fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Będe Musiał się chyba z Wami rozstać :(
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
PoulN
fotografia cyfrowa
2007-02-02 13:09:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witajcie,

Nagminnie moje zdjęcia zostają wyrzucane z galerii i muszę prosić się o ich przywrócenie...
Czy Mnie ktoś Tu starsznie nie lubi?,
Czy publikuje zdjęcia tak fatalne że się nie-nadają do publikacji?,
Czy tylko Ja używam jakiegoś "Swojego stylu"?

Jeżeli coś się dzieje inf. Administracje, staram się Pomóc, a tu...

...zdjecie które dzisiaj zamieściłem zostało po paru min. wyrzucone po tym jak hiteroh sympatycznie walnął Mi piękny komentarz!! co do niego niepodobne! i ocenę sugerującą że zdjęcie nadaje się do moderacji...

Czy też Macie takie przeboje z publikowaniem zdjęć?

Mogę znieść najostrzejsze komenty i oceny, ale to co się dzieje już mnie przerasta...

Po takich przygodach mam ochotę wyrzucić aparat i skasować konto nad czym się powoli zastanawiam :(((

Proszę wypowiedzcie się !!

fotografia cyfrowa
jurekk
fotografia cyfrowa
2007-02-02 13:22:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Każdy tak ma. Nie usuwaj z Folio i sie nie przejmuj.
fotografia cyfrowa
Eleonore
fotografia cyfrowa
2007-02-02 13:26:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-109395.php
Ja tez nie do konca kleje, czym moderatorzy sie kieruja usuwajac zdjecia, tym bardziej, ze ta fotka zyskala bardzo pozytywne opinie podczas swojego niezwykle krotkiego istnienia w galerii...
Mysle, ze jurekk ma racje, nie przejmuj sie, ciesz sie swoimi fotografiami, bo to male dziela sztuki ;)
A ci, ktorym sie podobaja i tak beda zagladac do Twojego folio :D
fotografia cyfrowa
PoulN
fotografia cyfrowa
2007-02-02 13:28:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No tak ale wywalając zdjęcie z gallerii parę min. po publikacji się Je "zabija"
...wiem że w folio wisi dalej - ale bądźmy szczerzy tam już frekwencja jest klikdziesiąt razy Mniejsza
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-02-02 13:36:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A ja bym chcial wiedziec, dlaczego to zdjecie zostalo wymoderowane?
fotografia cyfrowa
Eleonore
fotografia cyfrowa
2007-02-02 13:37:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja tez ;)
fotografia cyfrowa
Eleonore
fotografia cyfrowa
2007-02-02 13:38:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
co trzeba zrobic, zeby zmusic moderatorow do mowienia? ;)
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2007-02-02 13:38:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kilka przyjacielskich rad:

1. Olej to.
2. Zrób sobie specjalny folder na wymoderowne zdjęcia. Z własnego doświadczenia wiem, że to bardzo podnosi oglądalność, tylko umieść go gdzieś na górze, żeby był dobrze widoczny dla każdego wchodzącego w Twoje PF.
3. Nie rezygnuj, rób swoje dalej. Mi się osobiście taka obróbka nie podoba (jak widać moderatorom też), ale po to jest odpowiedni dział, żeby pasjonaci suwaczków też mieli swoje poletko do zorania. Zresztą jak widać po ilości i wysokości ocen zwolenników takiego przedstawianie rzeczywistości jest znacznie więcej.
4. No i jeszcze jest jakaś tam lista na i...


Pozdrawiam, Jacek.
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2007-02-02 13:42:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Coz, mi dzisiaj jedno tez wymoderowali w 1 minute czy 2 po wrzuceniu (i tez hiteroh dal niekoniecznie zero :)). Wkur... sie (jak zawsze) walnalem odpowiedni post w dziale wymoderowanych... i przywrocono. Po raz pierwszy. To i zlosc mi opadla. Ale masz racje ,ze takie cos doluje i to mocno. Ja mialem chec pieprznac wszystko i pojsc sobie jak mi 3 koty pod rzad wycieli, z czego przynajmniej 1 zdecydowanie bez powodu. No ale jakos mi przeszlo - w koncu jestem tu nie dla modow, a innuch ludzi... Inna rzecz, ze zalozylem sobie konto na oph, gdzie jakos te fotki, ktore TU sa moderowane (nie twierdze, ze kazde - ale te, co do ktorych uwazam, ze nieslusznie) tam sie podobaja :) Tak ze poniekad traktuje moderacje tu jako rekomendacje tam :D. A to jednak jakos leczy frustracje.

fotografia cyfrowa
PoulN
fotografia cyfrowa
2007-02-02 13:45:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
BernArt: niby z powodu - że to jest HDR i dałem do złej kategorii, no i pewno hiteroh też się przyłożył do tego...
... nie ma kategorii HDR :/
Kategorię zmieniłem ale zdjęcie nie wróciło :(

...nic trudno, już się uspokoiłem :)
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-02-02 13:51:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A przepraszam, w jakiej kategorii to zdjecie bylo poprzednio?
Sorry, ale dla mnie to jest pi.przenie, ze "nie tak kategoria"... Wzieliby sie lepiej za wycinanie faktycznych gniotow, ktore zalewaja serwis kazdego dnia.
fotografia cyfrowa
PoulN
fotografia cyfrowa
2007-02-02 13:57:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Architektura...
fotografia cyfrowa
vagabond
fotografia cyfrowa
2007-02-02 13:57:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zdjecie moim zdaniem bardzo slusznie wymoderowane
fotografia cyfrowa
vagabond
fotografia cyfrowa
2007-02-02 13:58:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
przy okazji JUrekk - nie - nie kazdy tak ma - jest sporo grupa autorow, ktorych prac jakos nikt nie zamierza wymoderowywac
fotografia cyfrowa
PoulN
fotografia cyfrowa
2007-02-02 13:58:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
taaak Masa zdjęć wisi po 24h albo i lepiej i nic... ale za kategorię - Out! :/
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2007-02-02 14:01:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a taki gniotek bez komentarzy wisi sobie w najlepsze.he he
www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-109205.php
fotografia cyfrowa
PoulN
fotografia cyfrowa
2007-02-02 14:01:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
vagabond: u ciebie też są "czarne" owce :) do Out`a
Miejsce z którego fotka jest zrobiona nie czyni jej odrazu dobrym zdjeciem...
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-02-02 14:10:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zaraz, zaraz... Co Twoje zdjecie, Schranzee, przedstawia, jesli nie architekture?
Akt?
Portret?
Fotografia przyrodnicza?

W porzadku, w uzyciu byly narzedzia cyfrowe, obraz przedstawia jednak ARCHITEKTURE!!! I wedlug mnie kwestia kategorii jest tutaj tak samo dyskusyjna jak przy portretach dzieci. Mozna dac tak samo do kategorii Dzieci jak i Portret, i tutaj nie ma czego sie czepiac.
fotografia cyfrowa
PoulN
fotografia cyfrowa
2007-02-02 14:21:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no właśnie...
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2007-02-02 14:38:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wątek uważam za zakończony.
fotografia cyfrowa
Swistakolis
fotografia cyfrowa
2007-02-06 15:25:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A ja nie. Schranzee, robisz bardzo dobre, ciekawe foty. Nie mam pojęcia czemu Ci moderują te zdjęcia. Nie zasługują na to w odróznieniu od wielu gniotów, które pojawiają się codziennie w galerii i wiszą tam długo. Rób dalej swoje i się tak nie przejmuj. Pomysł z folderem na wymoderownae jest całkiem niezły. Też taki folderek mam (i chyba wiem za co mi moderneli;)).
fotografia cyfrowa
lasz
fotografia cyfrowa
2007-02-26 02:00:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No tak.... Czytajac to forum zastanawiam sie nad tym OBIEKTYWIZMEM. Moze powinno byc "subiektywni.pl"
Jestem tu początkującym "obiektywnym" i moje - mało obiektywne - doświadczenia skierowaly mnie na to forum :(

"Czy też Macie takie przeboje z publikowaniem zdjęć?" .... tak MAM i to na dziendobry! W wiekszości wyjaśnienie wyglądało tak: " "!

"Mogę znieść najostrzejsze komenty i oceny" ... tak powinno byc! Wycinając fotke odbiera sie możliwość poddania jej krytyce :(

Jesli tu zostane to zaloże sobie taki folder wymoderowanych fotek ;)
fotografia cyfrowa
pablo3style
fotografia cyfrowa
2007-03-01 17:51:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jpk napisales ze
3. Nie rezygnuj, rób swoje dalej. Mi się osobiście taka obróbka nie podoba (jak widać moderatorom też), ale po to jest odpowiedni dział, żeby pasjonaci suwaczków też mieli swoje poletko do zorania

w tym przypadku wymoderowali mowiac ze nie ta kategoria - ok moze i nie ta (ale szczerze nie wiem jaka inna mogla by byc)
ale mowiac ze wymoderowali bo fotka im sie nie podobala ;) trafiasz w sedno!!!!

moderacja nie powinna byc stosowana - bo sie nie podoba - jesli zdjecie jest dobre technicznie, nie pokazuje kontrowersyjnych kadrow typu czlonki, kupa itp.
- to taka fotka moze przedstawiac sciane albo zarowke albo cokolwiek sobie zamarzymy - nie powinna byc wymoderowana BO SIE NIE PODOBA
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa