fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Dziękuję
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
papkin
fotografia cyfrowa
2007-02-25 00:08:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dziękuję za miłe przyjęcie na obiektywnych przez duże grono użytkowników serwisu,ale moje dość wrażliwe usposobienie nie mogło dłużej znieść tych wzajemnych przepychanek,cały cas myślałem naiwnie że fotografia jest naszą pasją, a okazało się że jest to nieustanna walka by być na topie,by być nieszczerze uważanym za fotografa naj.......

Pozdrawiam
Paweł.
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-02-25 00:14:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Papkin.
A gdzie indziej podnosić swoją samoocenę, skoro net jest tak łatwo podatny na nasze manipulacje?
fotografia cyfrowa
Rex_XIII
fotografia cyfrowa
2007-02-25 00:25:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
można np jeszcze pograć w jakieś GTA i powybijać gangsterów :)
fotografia cyfrowa
Dundee
fotografia cyfrowa
2007-02-25 00:27:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
fotografia jest naszą pasją, a przepychanki to potwierdzają.. szkoda, że wielu dobrych fotgrafów tak emocjonalnie podchodzi do "zabawy" jaką jest fotografia.
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-02-25 00:28:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ta, byś zobaczył emocjonalną reakcję Pippi jak jej aparatu nie chcę dać ;D
fotografia cyfrowa
papkin
fotografia cyfrowa
2007-02-25 00:29:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja zawsze uważałem że jestem bardzo samokrytyczny,ale mam dość,będę focił do tzw.szuflady bo jaki jest sens pokazywać to co się widziało,jest to chęć podzielenia się moimi doznaniami a jak widzę jak traktujemy się na wzajem to mam doła strasznego.
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-02-25 00:40:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
papkin, toć Ciebie chyba dobrze traktujemy ;D
fotografia cyfrowa
papkin
fotografia cyfrowa
2007-02-25 00:43:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie chodzi o mnie,ale o atmosferę jaka poanuje na tym forum.
fotografia cyfrowa
emzet
fotografia cyfrowa
2007-02-25 00:45:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zemdliło Cię od tych 5 i 4?
dociągnij chociaż do 30k :D
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-02-25 00:45:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
papkin... a Ty niby teraz ją poprawiasz?
fotografia cyfrowa
Dundee
fotografia cyfrowa
2007-02-25 00:46:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mz warto jednak być twardym
popatrzmy choćby tutaj
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-118915.php
mimo braku uznania i notorycznych porażek chłopak jednak walczy pokazuje swój świat na miarę jego sił - jest taka przypowiesc o talentach...
i co mu tam atmosfera?
fotografia cyfrowa
papkin
fotografia cyfrowa
2007-02-25 00:46:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dlaczego osoby nie mające pojęcia o fotografi przyrodniczejnie ,mam o sobie zdanie że jestem super w te klocki ale dlaczego cały czs jesteśmy dyskryminowani przez innych urzytkowników,że jesteśmy my pasjonaci fotografi prezyrodniczej uważani z "TWA"
Żyjcie i dajcie żyć innym.
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-02-25 00:49:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
papkin, nie zrozumiałem Twojej ostatniej wypowiedzi.
fotografia cyfrowa
Jakub600
fotografia cyfrowa
2007-02-25 00:50:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A może w poście byśmy podjęli się idei jakiegoś samooczyszczenia bez mędrkowania pouczania z wyższością, by dążyć do takieo bardziej konstruktywnego dialogu.A może sam najbliższy konkurs nam w tym pomoże.
fotografia cyfrowa
Rex_XIII
fotografia cyfrowa
2007-02-25 00:50:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
papkin przestań głupoty wypisywać, nie ma co się denerwować naprawdę, Ci co uważają jakieś TWA i sra, to normalne w takim środowisku, trzeba to strawić, nie ma co się unosić i wyprowadzać, szkoda nerwów, zresztą możesz poczuć się jakbyś publikował przed setkami osób bez gustu, wiedzy i tak dalej, ale jest te parę setek ludzi, którzy lubią Twoje zdjęcia, rzeczowo podchodzą do krytyk, komentarzy. Nie ma co się chować w szufladzie przed tłumem.
fotografia cyfrowa
papkin
fotografia cyfrowa
2007-02-25 00:55:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dundee
Ale mi nie chodzi o walkę,co to jest fotografia według Ciebie?
Dla mnie jest to pokazanie tego co się widziało,a czy jest to technicznie doskonałe czy nie, czy ma to jakieś znaczenie.
Każdy z nas ma wielki sentyment do swoich fotografi,w oczch innych mogą one nie zrobić większego wrażenia,ale czy jest to powód by pisać głupoty pod fotami,głupoty które nic tak naprawdę nie wnoszą prócz zawiści,może zazdrości.
Czy fotografia jest tym czymś w czym chcemy się dowartościwać,czy chcemy być lepsi od innych,czy to ma sens.
Piepszenie o niedoskonałościach technicznych fotografi poprostu mi zbrzydły.Dysponujemy sprzętem różnej klasy,to co jest idealne do focenia ptaków nie jest dobre do focenia krajobrazu i na odwrót.
fotografia cyfrowa
RAPTUS
fotografia cyfrowa
2007-02-25 00:58:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tak to prawda, brak szacunku wzajemna osmieszanie i poddawanie w watpliwosc dobrych intencji autorow jest bardzo przykre sama tego doswiadczam zazdrosc nie wiem o co i po co.To wielka strata ze zabrales wszystkie zdjecia ja juz to kiedys zrobilam ale dzis tego nie zrobie. Szanujmy sie i nie rzucajmy w siebie przykrymi slowami
Slowa z prawdziwej Ewangeli " chcesz byc wielki stan sie sluga.."
Nie mam wiecej nic do powiedzenia wszyscy sie uczymy i nie zachowujmy sie jakbysmy juz osiagneli szczyty . Krytyka niech bedzie pelna zyczliwosci a nie wymadrzaniem sie wynoszeniem jedni nad drugich. Czy nie dosc mamy stresu na codzien? Czy nie dosc dzien ma wlasngo ciezaru ? Pomagajmy sobie a nie krytykujmy bezlitosnie tak by zniechecala ta krytyka besposrednio tych ktorzy w fotografii znalezli chwile ukojenia.Jest wielu bardzo wspanialych uzytkownikow ale i sa tacy ktorzy maja za zle im ze sa dobrzy, jakby ich prawdziwie nie bylo stac na kulture i na bycie dobrym.
Bardzo ubolewam nad osmieszaniem cudzych wartosci i uczuc religijnych
fotografia cyfrowa
. ... ... .
fotografia cyfrowa
2007-02-25 01:00:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
papkin -no ja chciałbym Ci pokazać uznanie ale jakoś widzę w Twoim folio jedną tylko miniaturkę i trochę mało jest ona udana...
fotografia cyfrowa
Dundee
fotografia cyfrowa
2007-02-25 01:05:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
papkin, dla mnie fotografia jes komunikatorem, inną formą przekazywania obserwacji, uczuć, przemyśleń. Technika nie ma tu podstwowego znaczenia. Twoje foty, jak wielu, pamiętam. Mz bardzo inne podejście do ptaka z nadaniem mu cech psychologicznych. Na technice się nie znam i NIE CHCĘ. Tyle wiem, że Twoje foty były tedchnicznie poprawne. Ale ich podstawowaowa wartość zawierała się w uchwyceniu ptasiego gestu, ptasiej mimiki, itd.
Może jednak nie warto rzucać wszystkiego z tytułu dominacji pewnej grupy "artystów" uznających tylko swoje za dobre.

Po prostu bawmy się i dzielmy wrażeniami.
Pozdrawiam i dobranoc.
fotografia cyfrowa
Rex_XIII
fotografia cyfrowa
2007-02-25 01:40:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
szkoda
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2007-02-25 02:28:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"Dla mnie jest to pokazanie tego co się widziało,a czy jest to technicznie doskonałe czy nie, czy ma to jakieś znaczenie." - tak samo mawia nasz wykladowca od fotogafii... zeby pokazywac wszystkie zdjecia, zle, spaprane, tragiczne, dobre, lepsze, gorsze, udane, nie udane.. wszystkie...


a tak osobiscie...

szanowny Panie Papkin... bawie, nie bawie,,, sie w fotografie... jedyne co mi sie teraz nasuwa na klawisze zeby napisac to to ze, zycze Ci wytrwalosci i uporu w tym co robisz dalej, jezeli chodzi o fotografowanie, jednoczesnie pragne zwrocic uwage na to ze ludzie tacy jak Ty sa swojego rodzaju wzorcami dla tych "mniejszych". gdy ktos chce zrobic dobre zdjecie, oglada zdjecia lepszych, lub zwijmy to inaczej - bardziej doswiadczonych.
zapomnijmy o punktach, o glupich komentarzach, o pojeciu TWA co wg mnie istnieje jedynie w formie zartu, niemniej jednak sa przypadki punkt za punkt ale to powybija sie z czasem samo.

Ja osobiscie, PiotrRodzoch mialem wiele zgrzytow na poczatku na serwisie,,, interesowalem sie punktami, ocenami, komentami... a teraz nawet nie obchodzi mnie to,,,, oceny pozostawiam dla wyrazenia krotkiej opinii ogladajacych... a jezeli chodzi o pęd za punktami.. ja ciesze sie ze jestem na tym serwisie dlatego ze jeszcze nigdy nie dostalem komentarza w stylu "fajne zdjecie, zapraszam do siebie" - i na przyszlosc jak taki dostane to klikne koszyk ;)

Papkin... jeste(ś)m(y) z Tobą. Niech Foto Moc Cię prowadzi
;)
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2007-02-25 10:19:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"Dla mnie jest to pokazanie tego co się widziało,a czy jest to technicznie doskonałe czy nie, czy ma to jakieś znaczenie." - tak samo mawia nasz wykladowca od fotogafii... zeby pokazywac wszystkie zdjecia, zle, spaprane, tragiczne, dobre, lepsze, gorsze, udane, nie udane.. wszystkie...

Zgadza się Piotr, pozwoliłem sobie zacytować fragment Twojej wypowiedzi, z jednej strony jest to zabawa z drugiej pewien poziom galerii tej czy innej, nie pozwala do końca pokazywać wszystkich fotek bo poziom spadłby do onetowskiej galerii foto.

Poza tym zauważyłem , że wielu userów naprawdę robi lepsze zdjęcia , lepiej je przygotowuje do galerii ( między innymi ja ) czerpiąc dobre rady z krytyk i komentarzy.

Co do papkina, jest to wzór fotografa przyrodniczego, który ma pojęcie co zrobić z aparatem i jak zrobić dobre foto. Jak odejdzie będzie duża strata, przede wszystkim dla nas
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2007-02-25 10:25:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czy to znaczy ze OB to drugie PLF? Pomijając tego samego właściciela obu portali?
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2007-02-25 10:57:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
roa : miałem raczej na myśli onet-foto, na plf nie jest aż tak źle
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-02-25 11:31:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zdjęcia niektórzych użytkowników powinno się oglądać a nie szukać dziury w całym.
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2 | 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa