fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
mod ma zawsze racje
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
CyBeRmAnTiS
fotografia cyfrowa
2007-01-29 20:57:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mam niewielki dorobek na ob, i coraz wiecej powodow do stwierdzenia ze nazwa powinna zaczynac sie od negacji. moje najlepiej ocenione zdjecie zostalo zmoderowane
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-107731.php
a moderacje poparto lipnymi uwagami ktore przy tej pracy niemaja sensu
"Można to m.in. zrobić odsuwając obiekt od tła i zmniejszając głębię ostrości. Stosuj przesłonę np. F1,8 czy F 2,8 "
Nieciekawe tło. Ważną rzeczą w fotografii jest zadbanie o tło, na którym znajduje się fotografowany obiekt
Słaba jakość. Niestety, ale jakość zdjęcia jest niewystarczająca aby zostało zaprezentowane w galerii fotograficznej. Zwróć większą uwagę na proces przygotowywania zdjęcia do pokazania go na forum publicznym.
i
Nieudana obróbka. Niestety, ale w tym zdjęciu przesadzono z obróbką w programie graficznym lub metodami tradycyjnymi, co jest widoczne gołym okiem.

to te oceny byly pomylka?
fotografia cyfrowa
Dundee
fotografia cyfrowa
2007-01-29 21:05:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tzn. w czym problem? Moderują bo takie powierzono zadanie. Wyżej oceniane foty też wylatywały, a i sporo gniotów zalega galerie.
Cierpliwości.
fotografia cyfrowa
Rex_XIII
fotografia cyfrowa
2007-01-29 21:06:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
cybermantis to Twoje zdjęcie ???
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2007-01-30 15:19:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Coz, tecyhnicznie nie powala ale IMO moglo smialo byc. Coz, gusta i decyzje moderatorow sa dla mnie czasem rownie niejasne jak reakcje kobiet w czasie okresu. :/
fotografia cyfrowa
Rex_XIII
fotografia cyfrowa
2007-01-30 15:33:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
lolo - narzekanie jak sex, nie nudzi się nigdy :)
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-01-30 15:34:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cybermantis, pierwsze co powinienes zapamietac bedac na obiektywnych - oceny wystawiane publikowanym tutaj zdjeciom nie zawsze sa odzwierciedleniem wartosci tych prac. Wbij to sobie do glowy i zapamietaj, a problem ocen przestanie dla Ciebie istniec. Jest tu mnostwo zdjec ocenianych BARDZO wysoko, a zupelnie na to nie zaslugujacych. Jest tez wiele ocenionych nisko, zaslugujacych jednak na wiecej. Przyzwyczaj sie, tak tutaj po prostu jest.
fotografia cyfrowa
vagabond
fotografia cyfrowa
2007-01-30 15:34:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
to akurat zdjecie w zadnym wypadku nie powinno bylo byc wymoderowane...moim zdaniem naprawde bardzo ciekawe!
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2007-01-30 15:38:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
O, a ja właśnie miałem napisać, ze stawiam modowi piwo...
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2007-01-30 15:55:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
JPK - za co ? :)))
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2007-01-30 16:02:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wybacz, Calme, ale nie jest to mój rodzaj estetyki. Zawsze uważałem, że takie zabiegi formalne, jakie zastosowano tutaj znakomicie nadają się do DOBREGO zdjęcia w celu pogłębienia nastroju, poprawienia percepcji...

W tym przypadku jest to po prostu bardzo słabe zdjęcie, w stosunku do którego podjęto próbę poprawienia jego atrakcyjności drogą zupełnie nietrafionych udziwnień.

Czysto subiektywnie rzecz biorąc, oczywiście... :-)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa