fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
F 100
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
servoz
fotografia cyfrowa
2007-01-11 22:42:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witam wszystkich. Czy ktoś wie może, jak włączyć sygnał dźwiękowy w ww. aparacie (jeśli to wogóle możliwe :). Pozdrawiam.
fotografia cyfrowa
Tom1979
fotografia cyfrowa
2007-01-12 10:33:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zawsze można unieszkodliwić sam głośniczek ale to chyba nie oto chodzi ;-) Takowa opcja musi być poszukaj czegoś z "beep" w nazwie a tak na poważnie to polecam to: http://www.darekfoto.pl/sprzet/f100.html
fotografia cyfrowa
servoz
fotografia cyfrowa
2007-01-12 10:50:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tom1979, dzieki za info. Znam ta stronę, rozmawiałem z jej właścicielem, idalek poszukuję. Wprawdzie można bez tego żyć, ale przyzwyczajenie z D70 i F90x zostało. Ale chodzi też o wygodę, kiedy zamiast szukać diody możesz skupić się na kadrze. Poza tym, żeby w "takiej" puszce nie było "beep". To jakieś jaja, panie. :)
fotografia cyfrowa
Tom1979
fotografia cyfrowa
2007-01-12 19:12:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ło kurde jak jakoś z rozpedu przeczytałem jak wyłączyć a tam pisze jak włączyć sorki wielkie
fotografia cyfrowa
servoz
fotografia cyfrowa
2007-01-12 21:12:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tom, podobno nie ma opcji dźwięku w F100, tak donoszą inni. Ale dzięki za zainteresowanie :)
Pozdrawiam.
fotografia cyfrowa
PREZES_KGT
fotografia cyfrowa
2007-01-15 08:52:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Servoz F100 nie ma takie opcji, jest tam 22 różne ustawienia uzytkownika ale nie ma dzwięku:) to aparat dla tch co widzą co robią i nie muszą słyszeć tego co robią:)
fotografia cyfrowa
sothis
fotografia cyfrowa
2007-01-15 18:27:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zgadza sie. ostatnio k5os mnie zpaytał o to samo jako o uzytkownika tego swietnego sprzetu... nie ma... słychac tylko cichutkie ostrzenie obiektywu przy af.
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa