. NIe zachwyca mnie to zdjęcie, ale
2. kitem z pewnościa nie jest

fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-12-29 15:44:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hmm.. a myślałem, że wg Ciebie jest to bardzo dobra fotografia. Zasłużyłaby na maksymalną ocenę, gdyby nie... Przynajmniej tak sugeruje wystawiona przez Ciebie ocena.
Wybacz Magusie, ale jeśli ktoś fotografuje kogoś w czarnym stroju w takiej pozie, to albo nie ma pojęcia, co chce osiągnąć i to zdjęcie wyszło przypadkiem, albo specjalnie chce pokazać czarną plamę, z której w dół wystają kacze nóżki, a w górę kobieta. Czy chodziło o kaczą syrenkę? Jeśli tak, to stawiam 5. Tylko tak się zastanawiam, po co te tory? Dla podkreślenia perspektywy? To ciut nie wyszło, bo uciekają w lewo.. Zresztą kaczorenka (ciekawie to brzmi..) bardziej pasowałaby do jakiś okolic jeziora, czy rzeki.. No chyba, że to brzydkie kaczątko, które chce wyruszyć w podróż do ciepłych krajów i nie może, bo jest wszak kaczorenką, a nie kaczką, przez co nie ma skrzydeł..
Napisz, co według Ciebie to zdjęcie wyraża, co można w nim wyczytać, albo chociaż czym się zachwycać (nie pisz mi tylko o aspektach technicznych, bo się poczuję jak u szewca, czy w punkcie ksero...).

I nie obrażam tu modelki, ani fotografa, tylko krytykuję - moim zdaniem - nieudane zdjęcie.

Aż czkawki, cholera, dostałem..
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-12-29 15:49:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Złoty IMHO mierne masz pojęcie o fotografii, bez urazy, jesli gdziekolwiek widzisz tam czarna plamę.

Całość mojej "zabawy" z wątkami jest po to by zauwazyć i pokazać Ci to co ludzie sobie PW wysyłają - tzn:
Jaki jest najwyższy szczyt na ziemi:
-Mount Everest ????
- NIE, szczyt EGO ZLLOTEGO


fotografia cyfrowa
on70
fotografia cyfrowa
2006-12-29 15:53:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Największy kit roku 2006,to słodzenie bez opamiętania niektórym zasłużonym(znajomym) userom,nawet przy mizernych zdjęciach.Nie do końca jeszcze się orientuję jakie tu panują układy i koneksje,ale zdjęcia niektórych oceniane są "jak leci",chociaż są wśród nich i wybitne i mocno przeciętne.Czy wystarczy wokół mocno krzyczeć "jestem artystą,jestem artystą" żeby wszyscy cukrowali bez opamiętania? :))))
Hit roku to dla mnie wspaniałe portfolia niektórych userów,którzy podchodzą do siebie z dystansem,są skromni,a jednocześnie potrafią wiele.
Miałem nie wymieniać,ale co tam pozwolę sobie chociaż kilku :) :
matylda,vodek4791,ja majka,lonely_wolf,oza,bicki,asiencja,kitop,calme,zec,vankert i wielu innych,koilejność zupełnie przypadkowa:)...niech mi wybaczą ci pominięci ...
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-12-29 16:00:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Pewnie pojęcia nie mam żadnego, urazy nie żywię. :) Zamiast odpowiedzieć na moje pytanie, zaatakowałeś mnie, ale to również jakoś przeżyję ;)

Natomiast to, co mnie martwi to reakcja stadna ludzi używających skali 3-4 (bo 5 trzeba uzasadnić, więc się nie chce, a niższe to wyłącznie od święta, jak już inni postawią, tudzież gniot jest robiony małpką na urodzinach) na niższe oceny. Wtedy zazwyczaj pojawia się ego-zllotego, bufon i takie tam.

Proponuję więc wszystkim tym twardym, hardym i ze stali, aż usiedli dyskusję merytoryczną, a nie osobiste wędrówki. Magus już wymiękł. Kto następny? Rozumiem, że jak ktoś nie potrafi wyjść poza umiejętności warsztatowe, to szlifowanie takowych będzie drogą ku chwale, nawet jeśli na zdjęciu będzie kaczy kuper. Nie twierdzę, że nie, ale ja na ten temat mam swoje zdanie. I z pewnością nie kreuję go na podstawie zdania innych, tylko na podstawie własnych odczuć, przemyśleń, doświadczeń i wniosków. Czego i wszystkim żartownisiom życzę :)) (wiem wiem, utopia, ale zawsze jakoś tak optymistycznie do życia nastawiony jestem :)

"Całość mojej "zabawy" z wątkami jest po to by zauwazyć i pokazać Ci to co ludzie sobie PW wysyłają " - prowokujesz mnie do założenia księgi cytatów Obiektywnych, już wiem, jak rozbawić towarzystwo do łez na następnych urodzinach portalu. Może jakiś bannerek zaprojektujesz i wrzucisz jako reklamówkę? Myślę, że sporo ludzi chętnie by się złożyło, by wisiał długo i błyszczał intensywnie :)) Hell, nawet ja mogę dorzucić piątaka, jeśli to będzie zorganizowana akcja ;))
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-12-29 16:01:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wybaczam ;)

a poważnie... on70 - Twój post oddaje sens szukania kitów i hitów ;D
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-12-29 16:02:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
on70 >> nu nu, nie spamuj, wszak "całość (...) "zabawy" z wątkami jest po to by zauwazyć i pokazać Ci [Zllotemu] to co ludzie sobie PW wysyłają" ;)))
fotografia cyfrowa
vacio
fotografia cyfrowa
2006-12-29 16:06:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
lol :)) dobre dobre, czytam z zainteresowaniem ;)
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-12-29 16:09:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ego-Zllotego źródłem dobrej zabawy. Enjoy! ;))
fotografia cyfrowa
on70
fotografia cyfrowa
2006-12-29 16:12:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
acha!dodam jeszcze,że o userach z tego wątku też mam zdanie pozytywne...nie wymieniam konkretnie,żeby nie było,że to ja cukruję :)))
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-12-29 16:13:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
haha, wiecie co, już się dzisiaj martwilem, że nudno będzie ;D Dzięki :D
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-12-29 16:18:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No dobrze, temat, myślę zamknięty, różnice zdań wyjaśnione, więc na zakończenie pragnę zadedykować pewien cytat dla wszystkich tych, co stawiają wysokie oceny bez opamiętania i besztają tych, którzy robią inaczej:

Ezekiel 25:17.
"The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you."

Wiecie, co było dalej?.. ;>
fotografia cyfrowa
Vojtas
fotografia cyfrowa
2006-12-29 17:29:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jeden przyjął ołów na klatę a drugiemu zostało darowane życie.
Zlloty, którą opcję masz na myśli? ;)
:D
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2006-12-29 17:49:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hahaha widze ze konkurencja miedzy dwoma tematami... chlopaki uspokoic sie tam bo wam zaoftopuje przepisami kulinarnymi :D
fotografia cyfrowa
,.,.
fotografia cyfrowa
2006-12-29 18:41:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cholera kiedys to ja lubiłem wszczynac wojny tego typu i prowokowac ale jakos mi sie znudziło i zajałem sie soba i swoim rozwojem zamiast skupiac sie na analizowaniu i atakowaniu innych ... ale widze ze to przynosi popularnosc:-D moze zmienie zdanie i znajde kilka bezbronnych owieczek i ugryze gardełko ?zawsze cos sie bedzie działo kilka osób mnie zbanuje ale co tam bedzie wesoło... a moze ktos załozy wątek Jak rozpętałem II wojne swiatowa...:-) i po co to wam chłopaki po co?
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2006-12-29 18:46:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hit: zlot obiektywnych 9grudnia
kit: nastepny dzien :)))

magus, myslalam ze moje ego jest wieksze niz ego zllotego ;)
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-12-29 19:15:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
W zasadzie nie pozostaje mi nic innego jak podpisac sie pod slowami Tworcy watku w 1 jego poscie
Tiaaaaa - krowa, ktora duzo ryczy malo melka daje.....
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-12-29 19:38:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tak coś czułem, Calme, że Ty te widoczki z myślą o krówkach - łączki, pastwiska... ;>
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-12-29 19:41:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zlloty - co zrobic jakos trzeba do przodu - jedni sie lansuja na artystow a inni wyrobnictwo na lakach - co kto lubi ;)
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa