fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
MOŻE WYSTAWA? Zapraszam osoby z Dąbrowy Górniczej, Będzina, Sosnowca i z daleka :)
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Detente
fotografia cyfrowa
2006-03-04 20:20:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kurcze tak sobie myślę. Na portalach wymieniamy się doświadczeniami, krytykujemy, oceniamy, rozmawiamy. Każdy z nas posiada inną wrażliwość. każdy z nas fotografuje inne rzeczy, sytuacje itp. Dlatego zwracam się z prośbą do osób z Dąbrowy Górniczej, Będzina, Sosnowca, a może by tak wystawa. WSPÓLNA WYSTAWA !!!. tO MOŻE BYĆ DUŻE!!! Przyznam siębez bicia uczę w placówce oświatowej (podstaw fotografii) i tak sobie myślę od dłuższego czasu ... dlaczego by nie. Dzięki rozwojowi fotografii cyfrowej "nasz brać" bardzo sięrozrosła i dlaczegfo by tego nie wykorzystać i wystawić swoje prace - pokazać się publice. Zostawiam to waszej rozwadze. Jeżeli ktoś przeczyta tego POSTA niech napisze "prywatyną" wiadomość - mój nik to "Detente". Może warto by pogadać na ten temat. Pozdrawiam Detente.
fotografia cyfrowa
Willow32
fotografia cyfrowa
2006-03-05 00:37:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dobry pomysł wart głębszego zastanowienia :)
fotografia cyfrowa
belfer
fotografia cyfrowa
2006-03-06 08:57:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jestem za!!!
kto jeszcze?
prosimy o wpisy!!!
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-03-06 09:39:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Detente - jestem za. Prosze o szczegóły pomysłu - tzn format prac, czy oprawione w antyramy maja już być itd.
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2006-03-06 09:59:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
fajny pomysł
fotografia cyfrowa
arkjus
fotografia cyfrowa
2006-03-06 11:51:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jak ma byc wspolna to przydal by sie jakis temat przwodni. co proponujecie?
fotografia cyfrowa
Detente
fotografia cyfrowa
2006-03-07 14:20:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Co do wystawy! To były pytania o temat ... i tu powstaje problem. Aktualnie jestem zajęty poszukiwaniem jakiegoś lokalu na taką wystawę. Na początku myślałem o całkowitym braku "tematu przewodniego" - zasada "bezdomnej" każdy pokazuje co ma najlepszego i czym się będzie chciał pochwalić. Zwracam się tylko z apelem do osób, które będą chciały brać w tym udział - załatwienie pewnych rzeczy (choćby lokal może potrwać - więc proszę o wyrozumiałość). PZDR.
fotografia cyfrowa
arkjus
fotografia cyfrowa
2006-03-07 14:37:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jak by co to ja czekam na informacje o postepach przedsiewziecia
fotografia cyfrowa
jafo24
fotografia cyfrowa
2006-03-07 16:04:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jestem jak najbradziej za, chociaż ja akurat nie mam co pokazywać. Można by było np. zrobić wystawę pt "obiektywni" i wystawić njwyżej ocieniane prace z tego portalu. Taki oo pomysł
fotografia cyfrowa
Robertus
fotografia cyfrowa
2006-03-10 12:23:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
podbijam temat. jestem ZA
fotografia cyfrowa
belfer
fotografia cyfrowa
2006-03-21 12:32:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a może najpierw to tak przez "przypadek" spotkali byśmy się i pogadali w realu, a nie wirtualnie?
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-03-21 12:39:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A ja wczoraj przejeżdżałem obok poznańskiego Starego Browaru, który gościł m.in. bezdomną i tak sobie pomyślałem o Kulczyk Foundation...
fotografia cyfrowa
belfer
fotografia cyfrowa
2006-03-22 00:45:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Czyżbyś sugerował "sponsora"? No, ten sponsor akurat nie jest na fali, chociaż.... pecunia non olet... :)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa