fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
zasady
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
joaneska
fotografia cyfrowa
2007-01-03 10:42:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
prosze o ustalenie jakis zasad, a konkretnie: każde nowe zdjecie niech ma szanse powisiec w galerii przynajmniej 1-2 godziny. wkurza mnie to, ze zdjecie od razu po wrzuceniu wracaja do PF i to prawie kazde jakie daje, chce uslyszec przynajmniej kilka opini niewazne czy krytycznych.
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-01-03 10:45:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ale nie ma takich zasad, są inne
fotografia cyfrowa
Dundee
fotografia cyfrowa
2007-01-03 10:46:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jestem przeciw. Moim zdaniem słabe zdjęcia powinny być wyrzucane do pf jeszcze przed wrzuceniem do galerii - profilaktycznie ;)))
fotografia cyfrowa
joaneska
fotografia cyfrowa
2007-01-03 10:48:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ale to inni powinni ocenic wartosc zdjecia, widze totalne gnioty, chociazby fatalnie zrobione technicznie zdjecia i naparwde kiepskie i wisza, a zdjecia za ktore dostalam np. nawet kilka dobrych ocen znikaja, albo znikaja jak dzis moje jedno, na ktore jedna osoba zdazyla dac 4 punkty i zdjecie od razu wrocilo do PF
fotografia cyfrowa
Dundee
fotografia cyfrowa
2007-01-03 10:49:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
natomiast powinna być jakaś informacja dla odwiedzających portfolio danego usera, które zdjęcia, ze wstydem i przymusowo, opuściły galerię.
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2007-01-03 10:53:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
joaneska, zasady sa takie, ze slabym zdjeciom nie daje sie tu szans.
przynajmniej - bylo by dobrze, gdyby to rzeczywiscie tak dzialalo.
fotografia cyfrowa
joaneska
fotografia cyfrowa
2007-01-03 10:55:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
O własnie, a przykładowo, dzis dałam fotke, Tymotek dał 4 i od razu wrocilo do PF po kilku minutach, moze jest kiepskie w odbiorze innych
http://www.obiektywni.pl/uzytkownik/index.php?pokaz=zdjecie&id_zdjecia=96449
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-01-07 01:35:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-96449.php ?
może istnieje podejrzenie, że nie masz zgody na pokazanie ich wizerunku... i tak pewnie jest na 99,99% ;)

a Tymotek ma dobre serce po prostu MZ... :)
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2007-01-08 12:48:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mi sie ta pani na pierwszym planie wydaje wklejona spod PS - plaska, do tego geomentryczne wrecz kontury fryzury... moze dlatego?
fotografia cyfrowa
joaneska
fotografia cyfrowa
2007-01-08 16:38:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ok, akurat nie jest wklejona, może dlatego tak wyszło ze wyostrzyłam w shopie za bardzo, nie robie fotomontazy, ale zgoda, tak ktos mogł to odebrac..
a odpowiadajac na wczesniejszego posta, Ok, ja sie tez zgadzam, ze forum chcac utrzymac wysoki poziom, kasuje od razu zdjecia kiepskie, tylko własnie tak nie jest, Tobie skasuja cos co nawet uzbieralo kilka dobrych opini, a fatalne zdjęcia technicznie i tematycznie, fatalnie oceniane dalej wiszą, o To mi chodzi...
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa