fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Nowa zakladka w rubryce "Autorzy"
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Andresz
fotografia cyfrowa
2007-02-08 23:34:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mam pomysl na interesujaca zakladka w dziale Autorzy, zakladka pod nazwa: "Liczba Otrzymanych Ignorow", czyz nie bylaby to interesujaca statystyka?
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-02-08 23:36:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja zupełnie poważnie proponuję statystykę dotyczącą wpisów na forum ;)
fotografia cyfrowa
Andresz
fotografia cyfrowa
2007-02-08 23:36:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja tez powaznie, nawet bardzo
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2007-02-08 23:37:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
liczb sie zachcialo :P :D:D:D
fotografia cyfrowa
mea
fotografia cyfrowa
2007-02-08 23:39:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Andresz, ciekawe czemu przeważnie Autorzy o kiepskich folio blokują....
Nie uważasz,że obok kto ignoruje mogło by być napisane za co ?
Np "bo napisał mi,że mój balon jest nieostry !"

wtedy i śmiesznie by było
fotografia cyfrowa
Andresz
fotografia cyfrowa
2007-02-08 23:40:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mea, hihihi
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-02-08 23:41:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"Bo zaśmiecał forum"
:)))))))))
fotografia cyfrowa
barteq
fotografia cyfrowa
2007-02-09 00:25:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"bo napisał krytykę"

autentyk ;)
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2007-02-09 08:00:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mam 4 ignorowanych. Wątpie, że mielibyście ubaw po pachy jakby napisała dlaczego ;)
Mnie ignoruje w przelocie 4-8 osób. Najczęściej za złośliwość.
Co w tym śmiesznego? W realu też jak Nas ktoś wkurza to go unikamy :)
Chyba że kogoś interesuje statystyka stosunku osób mających kogoś w ulubionych do ilości osób które autora ignorują. Tylko imho w tym miejscu zaczyna się podglądanie przez dziurkę od klucza :)
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2007-02-09 08:01:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jest egoista i narcyzem, bo nie chce mowic o mnie dobrze... :)
fotografia cyfrowa
PREZES_KGT
fotografia cyfrowa
2007-02-09 08:04:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
im więcej wynalazków tym większe prwdopodobeństwo wieszani się serwisu
fotografia cyfrowa
Andresz
fotografia cyfrowa
2007-02-09 08:23:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Iness, nie chodzi o to wyswietlanie kto kogo ignoruje, lecz o to kto zebral najwieksza liczne ignorow, sadze ze znalezienie sie na czele takiej listy mogloby by dac niektorym do myslenia, a moze nawet zmodyfikowaloby zachowanie niektorych z nich?
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2007-02-09 08:30:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Oraz dodalbym rubryke najwiekszego trolla takze .........
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2007-02-09 08:40:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Andresz ile masz lat? Albo inne pytanie. Od jak dawna poznajesz reguły świata wirtualnego? Bo to co napisałeś jest bardzo naiwne...
Znalezienie się na szczycie jakiegokolwiek rankingu mogłoby okazać się powodem do dumy.
A gdyby wygrał hiteroh? To moim zdaniem byłby wstyd dla całej społeczności bo obnażona zostałaby nasza chęć uznawania samych siebie za ponadprzeciętnych fotografów :)
fotografia cyfrowa
mea
fotografia cyfrowa
2007-02-09 08:43:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hiteroh robi ciekawsze i inteligentniejsze zdjęcia od Andresza
mniej ciekawiej tylko ocenia
więc go lobbyści "Over 3" do szczytów rankingów ne dopuszczą

;-)
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2007-02-09 08:47:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mea... a kogo typowałbyś na miejsce "Jestem ignorowany przez największą liczbę użytkowników"
moim zdaniem hiteroh jest idealnym kandydatem. Wpada do galerii na godzinke czy dwie wstawia oceny "nie-hallo", nie odzywa się, nie tłumaczy się i wypada z galerii ;) Idealny Kozioł ofiarny dla z lekka znerwicowanych :)
fotografia cyfrowa
Andresz
fotografia cyfrowa
2007-02-09 08:48:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Odpowiadam na pytanie drugie; internet mam od 16 lat w pracy a od 11 w domu.
Nie wiem kto to jest hiteroh, ale sam piszesz ze statystyka dotyczaca jego bylaby interesujaca, z tego co rozumiem interesujaca inaczej niz innych ignorowanych.
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2007-02-09 08:51:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Iness > imię żeńskie, w języku hiszpańskim Agnieszka :)
Zdziwiło mnie to zdanie "znalezienie sie na czele takiej listy mogloby by dac niektorym do myslenia, a moze nawet zmodyfikowaloby zachowanie niektorych z nich?", jest w nim naiwna wiara w to, że internetowa społeczność rządzi się takimi samymi prawami i zasadami kontroli społecznej jak realna grupa społeczna.
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2007-02-09 08:53:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a przykład hiteroha miał na celu pokazanie, że gdyby to On wygrał ranking byłby to wstyd dla wszystkich którzy go w ignorowanych mają [moim zdaniem]
fotografia cyfrowa
Andresz
fotografia cyfrowa
2007-02-09 08:54:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Agnieszko, masz prawo do zdziwienia, ale moze nie od dawna poznajesz reguły świata wirtualnego?
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-02-09 09:05:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Iness, przytoczę i pomarudzę na Twój sposób przedstawiania swoich racji...

>>Znalezienie się na szczycie jakiegokolwiek rankingu mogłoby okazać się powodem do dumy.

Mogłoby - ok, ale efekt może być przeciwny, nie ma powodu by sądzić by było tak, albo tak, zbyt wiele czynników jest w to zamieszanych. Z reguły jednak samoocena jest najważniejszym czynnikiem motywacyjnym, więc obstawiam zdanie Andresza.

>>A gdyby wygrał hiteroh? To moim zdaniem byłby wstyd dla całej społeczności bo obnażona zostałaby nasza chęć uznawania samych siebie za ponadprzeciętnych fotografów :)

Straaaaszna generalizacja z gdybylogii uzyskana. Żadnych podstaw by tak sądzić, jedynie - "moje widzimisię".

>>Idealny Kozioł ofiarny dla z lekka znerwicowanych :)

Etykietka + sugerowanie, że ktoś kto zignoruje hiteroha jest znerwicowany (kolejna etykietka)... ech.

>>Zdziwiło mnie to zdanie "znalezienie sie na czele takiej listy mogloby by dac niektorym do myslenia, a moze nawet zmodyfikowaloby zachowanie niektorych z nich?", jest w nim naiwna wiara w to, że internetowa społeczność rządzi się takimi samymi prawami i zasadami kontroli społecznej jak realna grupa społeczna.

Rządzi. Czytała artykuł? Zna typologię Careya? Nawet dla hiteroha jest w klasycznym funkcjonowaniu grup społecznych miejsce, podobnie jak dla całej reszty indywiduów. Bez nich nie ustalilibyśmy norm.
fotografia cyfrowa
mea
fotografia cyfrowa
2007-02-09 09:15:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
_M jak Maslow ;-)

myslisz,że taki portal dobrze określa "Maslow's Hierarchy of Human Needs " ?
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2007-02-09 09:35:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Andresz trochę Cię w błąd wprowadziłam bo mój nick nijak się ma do mojego imienia. Mam na imię Kasia :)
Przyspieszony kurs reguł wirtualnych przechodziłam jakiś czas temu będąc JEDYNĄ kobietą-adminem strony Klubu Sportowego Koszykówki (zespół najpierw I-ligowy obecnie w ekstraklasie). Wtedy się nauczyłam, że istotnych spraw nie załatwia się mailem tylko trzeba stanąć oko w oko podczas przerwy meczu i wówczas argumentacja bywa skuteczna :)
Potem na jakiś czas uwierzyłam, że asertywna muszę być tylko w pracy a publikowanie fotografii to relaksujące hobby i asertywność można zostawić na boku. Z tego zdania się wycofałam gdy się okazało, że indywidua na forach foto czasem niewiele się różnią od podenerwowanych kibiców kosza ;)
Potem na jakiś czas życie realne poplątało mi się z wirtualnym i kolejna lekcja, że są na świecie ludzie odważni tylko z klawiaturką przed nosem.
Myślę, że to wystarczy bym nie do końca zgadzała się z _M. W realu żadko mamy szanse schować się za płaszczem anonimowości, więc nasze sądy bywają dużo bardziej konformistyczne.

M żeby przekonać się kto szczytuje trzebaby zrobić taką statystykę. Pytanie. Po co?
fotografia cyfrowa
Andresz
fotografia cyfrowa
2007-02-09 09:37:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kasiu, mam na imie Andrzej, bardzo mi przyjemnie.
fotografia cyfrowa
mea
fotografia cyfrowa
2007-02-09 09:54:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
vszystkie Andrzej to fajne chłopaki
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2 | 3 | 4
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa