fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Jest fajnie...
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Szamrok
fotografia cyfrowa
2007-01-16 16:33:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jestem jak najbardziej za moderacja slabych prac z galerii, ale chyba lekka przesada jest usuniecie zdjecia kiedy jest ono na drugim miejscu w swierzo dodanych pracach... Pozylo sobie w galerii doslownie pare minut...
Nie uwazam, zeby zdjecie - http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-102364.php
bylo az tak slabe, ale moze sie nie znam, bo wystawilem prace w tej kategorii po raz pierwszy. Miedzy innymi po to, zeby sie czegos dowiedziec i nauczyc od innych uzytkownikow tego forum. Przynajmniej tak mi sie wydawalo, ze forum miedzy innymi po to istnieje, zeby pelnic funkcje edukacyjna. Ale jak widac tak nie jest, skoro prace sciaga sie z galerii juz po paru minutach, uniemozliwiajac tym samym wyrazenie opinii na jej temat innym forumowiczom... Dziekuje.
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-01-16 16:48:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Szamrok, spokojnie, nie ma co pekac. Mi rowniez fote wymoderowali zanim sie zdazylem dobrze zorientowac. Moze ze dwie minuty powisiala. Nie ma czym sie przejmowac ;) W razie czego niech Ci pomoze fakt, ze moderator ma moderowac, a nie myslec ;)
fotografia cyfrowa
Szamrok
fotografia cyfrowa
2007-01-16 16:54:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:) Nie powiedzialem, ze sie jakos strasznie przejmuje, tylko ze lekkim przegieciem jest wyrzucanie zdjecia po paru minutach wlasnie. Niech sobie powisi w galerii chociaz z godzinke, zeby inni mogli je zobaczyc. No a jak jest faktycznie slabe, to je usunac ale bez takiego pospiechu. Nadgorliwosc ponoc jest gorsza od faszyzmu... Tak kiedys uslyszalem.
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-01-16 16:57:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
O, dobrze powiedziane :) Tak wiec mozna wrzucic na luzik, odprezyc sie, zaraz koniec pracy i bedzie mozna uciec do domu :) I zebys wiedzial, jest fajnie :)))
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2007-01-16 17:00:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mi sie wydaje ze KK magusa (+ akcja panow moderatorow) to dosc dobre podsumowanie tej pracy.
radzilabym jednak nie przejmowac sie tym za bardzo, tylko postarac sie zrobic lepsze zdjecie.
pozdrawiam

ps. jest fajnie, jasne ;)
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-01-16 17:03:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A mi to KK nikt nie chcial napisac, lobuzy, buuuuuuuu!!! ;)
Dobra, lece do domu :)))
fotografia cyfrowa
Szamrok
fotografia cyfrowa
2007-01-16 17:30:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
maniaszewska, przeciez juz napisalem ze sie nie przejmuje za bardzo. :) Przeciez jest fajnie w koncu. Jak praca jest kiepska to wywalic. Tylko liczylem na to, ze dowiem sie czegos wiecej na jej temat od innych uzytkownikow tego forum. Ale pare minut to za malo...
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa