fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Reakcje na krytyke i o obiektywnych...
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
bgajda
fotografia cyfrowa
2007-02-24 21:08:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Musze przyznac, ze jest to bardzo interesujace, a jednocześnie śmieszne jak niektórzy reaguja na krytyke....powinna powstac praca psychologiczna, bo naprawde jest o czy pisać...! Kazdy na Obiektywnych stara się być z jednej strony mistrzem (wtedy kiedy krytykuje) i wielkim fotografem...Jedni sie wkurw.....jak sie cos komus w ich zdjeciu nie podoba, inni przyjmuja to z pokora...Ja wychodze z takiego założenia, ze nawet jesli ktos napisał głupoty w krytyce pod tym zdjeciem (przyznam mi sie to tez zdarza, czasami nawet specjalnie) to przeciezz jesli autor ma własne zdanie o zdjeciu, nie musi sie tymi bredniami przejmować...prawda?
Zaczynając od drugiego akapitu chcaiłbym sie jeszcze z wami podzielić innym zjawiskiem. Trudno sie nie zgodzic ze zdjecia z ptaszkami z dalekich krajów robionych aparatami i obiektywami o których wiekszośc z nas moze tylko poczytac w internecie jest piekna....ale na Boga powinny chyba byc tutaj dwie kategorie oceniania___albo dla tych którzy profesjonalnie sie tym zajmuja i tych amatorów...no jak ten z kompaktem czy najprostsza lustrzanka ma sie równac z innymi....
Pozdrawiam i zycze wszystkim wiecej spokoju i skupieniu sie na zdjeciu a nie na opiniach innych bo przeciez opinie sa dla autora !!!!! a naszym zadaniem jest oceniach, komentowac zdjecia!!!!!!
marbles
fotografia cyfrowa
bgajda
fotografia cyfrowa
2007-02-24 21:12:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No i jeszcze jedno:::śmieszy mnie, ale nawet to zabawne jest, jak niektórzy na siłe oceniaja zdjecia...doszukuja sie niestworzonych rzeczy, ze to złe światło, a ze to słońce to z 15 bo gdyby 16 to byłoby super, albo ze zdjec koncertowych, ze gdyby tak on zrobił ładną mine bo tak to to zdjecie jest do kitu....etc....oczywiscie takie komentarze nie znalazły sie pod moimi zdjeciami wiec wszytsko to co napisałem nie dotyczy moich fotak, ale jest ogólnym spojrzeniem na OBIKEKTYWNYCH yyyyyyyyyyyyyyyyyyy
fotografia cyfrowa
Rex_XIII
fotografia cyfrowa
2007-02-24 21:25:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mnie się wydaje, że to zjawisko naturalne i znane od dawna, w wielu dziedzinach życia, nei tylko wirtualnego, jak np pracujesz a szef Ci powie, że skaszaniłeś robotę to też się na pewno zdenerwujesz inna sprawa, że tego nie uzewnętrznisz, jeśli chcesz zachowac pracę. Jeśłi ktoś jest zadowolony ze swojej pracy, a ktoś wytknie mu błędy to się może wkurzyć, ale myślę, że w wielu krytykach jest wiele prawdziwych błędów wskazanych, które aktualnie przeszkadzają osbiorcy, choć rzeczywiście czasem są wyolbrzymiane, nawet te zupełnie nieistotne. Zjawisko tego, że człowiek wywyższa się pisząc krytykę moim zdaniem jest częściowo wyolbrzymiane. Owszem część osób zapomina o zwrotach grzecznościowych, a mimiki przecież na internecie nie widzimy, ani gestykulacji, więc wtedy ton wypowiedzi może wydawać się wywyższający.. Trzeba dbać poprostu o kulturę i netykietę, a wszystkim będzie lepiej :)
fotografia cyfrowa
zec
fotografia cyfrowa
2007-02-24 21:33:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dobrze jest popatrzec na zielone - to uspakaja.
Mozna tez sie czyms posmarowac, albo cos lyknac na uspokojenie.
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2007-02-24 21:35:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ponoc lewatywa z rumianku pomaga ........
fotografia cyfrowa
Rex_XIII
fotografia cyfrowa
2007-02-24 21:43:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a w aptece można dostać przyrządy do lewatywy ? :) Czy jakoś to domowym sposobem, może przybliżysz metody to się wielu z nam przyda
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2007-02-24 21:47:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Rex- niestety nie jestem praktykiem - tylko slyszalem........
fotografia cyfrowa
zec
fotografia cyfrowa
2007-02-24 21:51:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To podobno mozna sobie wzajemnie zrobic. Im wiekszy zespol, tym latwiej. Kolko jest wtedy wieksze.
fotografia cyfrowa
Rex_XIII
fotografia cyfrowa
2007-02-24 21:54:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
szkoda, bo mialem ochote wyprobowac ;) wzajemnie ? ee to na zlot niech ktoś weźmie oprzyrządowanie, może po takiej zbiorowej lewatywie wielu obiektywnych zrobi się tutaj.. luźniej ;)
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2007-02-24 21:57:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie no panowie co wy chcecie kult fekala wprowadzic czy co ;]]]]]]
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-02-24 22:00:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
marbles - a może jednak ogranicz ilość krytyk? ;)
wstawiaj zdjęcia i nie przejmuj innymi sprawami...
zdrowiej będzie... ;) :P
fotografia cyfrowa
zec
fotografia cyfrowa
2007-02-24 22:03:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No! I moze sie bez lewatywy obejdzie???
fotografia cyfrowa
Jakub600
fotografia cyfrowa
2007-02-24 22:04:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zielony kolor pomaga i uspokaja, ale jak dałem pejzaż Przemszy do oceny(z przewaga zielonego), to większość krytykantów powiedziała ,ze be...Mnie się i tak podoba.A lewatywę niektórzy by sobie mogli zrobić, to pomaga na życzliwość do innych.A zresztą obiektywność to pojęcie względne.A punkt widzenia zależy od puktu siedzenia.
fotografia cyfrowa
bgajda
fotografia cyfrowa
2007-02-24 22:07:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no Vankert masz racje!!!!choc ja jestem całkowicie spokojny, ot tak sobie napisałem po miesiacu obcowania na obiektywnych ...pozdrowienia dla piotra
fotografia cyfrowa
bgajda
fotografia cyfrowa
2007-02-24 22:07:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Piotr miało być z duze litery,,,,,,wybacz:)
fotografia cyfrowa
Jakub600
fotografia cyfrowa
2007-02-24 22:09:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ale jak patrzę pierwsza krytyka marbles, druga marbles, trzecia marbles, to już nie wiem czy taki wielki znawca czy co.A sam niewiele ma do pokazania.
fotografia cyfrowa
bgajda
fotografia cyfrowa
2007-02-24 22:19:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no wiesz Jakub600 ty mi nie mów ze mam niewiele do pokazania...bo dwa razy wiecej punktów mam od ciebie i dwa razy mnie recenzji napisałem jak ty (o minusach które pod twoimi krytykami tylko pozwole sobie wspomniec)...widze ze tu jak groch o ściane...!!!chyba szkoda czasu na to pisanie, bo i tak nic to nie da...ja juz kiedyś pisałem, ze krytyk nie musi byc fotografem...i nic wiecej pisac mi sie nie chce....!!!!!!A to ze pisze takie krytyki__cóz ja widze jakies zdjecie i pisze czy mi sie podoba czy nie,,,a jesli juz mi sie NIEpodoba, no to pisze co ja bym zmienił....czy do tego trzeba miec pierwsza nagrode na WORLD PRESS PHOTO...aaaaa Jakubie nie powtarzaj słów które ci iinni pisali__pozdrawiam
fotografia cyfrowa
zec
fotografia cyfrowa
2007-02-24 22:26:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Marbles, swiete slowa i trudno nie przynac ci racji.
" Krytyk i eunuch z jednej sa parafii
obaj wiedza jak, a zaden nie potrafi"
;-)
fotografia cyfrowa
Jakub600
fotografia cyfrowa
2007-02-24 22:45:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Szanowny marblesie ja za punktami nie przepdam a obiektywizm i krytyka to pojęcie względne.Coś się komuś podoba a drugiemu nie.Chcę się tu coś nauczyć bo znawców dobrej fotografii trochę tutaj jest.Chociaż nie każdy może dysponować takimi sprzętami, jak niektórzy mają.Jeżeli jesteś po szkole plastycznej lub fotograficznej, to twoje krytyki są na pewno cenne ale powtażam jeszcze raz obiektywizm topojęcie względne.
fotografia cyfrowa
Jakub600
fotografia cyfrowa
2007-02-24 22:47:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Porządna sztuka krytyk się nie boi.Chociaż pioruny biją zawsze się ostoi.
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-02-24 23:05:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Porządna krytyka, krytyk się nie boi.
fotografia cyfrowa
tadam
fotografia cyfrowa
2007-02-25 01:09:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
umowmy sie marbles,ze Twoje krytyki malo wnosza, taka partyjna nowomowa, a codo krytykowania i eunuchow ? to jakie opery napisal Kaczynski ? co nie zmienia faktu ze jest lewy...
fotografia cyfrowa
Rollerskate
fotografia cyfrowa
2007-02-25 01:19:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Chyba wam o.......ło. Punkty, krytyki, eunuchy.
Nawet jezeli cos nie podoba, to nastepne zdjecie bedzie lepsze, bogatsze o to co sie dowiedzielismy.
Nie ma znaczenia, czy chcielismy to uslyszec (przeczytac) czy nie.
fotografia cyfrowa
loki_p
fotografia cyfrowa
2007-02-25 06:15:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"ty mi nie mów ze mam niewiele do pokazania...bo dwa razy wiecej punktów mam od ciebie"

no to marbles gratulujemy :)
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-02-25 11:32:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
loki, he, he, Ty zawsze piszesz to co ja myślę? :D
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa