fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
obiektywni i Ci troszkę mniej
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
nunes
fotografia cyfrowa
2007-01-28 14:21:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ciekawa sprawa z tym ocenianiem. zastanawiam sie komu Hiteroh się podlizuje że adminstracja kasuje oceny zerowe pod jego zdjęciami?
to pytanie do Przemka adminstratora, odpowiedz może być na prywatnym
pozdrowionka Marcin
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-01-28 14:30:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Odpowiedź chcesz na prywatnym to dlaczego poruszasz temat na forum?
Proponuję zastanowienie się nad najprostszą odpowiedzią - może zero było wystawione jako rewanż?
fotografia cyfrowa
nunes
fotografia cyfrowa
2007-01-28 14:45:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
_M, jakie to ma znaczenie, jemu moje i innych zdjęcia się nie podobają to dlaczego jego mają mi sie podobać. a jeżeli nie chce dostawać ocen zerowych to niech nie ocenia zdjęc które nie lubi np; pejzaże, zwierzęta, macro...itp. i lepiej niech skupi się na zdjęciach cmentarzy i bloków innych autorów.
a co do usuwania ocen to jest chyba nie sprawiedliwe względem innych użytkowników, a napisałem że odpowieć może być na prywatnym
bo sądzę że adminstracja może czuć się niemiło ciągnąc temat na forum, i dodatkowo to nie może być tajemnicą że niektórzy są lepiej traktowani niż inni,
tym bardziej że to strona "obiektywnych"
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-01-28 15:38:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nunes,
znaczenie ma takie, że czym innym jest ocenianie zdjęć po swojemu, czym innym nie zgadzanie się z taką oceną a czym innym wystawianie takich samych ocen w zamian. Nie wiesz czego hihteroh nie lubi, jaki ma gust i czym się kieruje przy ocenianiu.
Jeżeli administracja uznała, że ocena, którą dostał to był odwet - usunęła tą ocenę i jest to jak najbardziej sprawiedliwe (po to są koszyczki przy komentarzach).
Nie wydaje mi się, żeby ktoś był lepiej traktowany niż inni i nie rozumiem co ma obiektyw z nazwy strony do całej tej sprawy.
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2007-01-28 15:42:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
_M dobrze gada..., i ani razu nie wspomnial o OM ;-)
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-01-28 15:45:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
oczywistyości pOMinąłem miczleniem ; D
fotografia cyfrowa
nunes
fotografia cyfrowa
2007-01-28 15:53:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie jestem pewien czy dobrze gada, bo ja tez mam prawo do własnego zdania, i mi też mogą się inne zdjęcia nie podobać.
pozatym też miałem kilka odwetów pod moimi zdjęciami i jakoś nikt tych ocen nie kasował, ale kończe temat bo za każdym razem jak coś napiszę,
to mi jakieś zdjęcie z galerii znika,

pozdrowionka dla Wszystkich
fotografia cyfrowa
mea
fotografia cyfrowa
2007-01-28 15:55:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Podobno skasowanie pod swoim zdjęciem wystawionej przez kogoś niesłusznie oceny "0" kosztuje 200 pkt albo 9,99 zł
Czy to prawda?
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2007-01-28 16:01:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nunes, jezeli uwazasz ze masz odwety u siebie, to uzywaj koszyczka ;-)
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-01-28 16:01:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nunes... obaj możeby dobrze gadać i głosić swoje zdanie...
jeżeli masz odwet to zgłoś to do administracji

mea, w styczniu jest promocja na 7,99
fotografia cyfrowa
nunes
fotografia cyfrowa
2007-01-28 16:04:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie mam problemu z odwetami i mi one nie przeszkadzają, ale jeżeli ktoś wystawia tylko oceny "0" i "1" , to musi się liczyć z tym że tez będzie takie czasami dostawał, co to jest ten kosz i gdzie go si ę szuka i jak to działa
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-01-28 16:07:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nunes, Tobie nie przeszkadzają odwety i inni muszą się z tym liczyć? Hmm... odwety są nieregulaminowe, wbrew etyce.

Jeżeli ja powiem, że mi nie przeszkadzają morderstwa to też inni mają się z tym liczyć?
Wiem, że to porównanie ciężkiego kalibru, ale absurdy ładnie się uwypukla.

polecam faq, regulamin, instrukcję... koszyczki są obok każdego zdjęcia, komentarza, krytyki... nawet tutaj na forum po prawej stronie.
fotografia cyfrowa
jurekk
fotografia cyfrowa
2007-01-28 16:56:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
masz problem z Hiterohem? Wyluzuj i daj gościowi ignora. Ja tak zrobiłem i mam święty spokój, tym bardziej, że i Jego prac nie mogę wówczas komentować.

A nie moglibyśmy dać gościowi takiego oddolnego bana? Wystarczy, że nie będziemy komentować jego prac. Noże się wyniesie, bo nauczyć grzeczności to się nie nauczy.
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-01-28 16:58:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ech, kolejny wątek o hiterohu... :)
Niegrzeczne jest wystawianie niskich ocen, czy jak?
fotografia cyfrowa
Rex_XIII
fotografia cyfrowa
2007-01-28 17:00:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja już zwoże taczkami kamienie, bo widzę że chcecie go ukamieniować... będe sprzedawał po 5 zł/sztuka
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-01-28 17:01:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
I myślisz, że będzie popyt i znajdzie się chętny, który pierwszy rzuci kamieniem? :D
fotografia cyfrowa
Rex_XIII
fotografia cyfrowa
2007-01-28 17:02:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Widzę, że tak :)
fotografia cyfrowa
jurekk
fotografia cyfrowa
2007-01-28 17:06:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wolę przycisk IGNORUJ
fotografia cyfrowa
Rex_XIII
fotografia cyfrowa
2007-01-28 17:09:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No pewnie, nie pasuje niska ocena to zignorować :) Tak najłatwiej i najwygodniej. Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
jurekk
fotografia cyfrowa
2007-01-28 17:50:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Rex_XIII: a czy zignorowałem Cię po tym jak dałeś mi -1?
fotografia cyfrowa
Rex_XIII
fotografia cyfrowa
2007-01-28 18:00:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jurekk Szczerze mówiąc - nie wiem :) Nawet nie pamiętam za co dałem Ci minus jeden.
Piszesz jednak, że zignorowaleś hiteroha, dlatego że wstawia Ci kiepskie oceny, popatrz na to z innej strony, te oceny nie są w jego przekonaniu kiepskie, tam gdzie wstawi 1, to oznacza, że zdjęcie mu się podoba - coś w nim zasługuje na uznanie, tam gdzie wstawi 0 uważa że zdjęcie jest słabe, to tak samo jak przeciętny użytkownik wstawia 3, lub 4. Chłopak po prostu tak ocenia i po jego ocenach można się zorientować, czy jemu się dane zdjęcie podoba, czy nie..
Można Mu zarzucić tylko, że nic nie piszę w komentarzach, ale ignorancja jego jest trochę bez sensu i go w pewien sposób krzywdzi, a w szczególności to, że głośno jest o tym, że JAKIE TO ON WSTAWIA OCENY, a jak ktoś wstawia same 4 i 5 to o nim nic nie słychać, a osób takich jest chyba więcej.
fotografia cyfrowa
jurekk
fotografia cyfrowa
2007-01-28 18:28:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Myślę, że nie o to chodzi. Nie obawiam się tego, że ktoś oceni moją pracę na -1 czy 1. Chcę, żeby każda ocena była rzetelna i tu problem ogólny:
rzetelna w skali ocen proponowanej przez Administrację czy rzetelna w skali ocen wystawianych przez userów. Jeżeli zaś, ktoś przyjął zupełnie inne zasady oceniania, to chyba tylko po to żeby być "oryginalnym". Jeżeli w dodatku, uparcie stosuje swoją skalę bez słowa uzasadnienia, to wytłumacz mi proszę, dlaczego mam podejmować wysiłek samodzielnego rozpracowania tejże skali? Znam trochę prac gościa, są niezłe, czasami dobre, czasami dobre bardzo. Jak każdego z nas. Tylko dlaczego my potrafimy poruszać się w jakichś ramach, a on nie? Odnoszę wrażenie, że gość w ten sposób chce uzyskać popularność.
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-01-28 18:46:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a Ty nie?
fotografia cyfrowa
Rex_XIII
fotografia cyfrowa
2007-01-28 18:57:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Moim zdaniem hiteroh stosuje oceny bardziej zbliżone do tego co proponuje administracja, a większość (w tym też ja) stosuje oceny dostosowując się
do większości userów, ale wcale nie twierdzę że to jest dobre, może boimy się inności, On się nie boi i konsekwentnie stosuje taki system oceniania. Nie twierdze że to złe, wręcz przeciwnie, a o tych którzy stawiają 5 i 4 się nie słyszy.
Bo prawda jest taka, że ludzi denerwuje, że przez jednego gościa zaniża im się średnia, powstaje problem w ich świadomości i starają się go usunąć (Posty na forum, ignory, odwety) i to jest złe.
fotografia cyfrowa
galex
fotografia cyfrowa
2007-01-28 19:10:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tak liczne wątki o hiterohu - bodaj jedynej tu osobie właściwie stosującej zaproponowaną przez portal skalę ocen, świadczy o tym, jak bardzo wszyscy (no - większość) lubimy byc chwaleni, jak bardzo oczekujemy pochwał.
I nieważne staje się to, czy pochwały te pochodzą od kogoś kompetentnego, czy nasze prace wzudzają zachwyt kompletnych igorantów...
Ileż to razy pisano: 'naucz się robić zdjęcia, potem oceniaj, masz słabe portfolio, jak śmiałeś dać mi '1'".
Czy kiedykolwiek widzieliście, by ktoś miał jakiekolwiek zastrzeżenia, gdy jego zdjęcie dostawało najwyższe noty od początkujących gniotorobów?


fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2 | 3 | 4
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa