fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
A200 czy Z6 minolty?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
karas
fotografia cyfrowa
2006-03-04 19:18:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witam jestem nowym użytkownikiem tego forum. Dotychczas robiłem zdjęcia na Zenicie TTL oraz Minolcie 505si Super ale oba to analogi lustrzanki, chciałem się Was zapytać jaki aparat byłby cyfrowy byłby waszym zdaniem najlepszy w cenie do 1700 zł. Na allegro można dostać zarówno a200 minolty jak i z6 w tej cenie. Teraz tylko pytanie czy lepsza jest większa matryca kosztem maksymalnej ogniskowej? Jeśli chodzi o fotografie to raczej bawie się tylko w wakacyjną pejzaże i fotografia przyrody. Byłbym wdzięczny za odpowiedź najlepiej użytkowników ww aparatów. Z góry dzięki za odpowiedź.
fotografia cyfrowa
Nawrot
fotografia cyfrowa
2006-03-04 20:13:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja powiem tak. Jakis czas temu moj brat miał identyczny problem. Przegladajac tysiace stron wybrał Z6. I mowi, że gdyby miał wybierać teraz podjąłby tą samą decyzję, którą uznaje za bardzo dobrą. Aparat używa głównie do focenia przyrody - tj. zwierząt, oraz pejzarzy. I zdjęcia ma wyśmienite.
fotografia cyfrowa
lowca
fotografia cyfrowa
2006-03-05 10:38:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja bym wybrał A200, ale nie używałem żadnego z tych aparatów.
fotografia cyfrowa
karas
fotografia cyfrowa
2006-03-06 08:32:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A co myślicie o SONY DSC-H1?
fotografia cyfrowa
Nawrot
fotografia cyfrowa
2006-03-06 11:17:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://foto.recenzja.pl/1170/ poczytaj sobie opinie użytkowników... To są jedyne wg. mnie warte uwagi. Ale z tego co widze to sporo wad. Ja nadal zostal bym przy swoim wyborze :)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa